Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co byś chciał w Command & Conquer 4?

35 postów w tym temacie

Ta ankieta to tak na poważnie? Beznadziejne pytania, a w dodatku z każdym kolejnym mam ochotę po prostu ją wyłączyć - takie to irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby zrezygnowali tych filmików z aktorami- jeśli tak zrobią, C&C4 będzie pierwszą grą z serii w jaką zagram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie licząc pomysłu z crawlerem jako mobilna bazą "all-in-one" wszystkie były dobre. Zwłaszcza to z "klasami" w RTS, już mieliśmy to w mniej wykrystalizowanej formie na przykład w Generals: Zero Hour czy COH i zwłaszcza w COH było widoczne ,że zróżnicowanie i współpraca poszczególnych podfrakcji w ramach jednej drużyny dawała masę zabawy i satysfakcji. Chyba ,że grało się z beznadziejną drużyną.

A tak po za tym to jest to typowa ankieta marketingowa, określają profil wypełniającego, jego oczekiwania dotyczące gry a później sobie przeanalizują czego tam to casuale chcą, czego długoletni fani serii, czego fani RTS ogółem itd. W sumie bardzo dobry pomysł zdecydowanie lepszy niż robić sequel w ciemno licząc ,że zgadnie się co tam target by sobie chciał. Właściwie to dziwi mnie ,że jeżeli chodzi o gry to osobiście dla mnie jest to pierwsza ankieta marketingowa o jakiej słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmiki IMO po Tiberium Wars wymagają tylko kosmetycznych zmian (i mogłyby być troszkę mniej sztywne po stronie GDI), poza tym system klas może być ciekawy o ile nie zrobią czegoś na wzór frakcji takich jak w Kane''s Wrath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol...
dziwne maja pomysly. no kumam, ze te rzeczy jednak sa potrzebne, ale wg mnie:
-balans jednostek
-wieksze urozmaicenie (umowmy sie, ze to co bylo to jakas kpina*)
w sumie tylko tyle narazie mi do glowy przychodzi xd...

*ja kleje, ze to tez jest jakis klimat c&c...

P.S. z checia zobaczylbym rozwoj postaci/konta (?) jak w rpg (troche na wyrost... ale wiadomo) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie C&C umarło w raz ze śmiercią Westwood. Liczyłem na to, że Red Alert 3 to będzie najlepsza strategia ostatnich lat i spokojnie przebije wszystkie World in Conflict, Company of Heroes, Warhammery i inne tego typu, a tu co? Jakaś kompletna lipa. Dali silnik z Generalsów (zresztą tak samo jak w C&C3, Battleforge i pewnie czymś jeszcze) i co w tym takiego super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem, Boże drogi ile tego było. Tylko o co im chodzi z elementami RPG. Różowe majtki +10 do siły ? :) Crawler też mi nie pasuje, to nie Starcraft, tutaj nie latamy swoją bazą po całej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 11:56, mcnitrox napisał:

Dla mnie C&C umarło w raz ze śmiercią Westwood. Liczyłem na to, że Red Alert 3 to będzie
najlepsza strategia ostatnich lat i spokojnie przebije wszystkie World in Conflict, Company
of Heroes, Warhammery i inne tego typu, a tu co? Jakaś kompletna lipa. Dali silnik z
Generalsów (zresztą tak samo jak w C&C3, Battleforge i pewnie czymś jeszcze) i co w tym
takiego super...


Wszystkich nie zadowolisz - mi RA3 bardzo się podobał i świetnie się przy nim bawiłem. No i jakby nie patrzeć była ekipa z Westwooda obecnie nie ma dobrej passy bo gry z serii "... at War" są po prostu przeciętne i słabsze od obecnego C&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy EA zapomniało już o C&C Generals(przydała by się 2 część) oraz BFME(już od dawna gracze czekają na jakieś wieści dotyczące pojawienia się światełka w tunelu co do powstania części 3). jak dla mnie najpierw światło dzienne powinny ujrzeć w/w strategie a potem C&C 4(zważywszy że 3 wyszła po bfme 2 oraz po Generalsach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować