Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo1989

Opera Przywracanie ostatnio zamkniętych kart

5 postów w tym temacie

Brat mi zamkną mi wszystkie karty, z stronami na których miałem zdjęcia z E3 z tego roku które chciałem dać na gramsajta, ale już strony nie pamiętam, czy da się te karty przywrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Jesli zamknął całą Operę a nie poszczególne strony, to wystarczy raz jeszcze włączyc Operę :) Jak wyłączysz komputer z włączonymi stronami (nie zamykając ich), to przy próbie odpalenia Opery, wyskoczy okienko z mozliwościami wyboru ( otworzyc z wcześniejszymi stronami, rozpocząć z pustą zakładką etc. ) Jesli jednak brat ci wyłączył poszczególne strony to zostaje historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 20:31, Murith napisał:

>
Jesli zamknął całą Operę a nie poszczególne strony, to wystarczy raz jeszcze włączyc
Operę :) Jak wyłączysz komputer z włączonymi stronami (nie zamykając ich), to przy próbie
odpalenia Opery, wyskoczy okienko z mozliwościami wyboru ( otworzyc z wcześniejszymi
stronami, rozpocząć z pustą zakładką etc. ) Jesli jednak brat ci wyłączył poszczególne
strony to zostaje historia :)



To pozostaje spędzienie 10 minut przed monitorem :D, bo tak mam starsznie pełno stron w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią zamkniętą kartę można przywrócić naciskając (niespodzianka) ctrl+z. Działa to dokładnie tak, jak funkcja Undo/Cofnij w wielu programach, więc można przywrócić wiele kart, w kolejności odwrotnej do kolejności zamykania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować