Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - zapowiedź

60 postów w tym temacie

Ja myśle może chodziło o to, że bronie z MW nie będą wyglądem i statystykami takie same. Być może chodziło im tylko o modele oraz dźwieki broni. Na Gameplayu było widać kałacha i P90. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor albo twórcy się zbytnio przegalopowali bo w jednym z filmików widać jak Roach zmienia broń na ak47 z czymś tam. Nawet tutaj link podawali. To była misja śnieżna. Chyba gameplay rozszerzony od tego co był na E3. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwię się o wymagania. X360 + Telewizorek FULL HD i będzie cacy. Mam tylko nadzieję, że zostanę...zaspokojony, jeśli chodzi o moje wymogi względem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obie gry mają celownik na środku ekranu jednak moim zdaniem to jednak inny tym zabawy. BF daje swobode i oferuje rozwałkę, MW to po prostu interaktywny film przy którym będziesz siedział i próbował nadąrzyć za tempem akcji. To jest inny charakter rozgrywki więc nie byłbym skłonny porównywać tych gier. To tak jak z TDU i FUEL niby samochodówka ale jednak zupełnie co innego.

EDIT: To będzie na PC?! no to ja chyba mocniej się postaram żeby mieć nowego kompa;) dla MW2 również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osom. Akurat brak możliwości totalnego niszczenia budynków chyba najbardziej mi doskwierał w BC1, patrząc na ten gameplay poprawili irytujące rzeczy z jedynki.

I to będzie dopiero fajna gra, swoboda, rozwałka i (mam nadzieję) tak samo zabawna kampania jak w jedynce. No i multi z pojazdami, demolką i wszystkim :)

A nie ta bida co w modern warfare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 22:30, Rumcajsev napisał:

Osom. Akurat brak możliwości totalnego niszczenia budynków chyba najbardziej mi doskwierał
w BC1, patrząc na ten gameplay poprawili irytujące rzeczy z jedynki.

I to będzie dopiero fajna gra, swoboda, rozwałka i (mam nadzieję) tak samo zabawna kampania
jak w jedynce. No i multi z pojazdami, demolką i wszystkim :)

A nie ta bida co w modern warfare ;)

No a jak ;)

A ja szczerze co do BC 2 tej gry na PC nie widzę. Przecież jak tam można budynki tera z ziemią toż to takie wymagania że szok będą. Chyba że dobrze zoptymalizują. Ale jednak dobrze że mam konsole, bo bardziej mi się to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o guny to napewno P90 i AK można na filmiku i screenach zobaczyć. Dodatkowo jest na kilku ss G36 (ale jakaś dziwna wersja) i M16 A4 SOCOM i mój osobisty faworyt FAMAS (mam F1 i jest to niebiańska broń). Zobaczymy co tam jeszcze ciekawego trzymają w obwodzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł bym się dowiedzieć co to jest M16A4 SOCOM? Oo

I daj link do screena z tą "dziwną" wersją G36 ;)

@Slappy
Dlatego ja też jestem zaopatrzony w konsolę ;) I od chwili jej zakupu (oprócz jednej gry) nie wyobrażam sobie gry w cokolwiek na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w to grałem;].Tak myśli moja mama która dała się nabrać że sterowałem postacią telefonem za pomocą blutu
grałem na youtube;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUPER !!!!!!!!!!!!

Ale ciekawi mnie czy bedzie dlugie ;P ;D :)

A jak by wygladal Film HEHE ;D;)

Napewno Super ale film musiala by zrobic jakas Niezla Firma ;D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 02:57, Karq napisał:

"Trafimy na zaśnieżone rosyjskie szczyty Kazachstanu" jak mam to rozumieć ?

Że było późno i redaktor był narąbany ? :P

Gram.pl proszę, przstańcia pisać newsy bo jest z nimi cienko po co robić coś co ign (z którego ostatnio bierzecie filmy) albo kotaku (z którego bieżecie newsy i jak widać na załączonym obrazku nie potraficie przetłumaczyć) robią lepiej ? Po co wam ta kompromitacja na każdym kroku ?

Nowy modern warfare wg twórców ma być bardziej filmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 18:01, Semi007 napisał:

SUPER !!!!!!!!!!!!

Ale ciekawi mnie czy bedzie dlugie ;P ;D :)

A jak by wygladal Film HEHE ;D;)

Napewno Super ale film musiala by zrobic jakas Niezla Firma ;D ;)


Film wyglądałby ciekawie, ale zrobiony przez Ridleya Scotta (coś w stylu Black Hawk Down). Jestem wielkim fanem tej serii i i tak ją kupię. Kolekcja musi być kompletna... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 06:51, L33T napisał:

> "Trafimy na zaśnieżone rosyjskie szczyty Kazachstanu" jak mam to rozumieć ?
Że było późno i redaktor był narąbany ? :P
Gram.pl proszę, przstańcia pisać newsy bo jest z nimi cienko po co robić coś co ign (z
którego ostatnio bierzecie filmy) albo kotaku (z którego bieżecie newsy i jak widać na
załączonym obrazku nie potraficie przetłumaczyć) robią lepiej ? Po co wam ta kompromitacja
na każdym kroku ?


Nie sądzisz że lepiej jest czytać w rodzimym języku niż po angielsku? Ile osób wchodzi na w/w strony? I ile osób zna dostatecznie angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w rodzimym nie idzie strawić bałaganu literackiego lepiej brać słownik i czytać, a strony dla graczy skomplikowanymi formami nie obfitują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować