Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft (prawdopodobnie) robi MMO

30 postów w tym temacie

Na kompie i tak pozostanę na 99% przy WoW i GW i sporadycznym L2. A na konsoli i tak już muszę kupować abonament Xbox Live, więc niezbyt ciekawie brzmią dodatkowe koszty czyli kolejny abonament do MMO(wtedy już byłoby 120zł roczny XBL Gold + 45zł miesięcznie WoW + X złotych nowe MMO).
Mcro$oft mógłby oficjalnie wprowadzić XBL w Polsce a nie myśleć o MMO -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 tez nie ominie mmo - FFXIV. Podobne problemy ma i ta konsola, chociaż jakoś mi się nie widzi 12 mln ( rekord WoW''a ) aktywnych kont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 11:13, pig_on_the_wing napisał:

no wlasnie... ciekawe jak to rozwiaza... czy mmo bedzie platne czy nie. xbl przeciez
kosztuje swoje. i tak jak kolega wyzej, moze by wkoncu wprowadzili xbl w polsce ==


raczej tak, prowadzenie xbox livea a prowadzenie serwerow i ich obslugi mmo to 2 inne rzeczy - kasa dodatkowa bedzie na to potrzebna, chyba ze M$ zrobi jakas promocje dla posiadaczy golda i bedzie ciut taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Mogą robić nowe MMO już teraz a wypuścić je za kilka lat. Dla mnie to lepszy wybór bo wtedy może by dali polskiego live ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, nie mają dysku to trudno. Czy ludzie od AION martwią się ile komputerów tą grę pociągnie? (No, może trochę, ale i tak grę robią ze znacznymi wymaganiami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft często zasięga opinii u najlepszych a potem wypuszcza własne produkty - klawiaturę i myszkę też obili z Razerem a teraz mają własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych MMO jest jak grzybów po deszczu i ciągle rosną. Wg. mnie na uwagę zasługuje LC, reszta to albo zdzierstwo albo nic wartego uwagi. A tak na marginesie to nie lubię MMO xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, interesujące. Niestety gry MMOcRPG mnie nie ciągną. Gdyby jednak w końcu Xboksowa wersja Age of Conan ujrzało światło dzienne, na Croma, kupiłbym ją bez wahania.

> Przedstawiciel Blizzarda dostrzega mimo to szansę na zagospodarowanie konsol grami MMO. "Wszystkie trudności > mogą być przezwyciężone przez kolejną generację konsol" - stwierdził.

Hmm, być może wypowiedź ta ma jakiś związek z tym news''em - http://www.gram.pl/news_8gjiHeu3_GDC_09_Microsoft_zaprojektuje_nowego_Xboxa_z_Blizzardem.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Microsoft pokazał nam trochę rzeczy, które ma w produkcji i poprosił o naszą opinię"

Worek z kasą pewnie :D hehe

A ja chętnie pograłbym w mmo na ps3 :x Byle tylko nie japońskie pierdoły o dziewczynkach z wielkimi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KejterR w nic innego nie zagrasz :)

Jedyne co on fajnego zrobił (ten koleś) to to że założył fajną koszulkę. Królami mmo heh dobry tekst ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to się skończy, jedni zrobili MMO zarobili mnóstwo kasy (chociaż ja sam nie rozumiem sukcesu WoWa, grałem trochę i to jedyna gra Blizza, która mi się nie podoba), to teraz każdy chce.

Jedyne MMo na jakie czekam, to TOR, mam nadzieje jednak, ze klasy Jedi/Sith nie będą dodatkowo płatne, a miecze świetlne przestaną wyglądać jak wielkie latarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO to przyszlosc rynki gier i taki trend rosnie . Za kilka lat nie bedzie juz typowych singlowek czy sieciowek dla kilku osob ;] ,a aktualne gatunki beda w klasykach czy w nowych odslonach xbox arcade xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 13:14, Kafar napisał:

Jedyne co on fajnego zrobił (ten koleś) to to że założył fajną koszulkę. Królami mmo
heh dobry tekst ;/


Zanim zaczniesz pisać to się doinformuj: http://en.wikipedia.org/wiki/Rob_Pardo a z tymi królami to się zgadzam w 100%.
Co do tematu to niestety Microsoft ma problemy z robieniem dobrych gier, bo robią je tylko w celach zarobkowych. Starają się by było dobrze, a wyjdzie jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 14:09, loczyn napisał:

tylko w celach zarobkowych. Starają się by było dobrze, a wyjdzie jak zawsze...


heheh a która firma nie robi gier w celach zarobkowych ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 12:11, Niflheim napisał:

Mhm, interesujące. Niestety gry MMOcRPG mnie nie ciągną. Gdyby jednak w końcu Xboksowa
wersja Age of Conan ujrzało światło dzienne, na Croma, kupiłbym ją bez wahania.


Trochę sobie przeczysz ;] Czyli MMO nie ciągną, ale jakby jakieś AoC wyszedł na X360 to byś kupił. Interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować