Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co byś chciał w Command & Conquer 4?

35 postów w tym temacie

Mam do EA prośbę - zostawcie "tyberiańskie" uniwersum w spokoju. Tiberium Wars było gwałtem totalnym na serii, weźcie się lepiej za kontynuację Generals, ta gra przynajmniej wam się udała (choć zagadką dla mnie pozostaje, dlaczego nosiła tytuł C&C).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Volvox

Pewnie coś na kanwę Halo Wars, tylko bardziej rozbudowane. W zależności od dowódcy masz do dyspozycji jakieś ekskluzywne umiejętności/jednostki. Tutaj, wygląda na to, że by chcieli jeszcze dołożyć rozwój w stylu RPG i bardzo urozmaicić nawet dowódców tych samych frakcji. Jeśli moja rozkmina się zgadza, to całkiem awesome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę jeża. Co za ankieta O_o. Można się pochlastać wypełniając ją.:P W dodatku jak w tym pytaniu o to co wpłynęło ,że zainteresowałem się C&C jak zaznaczyłem większość na 1 i kilka wybranych na 3 i 4 to każe mi zmienić O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 14:35, Volvox napisał:

A o co chodzi z tym systemem klas? :|


Na 90% coś w stylu wyspecjalizowanych podfrakcji które maja ściśle określone role na polu bitwy tyle ,że z bardziej rozbudowanym "rpgowym" rozwojem tudzież bardziej nastawione na współpracę ze sobą jak w drużynowych FPS.

Wybierasz dowódcę dajmy na to sił specjalnych to twój dostępny arsenał jednostek i zdolności skupia się na chirurgicznych uderzeniach w ważne cele przy pomocy desantów, ataków z ukrycia i takich tam. Podczas gdy reszta teamu np. dowódca sił pancernych prowadzi główne frontalne uderzenie ty robisz wjazd na tyły wroga i kosisz mu ekonomie albo elektrownie ułatwiając robotę całej drużynie. Czyli próba przeniesienia współpracy z drużynowych klasowych FPS do RTS.

Pewnie z czasem byś sobie odblokowywał dajmy na to szybsze/lepiej uzbrojone transportowce desantowe albo byś ulepszał desant z orbity wybierając pomiędzy większa ilością piechoty w kapsule, mniejszym cooldown czy szybszym czasie spadania/lądowania. Byle by był wybór mniejszych aspektów/specjalizacji w ramach klasy a nie ogólny wybór między "nalot lvl2" a "desant lvl2".

PS Popieram ideę nowego RTS na podstawie Diuny zwłaszcza ,że nowa kinowa ekranizacja jest w produkcji. I oby pan Arkenstone znowu robił soundtrack Harkonenom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 10:57, Gen_Maximus napisał:

Spora ta ankieta :) Tylko nie można zaznaczyć, że jest się spoza USA trzeba wybrac jakiś
stan;]


No o tym samym myślałem - ale cóż, wybrałem stan illinoi (chicago) tam najwięcej naszych przebywa - może amerykańce skojarzą :P

czekam czekam na nowe tiberium !!! z elementami RPG - byle nadal było GDI i NOD przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować