Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odmieniony, kolorowy Max Payne

254 postów w tym temacie

Poprzednie części miały specyficzny, mroczny klimat np. Nowy Jork nocą lub nowojorskie metro. I to był prawdziwy Max Payne, ponieważ gra opierała się właśnie na tym. Nowojorski glina w Brazylii? To nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez, co oni z Maxem zrobili? Proszę, powiedzcie że to nie Max Payne tylko jakiś inny Max Paint a gram.pl zrobiło literówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda brzydko. Bardzo brzydko. Jak można zrobić coś z tym nocnym i mrocznym klimatem Nowego Jorku.
Teraz już psują każdą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no... jako fan Maxa Payne''a mogę powiedzieć że to wygląda dobrze :)
pamiętajcie że on jest teraz zaćpanym proszkami policjantem w kolorowej Brazylii.... co za tym idzie kolory troszkę wyostrzyły XD
... a pozty jestem ciekaw czy będą jakieś narkotykowe wizje zamiast sennych koszmarów bo byłoby to nawet niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 19:56, Eilene napisał:

A jak by nic nie zmienili to by fani narzekali, że nuda i brak innowacyjności...


Większość osób wypowiadających się w tym temacie i nie tylko w tym uważa że szkoda iż zrezygnowano z klimatu noir , na innych forach również więcej osób jest przeciw niż za , ale jak napisałem kilka postów wcześniej twórcy gier i developerzy mają fanów w głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Maxa grało się bo był brudasem, świat był brudasem, chodziło się po tym syfiastym ziemskim wywłoku ciężką ręką dając razy po mordach i strzelając w płuca. Teraz będzie coś ala next Just Cause, kolorowy, na sprzedaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, no, na pierwszy rzut oka to faktycznie można się przerazić, ale z drugiej strony, do tej pory Max albo działał w syfiastych hotelach, kiedy nad NY panowała śnieżyca, albo podczas ulew i równie syfiastch miejscach jak to było w MP 2, fakt to miało swój mroczny klimat, ale po obejżeniu paru screenów nie oceniajmy odrazu że MP 3 będzie kijowe, bo Maksio przeprowadził się do słonecznej Brazyli, bo może być zupełnie na odwrót. Jestem fanem Max''a ukończyłem obydwie części i do tego pomysłu, z którym mamy do czynienia w "trójce" jestem optymistycznie nastawiony.

Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Max Payne to jest jakaś tandeta która nosi imię bohatera i nic więcej. Fatalnie bo zawsze chciałem kontynuacji MP bo gra miała klimacik w szczególności pierwsza cześć. Nie wierzę że Max by się doprowadził do takiego stanu (wygląda jak menel). To będzie wielkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli chociaż nie zmieniać wyglądu bohatera, ale widać poszli na całość i zmienili wszystko. Pytanie czy to wyjdzie tytułowi na dobre? Bo coś mi się wydaję, że nie, ale poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemuż, och czemuż niszczą jednego z moich ulubionych bohaterów? I tak już nic nie zastąpi Maksika z pierwszej części. W drugiej już był strasznie przymulony. To w takim razie o trzeciej będą mi się śnić koszmary...
Ale jak zrobią z Maksa w trzeciej części ćpuna, to można dodać do gry faszerowanie się dragami. Wstrzykujesz sobie jakieś świństwo- bullet time, przy okazji spotykasz wielkiego kurczaka (vide American Pie 5) ;p Schizy takie mogłyby być niezłe, ale raczej by do tej gry nie pasowały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 09:25, Tokkarian napisał:

Czemuż, och czemuż niszczą jednego z moich ulubionych bohaterów? I tak już nic nie zastąpi
Maksika z pierwszej części. W drugiej już był strasznie przymulony. To w takim razie
o trzeciej będą mi się śnić koszmary...


Mój pomysł na trzecią część przygód Maksia co sądzisz ?.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49240&u=34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować