Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghostbusters: The Video Game - recenzja

27 postów w tym temacie

Odjąłbym to pół punkcika ze względu na słabiutką oprawę wizualną na PS3. Gra jest naprawdę przepyszna - posiada kapitalny klimat i tony humoru, które dosłownie wylewają się z ekranu telewizora. Najlepsza gra komputerowa na podstawie filmu? Hmm, osobiście jednak wolę tytuły na marce "Star Wars" (''Lego'', KotOR, Jedi Knight itp.)...

@LittleBigPlanet

> Sam w nią nie grałeś bo jeszcze premiery nie było. (na PC i xO)

Rzeczywiście, brakowało tutaj proroka. Naturalnie do głowy Ci nie przyszło, że może posiadać on PS3 lub mieszkać na innym kontynencie niż Europa, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka.......lecz mam wrażenie że podobną recenzję już czytałem, no ale chyba mi się tylko zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to do Masterminda:
Ghostbusters robi za sequela filmów, więc to nie jest typowa filmówka. To coś takiego jak komputerowe Riddicki, Small Soldiers: Squad Commander, Trespasser czy coś tam jeszcze - albo własne interpretacje filmów, albo swego rodzaju sequele lub prequele :P.

@Skyforger:
LEGO Star Wars I i II to właśnie gry oparte na filmach, nie tylko na licencji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:04, Skyforger napisał:

Odjąłbym to pół punkcika ze względu na słabiutką oprawę wizualną na PS3. Gra jest naprawdę
przepyszna - posiada kapitalny klimat i tony humoru, które dosłownie wylewają się z ekranu
telewizora. Najlepsza gra komputerowa na podstawie filmu? Hmm, osobiście jednak wolę
tytuły na marce "Star Wars" (''Lego'', KotOR, Jedi Knight itp.)...

No niestety słabo na PS3 trochę. Ale nie odbiega jakoś tam daleko.

Na PS3 nawet takie fajne rozmycie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się również recenzja nie podoba. Jeśli idzie o samą grę, jak dla mnie, 5... to chyba w skali 10 stopniowej. Shooter kiepski, a pod nic innego mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po Ghost Master wciąż mam uraz do wszelkich gier z duchami.
Ciągle nie mogę sobie darować wydania 20 złotych na tak kretyńską grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:04, Skyforger napisał:

Rzeczywiście, brakowało tutaj proroka. Naturalnie do głowy Ci nie przyszło, że może posiadać
on PS3 lub mieszkać na innym kontynencie niż Europa, hmm?

Dobra mój błąd. A PS3 nie ma bo w jednym z newsów napisał że jak stanieje to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 20:27, dark_master napisał:

>
>
> Na PS3 nawet takie fajne rozmycie jest.
ta, ale dlatego, że ma maskować słabe tekstury. brew pozosrom różnica jest spora.

No tak w sumie tak.

Ostrość tekstur i jakość jest lepsza na X360 nawet nie ma co się doszukiwać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować