Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Neverwinter Nights 2 - czy warto czekać ? i czy się doczekamy ?

33 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 17:29, Patryk R napisał:

A mi się udało grę skończyć ( wraz z dodatkami ) magiem, a walcząc z Mefistofelesem, to nie
zabiłem go czarami ( prawie każdy mój czar na niego nie działał ) a kataną.


Hehe, ja tez gralem magiem i dosyc dlugo sie meczylem z Mefem. A pewnego razu powalilem go po kilku sekundach walki... palcem smierci. :) Omal nie spadlem z krzesla. Walilem jakimis meteorami w niego, krzykami banshee czy cus takiego, i nic, a tu zwykly paluszek smierci powalil go :)

Pierwszy dodatek byl mierny. Juz podstawka mi sie bardziej podobala. Ale HoTU wymiata :) Czekam niecierpliwie na NWN2, tym bardziej, ze robia go ci ludzie, co tworzyli serie BG i IWD. Mam tylko nadzieje ze LEM nie przegnie z cena ani nie spierniczy za bardzo polskiej wersji... bo pojade do ich siedziby i osobiscie zamorduje prezesa firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że życzyłbym nam wszystkim takich gierek i takich dodatków. Niektórzy narzekali na marną fabułę w NWN, ale ja się nie czepiam, patrzę na dzieło jako całość. Gra jest genialna i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:28, Pablor napisał:

Niektórzy narzekali
na marną fabułę w NWN, podstawce mi sie fabuła bardzo podobała.

Marna to może była,ale w dodatkach.W podstawce bardzo mi sie podobała
>Gra jest genialna i basta.
Amen. Czekam na NWR2. Właśnie zabieram się do czytania zapowiedzi z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz śliniak ??? Bo mi gruczoły szaleją na widok tej zapowiedzi ;). NWN będzie super, boję się tylko o nasze podwórko. Trzymam kciuki za LEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trzymam kciuki za LEM.
Nie wiem jak będzie można w to grać mając najprawdopodobniej spolszczone tylko napisy,bo właśnie tak gry lokalizuje LEM.

Na samą grę aż tak bardzo nie czekam, gothic3 bardziej mnie interesuje(co nie znaczy że mam NWR2 gdzieś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:43, Darkstar181 napisał:

Na samą grę aż tak bardzo nie czekam, gothic3 bardziej mnie interesuje(co nie znaczy że mam
NWR2 gdzieś)


A co to jest NWR? :P

Lepiej, zeby byla polska kinowa wersja, ale dobra, niz totalnie schrzaniona pelna ;) Mam nadzieje ze sie nie zawiode na LEM. Zreszta, my wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:50, Pablor napisał:

Myślę, że jeżeli podejmą się polonizacji będzie OK, gorzej jeżeli spasują i na rynku będzie
tylko wersja oryginalna za 149pln.


Wtedy panowie z LEM będa baaaardzo biedni bo fani gry nie zostawią tego tak. Według zapowiedzi z CDA NWN2 może być po części BG3 i nie pozwole aby jakieś poparańce spaprali w ten sposób jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów z systemu D&D! GRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:50, Pablor napisał:

gorzej jeżeli spasują i na rynku będzie
tylko wersja oryginalna za 149pln.


wtedy zrobie to, co napisalem dwa posty wczesniej - osobiscie zamorduje prezesa LEM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:47, Fum4R napisał:

> Na samą grę aż tak bardzo nie czekam, gothic3 bardziej mnie interesuje(co nie znaczy że
mam
> NWR2 gdzieś)

A co to jest NWR? :P

Nowy Wymia r Rozrywki:))) Jak widać, chyba za dużo udzielałem się w tamtym temacie:)

Chodz oczywiście o NWN2 :) Neverwinters Nights2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować