Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Trine

53 postów w tym temacie

Po obejrzeniu gameplay''a z copa to powiem, że wygląda obiecująco ; p
słusznie kolega wyżej porównał ją do LittleBigPlanet, wg filmiku chodzi o to samo, przejść całą mapę i nazbierać jak najwięcej świecidełek ; p zaraz biegnę ściągnąć demo z psn i spiszę relacje z owej rozgrywki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo długie i rozluźniające demko Szczególnie przypadła mi do gustu muzyka [kojarzy się z Fable] oraz fizyka. Nuży jedynie walka z racji małej liczby ataków, ale gra opiera się głównie na pokonywaniu problemów z udziałem całej drużyny a''la Lost Vikings.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 11:42, Lfdracon napisał:

Gram sobie w demko i... jakby to rzec... utknąłem ;o

Spoiler

Stań z lewej strony, i magiem przekręć (złap za końcówkę którąś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo sympatyczna, kolorowa, co-op zapowiada się bardzo interesująco. Problemu Lfdracona, mag bardzo, bardzo często ma problem z poruszaniem przedmiotami, na których stoi- mi udało się to tylko raz, w przypadku takiego... samochodu, do którego jest podczepiona platforma (wcześniej był taki sam z podczepionym taranem, ale tam nie podziałało).

Spoiler

Opracowałem dwie metody: albo poruszyć telepatią ramiona, gdy jesteśmy na ziemi, a potem zaklinować je celnie włożoną skrzynią, albo stanąć magiem na ramieniu jak na zamieszczonym przez Ciebie screenie, i wyczarować skrzynię na ramieniu wyżej: ten "kołowrót" zacznie się poruszać.



10 lipca premiera Trine, o ile dobrze widziałem. Czy ktoś coś wie o polskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest taka hmm mozna powiuedziec ze nudna ale naprawde odprezajaca nawet...ale demko krotkie pogralem chwile i patrze koniec... no ale coz nie wiem czy kupie p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością informujemy, że do planu wydawniczego CD Projekt trafiła wysoko oceniana na całym świecie gra Trine.

Produkcja studia Frozenbyte nawiązuje do dawnych wielkich hitów, jak The Lost Vikings, czy Prince of Persia. Trine to humorystyczna, niesamowicie grywalna platformówka osadzona w klimacie fantasy, która wymaga nie tylko wyjątkowej zręczności, ale również częstego kombinowania.

W mrocznym świecie fantasy została uwięziona trójka bohaterów – Czarodziej, Rycerz i Złodziejka. Wcielając się w jedną z postaci gracz przemierzy starożytne ruiny, lasy, zamki i tajemnicze podziemia. Na swojej drodze napotka przeszkody, których pokonanie będzie wymagało odrobiny inwencji w wykorzystaniu unikalnych zdolności bohaterów. Gracz może w dowolnej chwili wybrać, którą postać kontrolować i zdecydować, czy użyć siły rycerza, czarów Czarodzieja lub zręczności Złodziejki.

Wszystkie zagadki dają się rozwiązać na wiele sposobów – ich wybór zależy od gracza!

Trine oferuje wspaniałą grywalność spotykaną w dawnych, najlepszych tego typu produkcjach i jednocześnie zachwycającą, nowoczesną oprawę graficzną. Na oddzielną uwagę zasługuje fizyka gry, umożliwiająca tworzenie przedmiotów oraz realistyczną interakcję z otoczeniem.

Trine ukaże się już w październiku i zostanie wydany w polskiej, kinowej wersji językowej – oryginalne angielskie dialogi z polskimi napisami. Cena oraz data polskiego wydania zostaną podane już wkrótce!

Żródło: cdprojekt.pl

~~~~~~~~~~~~~~~

Wreszczie!!! Miałem nadzieję, że gra zostanie wydana w Polsce z polskimi napisami (nie wszystkie słowa były dla mnie zrozumiałe po angielsku). Po cichu liczyłem, że to będzie Cenega, ale mam nadzieję, że CDP nie zażyczy sobie zaporowej ceny za tą produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 09:22, FPSProjekt napisał:

mam nadzieją, że cena nie będzie za wysoka, zwlaszcza, że na Zachodzie cenę opuścili
do 20Euro


Watpię, ze będzie tanio, na wirtusie, na którym zazwyczaj są najtaniej gry, Trine kosztuje 130 zł. Trzeba czekac, az trafi do jakiejś taniej serii, do jakiegoś Topsellera, albo Extra Klasyki. Ale wszystko się może zdarzyć i może cena będzie wynosiła jakieś 8 dyszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 09:50, Markush napisał:

> mam nadzieją, że cena nie będzie za wysoka, zwlaszcza, że na Zachodzie cenę opuścili

> do 20Euro

Watpię, ze będzie tanio, na wirtusie, na którym zazwyczaj są najtaniej gry, Trine kosztuje
130 zł. Trzeba czekac, az trafi do jakiejś taniej serii, do jakiegoś Topsellera, albo
Extra Klasyki. Ale wszystko się może zdarzyć i może cena będzie wynosiła jakieś 8 dyszek.


Na wirtusie jest już w pre-orderze Trine w polskiej wersji językowej. Cena - 75 zł, premiera - 23 października 2009 roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2009 o 10:34, sule napisał:

Na wirtusie jest już w pre-orderze Trine w polskiej wersji językowej. Cena - 75 zł, premiera
- 23 października 2009 roku. :)


Rly? fajnie, moze nawet się teraz skuszę na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w demo, i muszę przyznać, że pomimo pozornej prostoty, gra niesamowicie wciąga. Nie wiem, czy porównanie z PoP jest tu na miejscu, bardziej pasują Lost Vikings, ale nie zmienia to faktu, że gra się bardzo przyjemnie. Dokładnie czegoś takiego mi od dawna na rynku gier brakowało - gry miłej, łatwej i przyjemnej.

Pozostaje teraz tylko czekać na pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na filmikach wygląda super. Właśnie ściągam demo i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ciekawe, czy w dobie tak rozbudowanych tytułów Trine ma szansę na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra platformówka, której osobiście wystawiłem ocenę 8+/10. Zdecydowanie warta zagrania, świetna oprawa audiowizualna, wciągający gameplay i... ogólnie jedna z najlepszych platformówek tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować