Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Fallouta 3 na PS3 prawie skończone

12 postów w tym temacie

A ja dzisiaj dostałem odpowiedź Cenegi w sprawie braku "trofeów" w Falloucie na PS3.
"Sprawa aktualizacji do polskiej wersji Fallout 3 na konsolę Playstation3 jest rozwiązywana przez firmy Bethesda Softworks i Cenega Poland. W chwili obecnej nie jest znana jeszcze data ukończenia prac".
Czyli może za miesiąc, rok, a może wcale :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 22:57, Pablor napisał:

A ja dzisiaj dostałem odpowiedź Cenegi w sprawie braku "trofeów" w Falloucie na PS3.
"Sprawa aktualizacji do polskiej wersji Fallout 3 na konsolę Playstation3 jest rozwiązywana
przez firmy Bethesda Softworks i Cenega Poland. W chwili obecnej nie jest znana jeszcze
data ukończenia prac".
Czyli może za miesiąc, rok, a może wcale :-/

Och ale cud że coś robią chociaż nie za szybko bo premiera na konsole dawno była. I żeby tylko głupie trofea z wersją PL działały. No przecież to jakiś żart żeby tak długo to robić.

Bo moim zdaniem to cios poniżej pasa dla Polskich graczy. Mam nadzieje że jak w listopadzie będę kupował Fallout 3 w wersji PL na konsolę PS3 w edycji Game of The Year(trochę schlebiają sobie) to nie będzie żadnych problemów.

Game of The Year to świetny pomysł. Podstawka i wszystkie dodatki w jednym pudle. Tylko nazwa trochę nie ten teges. No i cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do mojego fallouta mam szczegolny sentyment....ciesza mnie te DLC ale szczerze mowiac cieszyłbym się jeszcze bardziej gdyby razem z tym wyszly trofea (mam polska wersje) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może Sony postawiło twarde warunki dla nowych DLC dla F3 - wysoka jakość produktu. Wcale by mnie to nie zdziwiło, może dlatego wychodzi dopiero pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sony ma bardziej rygorystyczne normy jakości to może to wyjść tym dodatkom tylko na dobre. Oby tylko na siłę nie przyspieszali prac, bo co jak co, ale to właśnie na testach się przede wszystkim oszczędza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 23:15, DoomnY napisał:

Wystarczy wspomnieć ile czasu robili łatkę 1.1 do Bioshocka PL, żeby uzmysłowić sobie,
że do gwiazdki raczej pucharków nie nabijesz.


Toś mnie pocieszył...
Powiem szczerze, że Cenega dała z tym Falloutem ciała na całej linii... wstyd !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować