Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ pracuje nad własnym kontrolerem

13 postów w tym temacie

Jak zawsze jakaś firma pokazała coś nowego to 100 innych mówi, że pracuje nad czymś podobnym, ale innym. Najpierw EA mówiło, że sami chcieli zrobić taki kontroler jak Natal, teraz oni mówią, że też pracują nad czymś przełomowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku ucieszyłem się, ale potem ów pan wspomina o Rock Band itd itp., nie lubię tego typu gier więc jeśli chcą się obracać w tej sferze no to ja odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę będziemy mieć w domu deskorolkę do konsoli, perkusja i gitary już są. Co dalej? Wszystko by było ok gdyby ceny tych urządzeń nie zbliżały się coraz bliżej do cen rzeczy które udają. Wiadomo, że nie każdy jest w stanie mieć prawdziwą perkusję czy nie ma zdolności do deskorolki. Problem polega na tym, że za chwilę będziemy się coraz bardziej zagracać tymi sprzętami. W przypadku gier muzycznych jest lepiej - dobrze by było gdyby zestaw instrumentów był jeden a grę można by odpalić dowolną (powoli do tego dążymy). Ale co chcą znów wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gdzieś te kontrolery ruchów. Ten natal od M$, Montion Contlorer od Sony i teraz to coś mnie nie kręcą i będą tylko zwykłym dodatkiem dla casuali już się tka tym nie jarajcie - ja kocham mieć pada w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a ja się ciesze, że będzie można pograć też w "łatwiejsze" tytuły na X360 tego mi brakowało, a przecież nie będę kupował Wii, żeby pograć w 3-4 tytuły. Teraz MS może da mi taką możliwość, a Ci co grają TYLKO w normalne trudne produkcje mają coś z psychiką nie tak, albo szpanują jacy to oni są Pr0gamerzy czasami warto oderwać się od GoWa 2, Killzona 2, czy innych produkcji tego typu i zagrać w coś innego ja np. oderwałem się na 1 dzień od strzelanki i poświęciłem czas mojej siostrze ciotecznej i cały dzień grałem w Vive Pinate, cieszę się z tego poznałem możliwości gry, w której nie chodzi o zabijanie, czy władzę (w pewnym sensie, bo prowadzisz ogród tak, aby był najlepszy na wyspie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojna na kontrolery omg dobrze już ktoś wspomniał za dużo już tego powstaje. Gry casualowe ok ale taki
natal / Montion Contlorer powinny też służyć do grania w jakieś normalne gry a nie opierać się na samym kontrolerze. niestety i na wii to jest problemem. Rozumiem gry dla niedzielnych graczy najlepiej się sprzedają, ale nie powinno się olewać wiernych (mniej lub bardziej :P) stałych "wyznawców" którzy jeśli nie będą w co mieli grac w końcu dany system porzucą, a casuale tak czy siak po jakimś czasie się znudzą i tak odejdą.
(oczywiście to tylko moja opinia i nie musi być słuszna ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może pracują nad kontrolerem sterowanym 4-ma literami? siedzimy sobie wygodnie w fotelu wiercąc się od czasu do czasu a sterowany w ten epicki sposób bohater pokonuje kolejne poziomy równie genialnych gier...

zastanawiam się co jeszcze można wymyślić bez powielania pomysłów (tj. zmiana opakowania dla kontrolera Wii nie jest imho nowym kontrolerem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować