Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piractwo The Sims 3 skoncentrowane w Chinach... i Polsce

212 postów w tym temacie

Przeglądając torenty można powiedzieć, że ten gościu gada od rzeczy i tylko mydli oczy. Tylko teraz szukając w Google znalazłem 4 strony z torentami, gdzie dostępna jest pełna wersja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest sposób, a nie łażenie po domach i pukanie, sprawdzanie kompów. Udostępniasz takie coś i masz sprawę z głowy :P EA jednak dobrze sobie poradziło :) Pełną wersję - tzn. z tym miastem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:43, TobiAlex napisał:

Przeglądając torenty można powiedzieć, że ten gościu gada od rzeczy i tylko mydli oczy.
Tylko teraz szukając w Google znalazłem 4 strony z torentami, gdzie dostępna jest pełna
wersja gry.


A skąd wiesz, ze jest pełna? Sprawdzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:44, filas312 napisał:

No i to jest sposób, a nie łażenie po domach i pukanie, sprawdzanie kompów. Udostępniasz
takie coś i masz sprawę z głowy :P EA jednak dobrze sobie poradziło :)


co se dobrze poradziło jak na necie już od dawna jest do ściągnięcia pełna wersja gry wraz z zawartością EK?
To przedstawione info miało by rację bytu ale kilka tygodni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:46, tomasz23 napisał:

> Przeglądając torenty można powiedzieć, że ten gościu gada od rzeczy i tylko mydli
oczy.
> Tylko teraz szukając w Google znalazłem 4 strony z torentami, gdzie dostępna jest
pełna
> wersja gry.

A skąd wiesz, ze jest pełna? Sprawdzałeś?



Wystarczy przeczytać komentarze tych którzy ściągnęli. Nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tomasz23 tak jak napisał Citkowsky wystarczy przeczytać opisy i komentarze. Są nawet wersję z dodatkami, które normalnie trzeba kupić (dodatkowe wyposażenia itp. itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś internetu nie ma w domu to też nie ma dostępu... ;D z resztą co za problem ściągnąć te wszystkie dodatki które oferuje orginał z równie legalnego źródła co grę... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby ceny nie były przeliczane z euro... Nieeee to i tak by nie pomogło. Jak tępaki kupują gry na bazarach, które w kioskach są za 15zł czy w sklepach za 20zł... Debilizm i tyle, bo inaczej tego nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Polska jest wymieniana w takich niechlubnych rankingach. Potem nie ma się co dziwić, że u nas brak np Xbox Live.
Zastanawia mnie też to, że osoby, które z reguły piracą, jako powód podają wysokie ceny gier. Żeby puścić takiego nowego simsa byle jaki komp chyba nie wystarczy, z tego wynika więc, że te kompy też kradną? Bo jak ich nie stać na grę za 100 PLN to chyba na kompa za więcej niż trzy tysie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja. Właściwie to się nie znam, ale sądzę, że prędzej czy później piraci i tak poradziliby sobie z każdym zabezpieczeniem (z komentarzy użytkowników wynika, że ten już został zażegnany). Tak to już jest na tym świecie. Jedni czekają z niecierpliwością pod sklepem aby nabyć swój oczekiwany przez długie miesiące tytuł. Drudzy czekają aż ktoś załaduje go na torrentach, bo przecież gry są za drogie i po co za nie płacić jak się "przejdzie tylko raz" lub "można je ściągnąć za darmo i przy tym zaoszczędzić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I obwiniajcie ich teraz za to, że tak zabezpieczają swoje gry... Ja bym robił dokładnie to samo, w końcu chronię własne pieniądze przed kradzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA jak zwykle pokazuje jak wielka jest ich niewiedza o procederze piractwa. Ewentualnie po raz kolejny pokazują za jakich idiotów uważają graczy. Jedno z dwóch.

A co z aktywacjami i innymi zabezpieczeniami antyużytkownikowymi? Sprawa ucichła a ja nadal nie widziałem jakiejś deklaracji o rezygnacji z tej kretyńskiej szopki.

Bojkot gier produkowanych i wydawanych przez EA podtrzymuję na wszystkich platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo niespecjalnie mnie dziwi (choć jednak wstyd że wymienił Polskę), dziwi mnie natomiast bełkot tego pana więc kilka spraw sobie pozwolę skomentować:

"Osoby korzystające z pirackich kopii nie mają drugiego miasta, nie mają dostępu do całej zawartości dodatkowej, nie mają dostępu do społeczności" - wylicza Riccitiello.

Jak napisali koledzy wyżej - mają dostęp. To raz. Dwa - mam "trójkę", kupiłem żonie, zarejestrowałem (o tym za chwilę) , dociągnąłem nowe miasto - i jak na razie w ogóle z tego nie korzysta, więc strata niewielka. Pirat nie dostaje tylko "simpoints".

Sama rejestracja woła o pomstę do nieba. Tak się złożyło, że jakiś rok temu kupiłem "Crysis Warhead", gre musiałem zarejestrować i założyć konto na badziewiastym EA Store. Potem ją przeszedłem, skasowałem, zapomniałem...

Teraz - przy rejestracji "Sims 3" gra poprosiła mnie o mój login, którego nie pamiętałem (klucz automatycznie "przypisał się" do mojego konta). To był dramat... pomogło dopiero przeszukanie skrzynki mailowej (z mailami sprzed roku - gdzieś tam znalazła się wiadomośc od EA). A co gdybym maile kasował ;-) ? Jakoś poszło - żona gra na moim koncie :-)

Acha - wisienka na szczycie tortu: te wszystkie dodatkowe bajery (simpoints, dodatkowe miasto, itp) przypisują się do jednego, konkretnego konta.. Gdyby moja małżonka postanowiła grę sprzedać, to nowy właściciel z tych rzeczy nie skorzysta.

Także EA znowu "uderza" - tyle że nie w piratów, a w rynek wtórny. A ja sam ze zgrozą myślę - co będzie jak przyjdzie mi przeinstalować grę albo zmienić kompa ? Pewnie telefony do supportu EA, żeby łaskawie pozwolono mi dociągnąć bonusy, za które przecież już zapłaciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam na simsach nie zależy, ale słyszałem kiedyś jak znajomi mówili, że da się do pirata simów "doinstalować" to drugie miasto etc., ale to tylko tak btw.

W sumie pochwalam to działanie EA. Moim zdaniem lepiej jak dodają jakieś dodatkowe opcje dla posiadaczy oryginałów niż wprowadzają programy typu SecuROM. Takie działanie wręcz zachęca do kupna (już mi ślinka cieknie na Dragon "Ejdża"). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowia ze piraci nie maja do zadnego bonus-content dostepu...
szkoda, ze jak zwykle sie myla i mamy doczynienia jedynie z marketingowa gadka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować