Zaloguj się, aby obserwować  
Sleet

GuildWars Factions

33 postów w tym temacie

Wszystko, pod warunkiem, że masz klucz podstawowy do GW. W przeciwnym wypadku będziesz miał dostęp jedynie do kampanii Faction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:59, RadeXMaster napisał:

:/ czyli nie bede mial wszystkich skili bez klucza podstawki?? a czego konkretnie mial nie bede wie ktos??


Prawdopodobnie zostaną tylko takie bardziej podstawowe skille z podstawki. Takie które można zdobyc już na samym poczatku rozgrywki. Albo wręcz przeciwnie - zostaną tylko te elitarne, ale to chyba mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 11:01, Thorus Wielki napisał:

Mam pytanko.Czy jesli nigdy nie mialem podstawowej wersji a chce sobe kupic gw:factions to
czy bede mógł ja uruchomic i grac online???????????????

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko kupiłem dziś gw:factions(pierwsza gra z serii gw) i co on istalował skoro i tak wszystkie mapki się ładują, jak miałe kklijenta co miał półmega to rozumiem ale tu??wpisałem komendy i ściągam wszystkie mapy, ale to bezsenu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie natury językowej. Czy jeśli kupię na razie tylko Factions to do kupienia podstawki bedę skazany na wersę anglojęzyczną czy może są jakieś patche które to zmienają. lanowałem kupić Factions pierwsze ale chyba kupę jednak podstawkę. To zależy od wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:29, robbsson napisał:

mam pytanko moze juz ktos wie jak bedzie sie nazywac nowe guildwars..... :P i jakie beda postacie
:P


Czemu zadajesz to pytanie w starym i wymarłym wątku? Zapraszam do głównego o guild wars..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować