Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Syberia - temat ogólny

36 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 08:56, marcinek100 napisał:

> PYtanie!!!!!
> Wie ktos w ogóle gdzie tą gre mozna jeszce lupic???(nową)
Poszukaj po sklepach internetowych, na Allegro.



pełna wersja Syberii była jakiś czas temu w PLAY''U ... może można zamówić archiwalny numer Play''a 04/2005... polecam super gra i to za ok 13 zeta :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos czasopism... Wejdź do kiosku, poszukaj w jamimś szmatławcu i zapisz na kartce papieru strone www jekiegoś gierkowego sklepu internetowego i tam kup (niedawno sam kupowałem! kosztuje z 19zeta + średnio 10zł przesyłki... niecałe 3 dychy-miodzo) , lub zamów numer archiwalny tego PLAYa (może jeszcze jest) I zaopatrz się w poradnik!

Buena Fortuna(z wł. "życze szczęścia"), Mistrzugry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poczekac do 19 maja na premiere Kolekcji Klasyki Cenege
Syberia 1 + Syberia 2 na jednym dvd za 25 zl - juz sie nie moge docekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 19:10, KaczorDubin napisał:

Mam pytanie: ilu osobom udalo sie przejsc Syberie bez solucje? Ja bez bicia przyznaje ze 2
razy zerknalem bo juz naprawde bylem zdesperowany oraz bez kasy (2 nowe klawiatury musialem
kupic :P)



Ja przeszedłem choć przyznam się że w niektórych momentach się męczyłem żeby coś wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syberia to naprawdę niezły pointandclick, chociaż bywały momenty strasznego poirytowania kiedy to nie mogłem rozwiązać jakieś zagadki z powodu braku jakiegoś przedmiotu, którego nie sposób było zauważyć. Jednakże rekompensowała to wszystko ciekawa i interesująca fabuła, oraz unikalny klimat, który gra niewątpliwie posiadała.

Reasumując jest to gierka, którą mógłbym polecić z czystym sumieniem każdemu miłośnikowi przygodówek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 18:59, pan m. napisał:

Dla mnie ta gra jest świetna.Ale trochę trudna(trzeba pobudzić szare komórki).


Przy wielu innych to jednak bułka z masłem, a nie (przepraszam za kolokwializm) ''mega-trudna'' przygodówka/gra fabularna. Do dziś żałuję, że nie udało mi się przejść Zegarmistrza i The Ward (w tym drugim głównym bohaterem jest zupełnie inna, niezwiązana z Kate postać o nazwisku Walker - David ;p). Serię Syberia wspominam o tyle miło, że jest to nieliczna Adventure Game, którą przeszedłem, a ze wszelkich gier, to ta właśnie, po jej ukończeniu, spowodowała długie łzy szczęścia, czy może raczej wzruszenia u osoby tak twardej jak ja. Zagadki są odpowiednio wyważone, może tylko rozmowy telefoniczne są b. liniowe, za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma Syberię z serii Kolekcja Klasyki?? Bo nie mogę tego zainstalować, instalator powinien się uruchomić, bo klikam w autostarcie na instalację, a tu lipa, DVD-ROM wyrczy i nic się nie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syberia to bardzo dobra gra lecz zbyt banalna trochę jest. W porównaniu z np. Fahrenheitem lub The Longest Jounrey, gdzie ratujemy cały świat t o w Syberii chodzi tylko o znalezienie jednego człowieka... Ale i tak jest niezła. Ode mnie 8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jestem w lokacji uniwersytetu gdzie musze zdobyc wize i potrzbuje proszku yanga cola by doprawic kapitana.i gdyjestem w laboratorium i jedynie co widze to butelke z muchomorem ktorej nie moge podniesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wszystkie seyvy zniknęły mi nagle z gry.
Kilka jest w Moich Dokumentach.

Ktoś wie jak umieścić Seyvy z powrotem w grze tak bym miała co wczytać?
Pozdrawiam

20150215233141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować