Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen w październiku

47 postów w tym temacie

Coż,z jednej strony wreszcie jakieś konkretne info. Risen rozbudza wielkie nadzieje,sam od dlugiego czasu czekam na porządnego RPG.Czekamy na Wielką grę ,oby nie zrobiono kolejnej papki ,bo graficzne bajerki już mi się znudziły.Czekam na coś przez co zaoszczędzę na goleniu się, i zapomne o realu na czas gry,co uczynił np G-1,G-2...:) Ale nie napalam się zbytnio ,aby rozczarowania nie było wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż,z jednej strony wreszcie jakieś konkretne info. Risen rozbudza wielkie nadzieje,sam od dlugiego czasu czekam na porządnego RPG.Czekamy na Wielką grę ,oby nie zrobiono kolejnej papki ,bo graficzne bajerki już mi się znudziły.Czekam na coś przez co zaoszczędzę na goleniu się, i zapomne o realu na czas gry,co uczynił np G-1,G-2...:) Ale nie napalam się zbytnio ,aby rozczarowania nie było wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa - Gothic I NIE WYDAŁ JoWood i prawdopodobnie dlatego jest to najlepsza część serii (dwójka była.. inna, Noc Kruka to wycięte elementy z GII po naciskach na szybką premierę, a G3 to wiadomo, kolejny efekt polityki JoWood)

A Risen zapowiada się.. ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu zapowiedzi w najnowszym Play''u jestem naprawdę dobrej myśli. To może być prawdziwa, duchowa kontynuacja Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens kupowania Risena na konsolę? Przecież znając dokonania firmy można mieć 100% pewności, że gra nie będzie działać do czasu 5 patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście muszę napisać, że bardziej oczekiwałbym Risen niż Arcanii. Znam wszystkie gry z serii Gothic od I do III (jednak bez "Zmierzchu Bugów" - na tego jeszcze przyjdzie czas kiedy mam nadzieję zostanie spathowany tak aby można go było nazwać grą). Moim zdaniem te gry były/są świetne. Risen zapowiada się równie dobrze i z chęcią przetestowałbym ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko nie Cenega :|, odwalą lokalizacyjną kaszane jak zwykle :(, np taki Fallout3 PL to jakaś pomyłka, tekst nie zgadza się z tym co mówią, głosy nagrane w różnej intonacji... tragedia, CDP powinien wydać tą grę, wtedy bym się nie martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... czemu Cenega... (szczerze wolę jak CDP dystrybuje gry). Całe szczęście, że sklepie gram.pl są gry Cenegi bo inaczej bym się zdenerwował xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 10:14, Yupik napisał:

Jaki jest sens kupowania Risena na konsolę? Przecież znając dokonania firmy można mieć
100% pewności, że gra nie będzie działać do czasu 5 patcha.


Przecież na x360 patche same się ściągają. Co za problem? Poza tym - ukończyłem pierwszą i drugą część Gothica bez patcha - i to nie raz. Tak więc twoja wypowiedź nie jest zbyt... poprawna ;)

------

Informacja dla tych którzy czekają na polską wersję risena na x360 (czyli dla mnie :D) --> http://www.gamezilla.pl/content/polska-wersja-risen-decyzja-w-lipcu

Wygląda na to, że Cenega cały czas zastanawia się nad wydaniem polskiej wersji językowej. Ostateczna decyzja zapadnie w lipcu. Tak więc jest nadzieja!

EDIT: Piszcie do nich maile, niech wiedzą, że ludzie naprawdę chcą polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak by ktoś nie widział filmików, risen to tak naprawde Gothic 3, wygląda tak samo, tak samo nawet postacie bronie trzymają.

Lecz jeżeli będzie to gothic 3 zrobiony DOBRZE tomoże być naprawde fantastyczna gra!

Przypominam, dla tych którzy nie wiedzą, że twórcy mówili chyba w marcu czy kwietniu o tym, że w sumie gra jest już gotowa i mogli by ją wydać, lecz po wpadce pod tytułem Gothic 3 nie chcą tego zrobić, i chcą tą gre naprawde dopracować i wyeliminować najmniejszt błąd!!!

Tak więc wszystko jest na dobrej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie. Z tym tytułem wiąże większe nadzieje niż z G4.

Teraz tylko jeszcze wymagania na PC i spoko. Nie powinno być dużych. Mówili że zoptymalizuję grę tak aby każdy fan Gothica mógł zagrać.

Czyli myślę że jeśli komuś wszedł G3 to i Risen też wejdzie. Ale zobaczymy co z ich obietnic wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2009 o 10:58, KrisK91 napisał:

Przecież na x360 patche same się ściągają. Co za problem? Poza tym - ukończyłem pierwszą
i drugą część Gothica bez patcha - i to nie raz. Tak więc twoja wypowiedź nie jest zbyt...
poprawna ;)


O, nie wspomniałeś o trzecim gothicu. Też przeszedłeś bez patcha? :P
Jeżeli w wymaganiach jest info, że musi być twardy dysk to ok, mogą się ściągać patche. Gorzej jak ktoś ma X''a bez dysku, bo może się okazać, że patch jest zbyt duży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 12:19, Yupik napisał:

O, nie wspomniałeś o trzecim gothicu. Też przeszedłeś bez patcha? :P

Nie dałem rady :(

Dnia 23.06.2009 o 12:19, Yupik napisał:

Jeżeli w wymaganiach jest info, że musi być twardy dysk to ok, mogą się ściągać patche.
Gorzej jak ktoś ma X''a bez dysku, bo może się okazać, że patch jest zbyt duży ;)


Są tam podobno jakieś ograniczenia co do wielkości paczy. Ale w sumie trochę mnie zasmuciłeś - Nie zdziwiłbym się gdyby Pirahna jakiś czas po premierze chciała wydać 400mb-1000mb patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować