Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2011 o 21:35, KuroNeko napisał:

Może to wina przeglądarki, jakiej używasz? Ja mam FF i żadnych problemów nie doświadczyłem.

Też mam FF i to pierwszy problem, który mi się zdarzył ;p komentarzy dodawać nie mogę, lubisiów tak samo ;D Wie ktoś może o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:42, Braveheart napisał:

http://www.fejsik.pl/Hakerzy-jednak-nie-zniszcza-Facebooka-a2008
Teraz możecie mieć powody do radości ^^

Przecież Anony bardzo często działają na zasadzie ''Go Rogue'', gdzie część z nich działa oddzielnie od całej grupy, jeśli występują właśnie takie problemy.
Koniec Facebooka wciąż aktualny, kids.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:44, ww3pl napisał:

Koniec Facebooka wciąż aktualny, kids.

Oby :D
Ciekawie by było, bardzo ciekawie gdyby z FB rzeczywiście coś zrobili... bo to dla ich możliwości [a mają spore] nie byłby zbytnio kłopot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 20:57, Isildur napisał:

A niech sobie niszczą jak chcą, ja sam się zastanawiam nad zlikwidowaniem konta ;]

I dobrze byś zrobił :]... Dawny cel/cele tego serwisu odeszły w zapomnienie na rzecz tego co się teraz dzieje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 21:55, Piotrek_K napisał:

Tak z ciekawosci, JAKIE to byly te zapomniane cele Fejsa?

Kiedyś jak jeszcze nie było to tak popularne i nie było takiego przesytu służyło [ponoć dalej służy hahah yeaaa right =.=] do poznawania / kontaktowania się z ludźmi zza granicy / z innych krajów. Teraz to nic więcej jak jeden wielki LANS pisany nie wielkimi a ogromnymi literami. Kiedyś np na mniejszą miejscowość konta na FB miała ilość ludzi, których szło na palcach zliczyć. W przypadku większych miast wyglądało to pewnie podobnie tylko, że na ilość mieszkańców pewnie przypada inna garść jeśli chodzi o liczby :-). Wtedy ludzie o tym nie wiedzili i górowała fotka.pl i NK. Teraz praktycznie każdy ma konto Młodzież, oraz "Młodzież" i wszelakiego rodzaju dzieciarnia która sobie znalazła nową Fotkę i NK. by przesiadywać tam godzinami czy też dniami i nocami. Gdzie nie wyobrażają sobie dnia bez FB. Powstał nawet ku temu głupi tekst typu "Nie masz Facebooka to nie żyjesz / nie istniejesz / co z ciebie za człowiek.. bla bla bla" Portal się tak wylansował, że nawet ktoś wpadł na pomysł by zrobić o tym film "Social Network"... który przyniósł spore zarobki.
Mieliśmy fotkę <--- wiadomo czym jest ]:-> .. Potem NK <--- pomysł i zamysł dobry na początku... <-- z czasem przerobiony na kolejną maszynkę do pieniędzy oraz "Naszą Fotkę". A teraz jest Facebook <--- światowa Fotka.com
Wszędzie facebook, facebook, facebook i facebook przecież to jakaś paranoja jest. Od bardzo dawna już nie posiadam tam konta jak zobaczyłem co się dziać z tym zaczyna i nie tylko chodzi mi o to. Mam spokój z tym. Ktoś powie, że "Tak musi być" "Nie podoba się to wy******". Nie jestem tam jakimś mega hejterem, ale każdy chyba bardziej spostrzegawczy mając tam konto od dłuższego czasu... [Znacznie dłużej niż przeciętny teraz user] zauważył podobne zmiany zachodzące tam.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 22:36, Braveheart napisał:

> Tak z ciekawosci, JAKIE to byly te zapomniane cele Fejsa?
Kiedyś jak jeszcze nie było to tak popularne i nie było takiego przesytu służyło [ponoć
dalej służy hahah yeaaa right =.=] do poznawania / kontaktowania się z ludźmi zza granicy
/ z innych krajów.

Nieprawda. Facebook w zamierzeniu miał zbierać, cóż... facebooki - książki ze zdjęciami studentów, na początku uczelni Zuckerberga, później również kilku innych. Później rozszerzono zasięg na uczelnie europejskie, a później otwarto dla wszystkich.

Dnia 13.08.2011 o 22:36, Braveheart napisał:

Wtedy ludzie o tym nie wiedzili i górowała fotka.pl i NK. Teraz praktycznie każdy ma
konto Młodzież, oraz "Młodzież" i wszelakiego rodzaju dzieciarnia która sobie znalazła
nową Fotkę i NK. by przesiadywać tam godzinami czy też dniami i nocami. Gdzie nie wyobrażają
sobie dnia bez FB. Powstał nawet ku temu głupi tekst typu "Nie masz Facebooka to nie
żyjesz / nie istniejesz / co z ciebie za człowiek.. bla bla bla" Portal się tak wylansował,
że nawet ktoś wpadł na pomysł by zrobić o tym film "Social Network"... który przyniósł
spore zarobki.

Powiem ci tak... na każdym portalu społecznościowym wszystko zależy od tego, kto jest w twoim gronie znajomych. Jeżeli masz problem z lansującą się młodzieżą, to usuń ją z grona znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 22:44, Dared00 napisał:

Powiem ci tak... na każdym portalu społecznościowym wszystko zależy od tego, kto jest
w twoim gronie znajomych. Jeżeli masz problem z lansującą się młodzieżą, to usuń ją z
grona znajomych.

Nie nie mam problemu z lansującą się młodzieżą :), ale nie o to mi chodziło
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 23:33, kuba9876543210 napisał:

Tak swoja droga jestem ciekaw jak dlugo macie konta na fb wydaje mi sie, ze moda na facebooka
w naszym kraju weszla dopiero w zeszlym roku..


Całkiem logiczne mi się wydaje, że na portale społecznościowe trafia się przez to, że pojawiają się tam nasi znajomi. ;)

Ja faktycznie konto założyłem jakiś rok temu, bo nazwa się coraz częściej pojawiała w różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 23:45, Adjatha napisał:

Całkiem logiczne mi się wydaje, że na portale społecznościowe trafia się przez to, że
pojawiają się tam nasi znajomi. ;)


W sumie tak...ja zalozylem 3.5 roku temu i wsrod moich znajomych bylem chyba ostatni ^^
1.5 roku pozniej wrocilem do Polski i sie zdziwilem, ze wlasciwie nikt nie ma facebooka, nie mowiac o tym, ze nie kazdy wtedy o nim jeszcze slyszal ;)

P.S. Wy tez macie tak, ze w ciagu jednego dnia kilka razy potrafi zmienic sie Wam liczba znajomych? U mnie to sie dosc czesto zdarza, ale tylko o 1, raz mam jednego wiecej, raz jednego mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 00:09, kuba9876543210 napisał:

1.5 roku pozniej wrocilem do Polski i sie zdziwilem, ze wlasciwie nikt nie ma facebooka,
nie mowiac o tym, ze nie kazdy wtedy o nim jeszcze slyszal ;)

Heh, ja się przyznaje, też wcześniej nie słyszałem o fb. Ale po tym, jak wyglądała nk (która była wtedy na topie), nawet jakos nie szukałem stron tego typu. ;P

Dnia 14.08.2011 o 00:09, kuba9876543210 napisał:

P.S. Wy tez macie tak, ze w ciagu jednego dnia kilka razy potrafi zmienic sie Wam liczba
znajomych? U mnie to sie dosc czesto zdarza, ale tylko o 1, raz mam jednego wiecej, raz
jednego mniej.

Może ktoś jest niezdecydowany i raz chce usunąć konto, a raz wraca? =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 00:13, Adjatha napisał:

nk


heh, w tym samym czasie zalozylem tez konto na nk, szkoda tylko ze zrobil sie tam taki syf
ale miejscami na fb tez nie jest ciekawie (''konkursy'' z bluzami, zaproszenia do eventow, ktore mnie nie interesuja, nieuczciwe zbieranie klikniec ''like'', spam na wallach, no ale mozna tez na tym zarobic : P)

Dnia 14.08.2011 o 00:13, Adjatha napisał:

Może ktoś jest niezdecydowany i raz chce usunąć konto, a raz wraca? =P


Chyba masz racje :D
Dwoch znajomych rzeczywiscie juz tak wczesniej robilo..

wlasnie zajrzalem na http://www.facebook.com/press/info.php?statistics
0.75 mld :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 22:36, Braveheart napisał:

bum


Jak dla mnie to nawet nie ma co porównywać facebook z nk czy tym bardziej z fotką. Nie ma co ukrywać, że fb zmienił się trochę na przestrzeni lat, przez wbijających tam użytkowników z wyżej opisanych dwóch serwisów. W ogóle fotka to jest takie coś, że o tym to po prostu szkoda gadać. Nk może i na początku była czymś tam dobrym i moim zdaniem mogłaby się utrzymać (bo jak na razie to podupada ciągle), gdyby tylko zmienili nieco koncepcję profilu, swojej strony itp., itd. Bo po prostu nk wygląda strasznie dziecinnie + nic tam się nie dzieję + ''śledzik'' (co to w ogóle jest?!) Niby odpowiednik facebook''owskiej tablicy, ale kompletnie im to nie wyszło. A fb nadal mimo wszystko zachowuje jakąś powagę serwisu tyle, że może wydawać się inaczej przez co raz to młodsze osoby, które się tam rejestrują i zachowują się jeszcze bardziej idiotycznie niż na innych portalach, bo mają tam więcej możliwości. Fb nie jest zły. Dzięki niemu można utrzymywać kontakty ze znajomymi, oglądać wzajemnie zdjęcia oraz reklamować swoje działalności (i oczywiście wiele, wiele innych). Jednak jeżeli fb się rozpadnie 5 listopada mi to jakoś nie będzie bardzo przeszkadzało. Po za tym do sukcesu fb przyczynił się w znacznej mierze przycisk ''lubię to''... Nk też niech zrobi coś na przetrzymanie swoich user''ów i niech zrobi na śledziku przycisk ''fajne'', hahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 19:13, Amaros napisał:

To prawda ze facebook zniknie 5.11? ;P

Nie, to nie jest prawda, ktoś nie wiedzieć czemu rozpuścił taką plotkę
i trzeba przyznać, że skutecznie się rozniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 10:07, Nikodem95 napisał:

Mi i większości znajomych notorycznie przychodzą wiadomości. "Hi. Wanna laugh? link.
I''ll be back.". Też macie ten problem? Wygląda jakby przysyłał go znajomy.

To wirus. Najlepiej powiadom znajomych zanim i oni zaczną takie coś dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować