Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Nowy Tomb Raider w przyszłym roku?

14 postów w tym temacie

Grałem we wszystkie odsłony cyklu. Fajnie się grało ale największy plus tej gry to bohaterka i jej kształty :D Często ją odpalałem tylko żeby pooglądać Lare. Najlepiej wyglądała w Underworld.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Grałem we wszystkie odsłony cyklu. Fajnie się grało ale największy plus tej gry to bohaterka i jej kształty :D Często ją odpalałem tylko żeby pooglądać Lare. Najlepiej wyglądała w Underworld.''''


Chłopie co to miało znaczyć!!! Żal mi ciebie bo pewnie jesteś typowym obleśnym typkiem co ślini się na widok laski z gry
Psychol i zbok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:40, bossSebo napisał:

,,Grałem we wszystkie odsłony cyklu. Fajnie się grało ale największy plus tej gry to
bohaterka i jej kształty :D Często ją odpalałem tylko żeby pooglądać Lare. Najlepiej
wyglądała w Underworld.''''


Chłopie co to miało znaczyć!!! Żal mi ciebie bo pewnie jesteś typowym obleśnym typkiem
co ślini się na widok laski z gry
Psychol i zbok !!!


Co mi tu wyjeżdżasz z takimi oskarżeniami koleś, takie teksty to nie do mnie. Szanuje kobiety więc stul gadajkę i siedź w koncie. Tekst napisałem tylko żeby podkreślić talent grafików. Wole oglądać swoją dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięłoby sie to Crystal za nowego Legacy Of Kain a nie ciągle odsmażają ten antyk;/. Wkurzają mnie już te kolejne części Tomb Raidera, od czasu Legend nie wymyślili nic nowego. Tym czasem ja z niecierpliwością czekam na kolejną wampirzą sage i wątpie, że sie doczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Tomb był całkiem całkiem, podobał mi się. Nie jestem wielkim fanem Lary, bo kolejne części skutecznie ochłodziły nasze stosunki :P, ale lubię sobie "porozkminiać" i poskakać po planszach od czasu do czasu.

Może nowe Tomb błyśnie. Jak nie, to też rozpaczał nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Najnowsza część nie byla taka zła. Najlepsze elementy to moim zdaniem nowe artefakty i mroczna Lara o ktorej jest wiecej w dodatku na Xbox Live i może gdzies jeszcze, ktory oczywiscie platny. Graficy przy tworzeniu kontynuacji zapene niewiele eda musieli sie nameczyc. Powiększa bohaterce cycki jak po każdej części i dorobią pare starożytnych budowli. Mnie te historyjki juz nie interesują. Może sobie wychodzić kolejna część ale nie dbam o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:18, fugiesa napisał:

Wzięłoby sie to Crystal za nowego Legacy Of Kain a nie ciągle odsmażają ten antyk;/.

Otóż to, obowiązkowo z Razielem w roli głównej.

Dnia 26.06.2009 o 15:18, fugiesa napisał:

Wkurzają mnie już te kolejne części Tomb Raidera, od czasu Legend nie wymyślili nic nowego.

Ostatni TR nie był zły, zapowiadano jednak nie wiadomo co - "cuda na kiju", a dostaliśmy tylko krótką i łatwą, aczkolwiek dość przyjemną grę.

Dnia 26.06.2009 o 15:18, fugiesa napisał:

Tym czasem ja z niecierpliwością czekam na kolejną wampirzą sage i wątpie, że sie doczekam:(

Nie tylko Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować