Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najpopularniejsze tytuły Xbox Live, Arcade i Originals (15-22 czerwca)

16 postów w tym temacie

Co jak co ale usługa Arcade z taki tytułami jak odświeżone MtG po prostu staje się coraz mocniejszym impulsem do zakupienia Xbox... Ratunku! Ja (nie?) chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoka pozycja gier Star Wars na liście Xbox Originals mnie cieszy. Sam na PC mam Battlefronta 2 i KOTORa i są to naprawdę bardzo fajne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy w Magicu można chodzić po świecie i kupować karty itp.? Tak jak w wersji starej PC? Bo demo umożliwia tylko rozegranie z tego co widziałem walki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niescislosc do poprawki w tresci newsa - zestawienie nazwane przez autora "Xbox Originals" nie jest zestawieniem dla gier mozliwych do pobrania za pomoca uslugi o tejze nazwie, lecz jest po prostu zestawieniem aktualnej popualrnosci tytulow odpalanych na pierwszym Xboksie.

"natomiast najczęściej pobieraną grą z Originals jest Halo 2"


Halo 2, w przeciwieństwie do "jedynki", w ogole nie jest dostepna do sciagniecia via XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 12:19, Dr_Freeman napisał:

A ja dzisiaj dostaje X0 i moze wlasnie MtG kupię :)

Ludzie piszą, że to jest porażka. Najbiedniejsza gra na XBLA. Nie wydawaj na to kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 15:19, GuitarHero napisał:

> A ja dzisiaj dostaje X0 i moze wlasnie MtG kupię :)
Ludzie piszą, że to jest porażka. Najbiedniejsza gra na XBLA. Nie wydawaj na to kasy.

Dzięki za ostrzeżenie. Myślałem że ro remake gry z PC a okazało się, że to jakaś mocno ograniczona kiszka - w zasadzie interaktywna i mocno rozbudowa (jak na reklamę) reklama MtG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 16:16, hallas napisał:

> > A ja dzisiaj dostaje X0 i moze wlasnie MtG kupię :)
> Ludzie piszą, że to jest porażka. Najbiedniejsza gra na XBLA. Nie wydawaj na to
kasy.
Dzięki za ostrzeżenie. Myślałem że ro remake gry z PC a okazało się, że to jakaś mocno
ograniczona kiszka - w zasadzie interaktywna i mocno rozbudowa (jak na reklamę) reklama
MtG.


Ciężko to nazwać reklamą - najbardziej jak do tej pory zaawansowane AI w mtg + możliwość gry przez sieć. Reklama to na pewno nie jest, raczej narzędzie przeznaczone dla graczy początkujących lub casualowych. Imho swoje zadanie spełnia doskonale. Jedyny zonk to brak możliwości wyjmowania kart z decków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 17:43, siepu napisał:

> > > A ja dzisiaj dostaje X0 i moze wlasnie MtG kupię :)
> > Ludzie piszą, że to jest porażka. Najbiedniejsza gra na XBLA. Nie wydawaj na
to
> kasy.
> Dzięki za ostrzeżenie. Myślałem że ro remake gry z PC a okazało się, że to jakaś
mocno
> ograniczona kiszka - w zasadzie interaktywna i mocno rozbudowa (jak na reklamę)
reklama
> MtG.

Ciężko to nazwać reklamą - najbardziej jak do tej pory zaawansowane AI w mtg + możliwość
gry przez sieć. Reklama to na pewno nie jest, raczej narzędzie przeznaczone dla graczy
początkujących lub casualowych. Imho swoje zadanie spełnia doskonale. Jedyny zonk to
brak możliwości wyjmowania kart z decków :/


Zgadzam się. Dla mnie gra jest świetna. W oryginalnym MtG:DoP na PC można było chodzić po świecie, rozgrywać sealed deck-i i tworzyć własne, ale....inteligencja AI była tragiczna, przez co gra wiele traciła.
W MtG:DoP na x360 jest tylko rozgrywanie walk (no dobra jakieś puzzle też są), decków nie można dowolnie modyfikować (tylko dodawać karty) ale.....inteligencja AI jest bardzo dobra. No i nie będzie sytuacji gdy grasz z graczem który ma wypasiony deck, bo wszystkie są zbalansowane.
Moim skromnym zdaniem gry się fajnie uzupełniają i warto mieć obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować