Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tekken 6 z terminem wydania!

25 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 23:52, pig_on_the_wing napisał:

lub x''a ;)


To już zależy jaką kto ma konsole ;))
Jeden na PsP , drugi na PS3, trzeci na x''a xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boje się troche tego , że jak zrobią to tez na x''a to PS3 może na tym stracić, ale w innym sensie. Mianowicie, jak wiemy Ps3 jest technicznie/sprzętowo mocniejszeobec tego jeżeli(ale oby nie) twórcy zapragną by gra wyglądała tak samo na obu konsolach to pogorszą grafikę na playstation. Oby podobnie niebyło w przypadku Crysis''a 2 (który jak wiadomo ma ukazać się na wszystkie 3 platformy, bez obrazy Ninny ;D ), tle tylko że w tym przypadku(przynajmniej moim zdaniem) straciłby na tym głównie PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 00:18, kotlecik5 napisał:

Nawet jakby zrobili Tekkena na PC albo XBoxa to i tak najlepiej sie gra na Playu :D


Dokładnie! Od zawsze tak jakoś Tekken kojaży mi sie ogólnie z Pleyem...
Na pc wydaje mi sie nie to samo co na konsolach.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex to ze ps3 jest mocnejsze od x''a nie znaczy ze wszystkie gry beda na nim lepiej wygladac, mam na mysli ze i owszem moga, ale w tym juz glowa programistow zeby wykorzystac ta moc, a jak wiemy, tej jest wiecej niz w xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale czemu 6Teka tak zniszczyli !? :((((((
(ok laserowe oczy DevilJina mi nie przeszkadzaly az tak, ale teaz bronie ?! (balans ;/ ? ) to sie robi niefajne, czy sztuką walki wręcz są bonie palne?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się gra na pleju a jeszcze nie graliście :D Co to za różnica? A , wiem chyba taka że na xie jest A , X , Y, B a na ps3 trójkąt , kólko itp. Innej nie widzę.

Gonzarion- porządne bijatyki już były - Soul Calibur IV , Street Fighter IV :)

Nie wiem czy Tekken przebije Soul Calibur IV , wątpie ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*GroCu ty spamerze, każdy wie że to menel game a ty tu wczepiasz naszaklasaTeam? Jesteś po prostu nienormalny nie pokazuj się na tym forum bo nawet nie wiesz pewnie co znaczy dobra gra i spamujesz w temacie o T6.


Co do gierki trzeba sobie sprawic PS3 bo juz T3 mnie fascynowal a co tu mowic o T6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SERGYO dlatego część gier multiplatformowych wygląda lepiej na X''a... Nawet czasowy exclusive PS3 Ghostbusters...

mightiena właśnie mają być (jak wszystko na PS3, już na prawdę robi się to męczące, wszystko ma być, a póki co nic nie widać). Jak będę to daj znać. Ogólnie póki co tylko jedna multiplatformowa gra wygląda lepiej na PS3 - Mercenaries 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ukochany Firtua Fighter 5 grzeje półkę, więc Tekkena sobie odpuszczę. Dodatkowo, w mojej opinii, każda kolejna część jest gorsza od poprzedniej ,więc tym bardziej nie ma co żałować. Żeby jeszcze te postacie nie były takie plastikowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować