Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael Jackson nie żyje - król popu i gry

197 postów w tym temacie

Miejmy nadzieje że w tamtym świecie będzie Ci lepiej.
Nigdy nie znajdziemy drugiego, takiego samego wspaniałego człowieka jakim byłeś Ty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech nie żyje, mnie nic do tego. Szkoda tylko, że w internecie zaroi się od durnych znaczków typu "MJ [*]"...
Nie, nie mam uczuć, a i popu nie znoszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, szkoda. Muzykę tworzył wielką. Genarlnie popu i polskiego i zagranicznego nie lubię a MJ to jedyny artysta którego podobała mi się większość kawałków. Prywatnie obok The Prodigy i Apollo 440 w mojej trójce najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był prawdziwym "królem" naszych czasów a jego muzyka zawsze będzie gościła w naszych domach. P.I.P Micheal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 11:39, Ragnos napisał:

A niech nie żyje, mnie nic do tego. Szkoda tylko, że w internecie zaroi się od durnych
znaczków typu "MJ [*]"...
Nie, nie mam uczuć, a i popu nie znoszę. :P


Darowałbyś sobie pokazywanie, jaki jesteś zajebisty i bez uczuć. Znaczków może i będzie dużo, ale to tylko dlatego, że Michael był wielką postacią i bez jego wpływu na biznes rozrywkowy wielu dzisiejszych dzieł by nie było, jestem tego pewny. A ty, jeśli nie masz nic mądrego do napisania, po prostu odłącz klawiaturę i idź się bawić w kącie. Może ciebie to nie zasmucić i rozumiem to, ale tego typu komentarze są po prostu nie na miejscu.
A co do Michaela... Żegnaj, królu! Mam nadzieję, że będzie jeszcze ktoś taki, jak on. Tworzący dobrą muzę, prawdziwy pop - najwyższej jakości, który spodoba się każdemu człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować