Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy MW 2: Gracze dostaną to, co chcieli

20 postów w tym temacie

W końcu programista to też gracz. Jeśli kocha to co robi to i bez pomocy fanów stworzy coś wspaniałego :). Hype na MW2 jest niemiłosierny, coś a''la Crysis bądź Killzone. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś się zmienia, nareszcie beta tester, to nie człowiek z kosmosu tylko zwykły gracz, sami gracze najlepiej wiedzą czego chcą od gry, dobrze, ze twórcy gier zaczęli nas słuchać :)

Sam napisałem swoje propozycje na twitterze, fajnie będzie je teraz zobaczyć w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę wierzycie, że IW zdołało zamieścić w grze całe etapy ze śniegiem i powiększyć mapy w zaledwie 4 miesiące, bo fani ich o to prosili? Przecież już podczas "projektowania" fabuły musieli wiedzieć gdzie akcja będzie miała miejsce, a tą na pewno zaczęli pisać na długo przed ogłoszeniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi - news tak ocieka wazeliną, że ręce opadają.

" Najczęściej powtarzające się postulaty graczy zostały uwzględnione w tworzeniu MW 2. "

Tak, tak :) O ile mnie pamięć nie myli, to począwszy od części pierwszej fani proszą żeby "singiel" był dłuższy niż 5 h, bo to jest żałość do kwadratu - gra na jedno popołudnie. IW leje na te prośby ciepłym moczem i tyle w temacie uwzględniania najczęściej powtarzających się postulatów graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, tak powinni robić zawsze twórcy gier, których poprzednia część była czymś wybitnym. Jak dla mnie to wystarczyłyby misje na tak samo dobrym poziomie, tylko trochę i więcej, bo pierwsze MW ukończyłem w niecałe 7 godzin i taki sam, lub jeszcze lepszy multiplayer(da się w ogóle?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wielu producentów stara się uwzględniać prośby graczy."

Ta, wiele ale nie Bethesda, która zrobiła Fallouta 3 po swojemu i oświadczyła, że nie będzie słuchać fanów, i że zrobią grę po swojemu ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować