Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft (prawdopodobnie) robi MMO

30 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2009 o 14:52, Bambusek napisał:

Trochę sobie przeczysz ;]


Doprawdy?

Dnia 24.06.2009 o 14:52, Bambusek napisał:

Czyli MMO nie ciągną, ale jakby jakieś AoC wyszedł na X360
to byś kupił. Interesujące.


Dokładnie, MMOcRPG mnie nie interesują, aczkolwiek gdyby Age of Conan ukazał się na X360 z chęcią pograłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś sprzedał miliony "płyt" nie znaczy że jest królem. To tak jak by powiedzieć że Feel jest królem polskiej muzyki.

Niby im większy wybór tym lepiej ale powoli zaczyna mnie wkurzać ilość kiczowatych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 14:42, Kafar napisał:

> tylko w celach zarobkowych. Starają się by było dobrze, a wyjdzie jak zawsze...


heheh a która firma nie robi gier w celach zarobkowych ?:)


Każda :D, ale celem MS jest przede wszystkim wysoka sprzedaż, i to ma wpływ na finalną zawartość produktu, gdzie taki Bliz tworzy to przede wszystkim z myślą o graczach, wysoka sprzedaż jest tylko tego następstwem.

Zresztą, jak Blizz wielokrotnie podkreślał, są największymi fanami swoich gier. Na Blizzconach nie zagnie ich nawet największy no life, wiedzą dosłownie wszystko, i nie jest to tylko sucha teoria. Sami doskonale wiedzą, co trzeba poprawić, bo grają jak reszta.

Więc idea też się liczy, nie tylko kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest już dosyć masówek na rynku, nie wiem po co robić jeszcze więcej. Ale może wymyślą w końcu coś oryginalnego a nie same odgrzewana kotlety, non stop jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol na co komu kolejne MMO, które i tak wiadomo, że nie przebije sukcesu WoW................ syzyfowe prace, developerzy muszą być ślepi i głusi jeżeli myślą, że uda im się przegonić WoW''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:52, mediewal2 napisał:

lol na co komu kolejne MMO, które i tak wiadomo, że nie przebije sukcesu WoW................
syzyfowe prace, developerzy muszą być ślepi i głusi jeżeli myślą, że uda im się przegonić
WoW''a

Nie każdy chce być najlepszy. Trzeba jakoś zarabiać, a że na topie są MMO to dlaczego nie robić MMO? Może nie zgarnie jak WoW ponad 10mln użytkowników, ale myślę, że te ''nędzne'' 1mln to i tak jest zarobek nieprzeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować