Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

249 postów w tym temacie

Cholera, w przyszłą sobotę Giermasz w Krakowie, a ja akurat wyjeżdżam :(
Chociaż z drugiej strony znowu bym roztrwonił cały majątek na gry, a mam inne, bardziej priorytetowe wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kupiłem na krakowskim giermaszu:
- Słuchawki Microsoft LifeChat LX-3000 + Frontlines: Fuel of War PC: 50 zł
- Gothic 3 Złota Edycja: 40 zł
- Saints Row 2 PS3: 40 zł
- Red Faction Guerrilla PS3: 40 zł
Razem: 170 zł

Dodatkowo otrzymałem za darmo skórzaną(?) podkładkę pod mysz z logiem gry Wiedżmin 2: Zabójcy Królów(za zapisanie się na event na Facebooku)

20100717143746

20100717143759

20100717143809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! CENNIK!
http://img714.imageshack.us/img714/2978/cennikl.jpg

Pod krakowskim Bardem zjawiłem się 40 minut przed rozpoczęciem całego Giermaszu. Co mnie zdziwiło najbardziej? Mała kolejka, a raczej skupisko 30 osób w jednym kręgu pod drzwiami. Przecisnąłem się do kolegów, co nie bardzo zachwyciło innych stojących (pewnie) od kilku godzin. Tuż "przed" wyszedł pan i poinformował, aby ustawić się "wężykiem" pod ścianą w kolejce, jak na dorosłych ludzi przystało. Nie muszę mówić co się zaczęło dziać, ale na szczęście mając 3 kolegów z przodu mogłem odetchnąć spokojnie i przyglądać się małemu zamieszaniu z pewnej odległości. Gry, które chciałem i tak dostałem.

Słońce nie przeszkadzało tak bardzo dzięki cieniowi, a atmosfera byłaby jeszcze milsza, gdyby nie rodzice pewnego dziwnego "dziecka", dorosłego już. Otóż umyśleli sobie oni, że skoro stali od 7 rano, to mają prawo do całkowitego pierwszeństwa. Dobra! Zgoda, chociaż nie powstrzymałem się od komentarza "Ale to my jesteśmy z przodu". Niestety ów pan zaczął wyrzucać ludzi z kolejki i ustawiać ich wg. własnego terminarzu. Naprawdę! Dokładnie wiedział, kto kiedy przyszedł i usuwał chętnych na wepchnięcie się (wg. niego), czyli wszystkich, a swojego syna dał na początek. Wyszło na to, że dwóch kolegów przeszło do przodu, a inni nie mieli wcale oporów - "minuta czy dwie czekania więcej, żadna różnica".

Wpuszczano po pięć osób, które miały 5-7 minut czasu i szłoby to gładko, gdyby nie rosnąca kolejka przy kasie, bo sprzedawca wbijał każdy kod kreskowy ręcznie. Jak to wyglądało od środka? Dosyć małe pomieszczenie z dużą ilością poustawianych kartonów, a w nich tanie okazje. Gier było na tyle dużo, że gdy przyszedłem o 14 (zero kolejki!), to większość jeszcze leżała. Nawet znaczna większość prócz tych, które po prostu były w marnych ilościach od samego początku. Wniosek? Lepiej przyjść później niż czekać razem z kurami.

Sam wziąłem tylko Company of Heroes: Złota Edycja, bo resztę perełek już mam na półce, więc nie było sensu.

PS. Katowice, Dworzec PKP. Na tablicy przyjazdów widnieje informacja o pociągu "Katowice-Kraków" z godziną 7:25. Tuż obok na tablicy odjazdów jest informacja o tym samym pociągu, ale z godziną 7:20. Przyjechał później niż odjechał - ot, paradoks.

UWAGA! CENNIK!
http://img714.imageshack.us/img714/2978/cennikl.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Konsolowcy" narzekali i raczej mieli do tego powód. Poza tym cały Giermasz, to świetna zabawa z odpowiednią ilością kolegów, więc nie mam pretensji o nic, a wręcz się ciesze. Właściwie to była gratka dla ludzi, którzy chcieli pohandlować, bo większość tak robiła - kilka Wiedźminów, do tego ME, Kolekcja Wszechczasów NWN, coś jeszcze "dla siebie" i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moje zdobyczne - w sumie wyszło 90 złotych ;)

Kurde, nie zdążyłem oblecieć wszystkiego i nie wziąłem dodatku do DoWa 2 i dodatku do SupComa - ale to już trudno, dorwie się na Allegro ;)

20100717190500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cennik :)
Mnie niestety nie było ale przynajmniej wiem co przegapiłem i w sumie dużych zakupów bym nie zrobił, wiedźmina bym jedynie kupił którego bv już pewnie nie było i może Guild Wars... Crackdown 40zł? To chyba jakiś żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 19:32, Lukass20 napisał:

A może mi ktoś powiedzieć ile było EK Wiedźmina i i której zaczęli wpuszczać do środka?


Były 3 sztuki (dwie poszły do pracowników Barda a kolejna poszła wraz z pierwszym klientem), a wpuszczać zaczęto o 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, skąd tacy ludzie się biorą?
Jasne, że będzie. Za tydzień. I w kolejnych miastach, o które jeszcze ktoś zapyta, co tydzień będą tam Giermasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 21:00, Grinczar napisał:

Powiedzcie mi, skąd tacy ludzie się biorą?
Jasne, że będzie. Za tydzień. I w kolejnych miastach, o które jeszcze ktoś zapyta, co
tydzień będą tam Giermasze.



Ehh czy nie mozna sie kulturalnie zapytac?
Jezeli juz mi odpisales to moze przyblizyl bys mi godzinę i date i w ktorym miejscu to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie można kulturalnie poszukać? To naprawdę nie boli, a czasu stracisz tyle co nic.

Giermasz będzie jeszcze w Poznaniu i Gdańsku. Nigdzie indziej. Było wałkowane tysiące razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 21:06, Grinczar napisał:

Giermasz będzie jeszcze w Poznaniu i Gdańsku. Nigdzie indziej. Było wałkowane tysiące
razy...


Kiedy Gdańsk, jeżeli można spytać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować