Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

249 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2010 o 22:20, Oloninho napisał:

W najbliższą sobotę Giermasz 2.0 w Warszawie. Może czas odświeżyć temat?


A ten Giermasz będzie tylko w Warszawie czy jeszcze w innych miastach? Gdyby było w Bydgoszczy(albo chociaż w woj. Kujawsko-Pomorskim)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 22:01, Draco-PNC napisał:

Wiadomo o której godzinie start?

Słyszałem,że po godzinie 24 jutro podadzą,bądź po południu/rano.Aktualnie pisze,że godzina jeszcze nie jest znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 21:34, igor8472 napisał:

Total Wara kupiłem za 40 zł. Nówki normalnie kosztują 100-10 więc się chyba opłaciło
:-).


E tam. Kupiłem rok temu na 40zł + Kingdoms za 1,50zł(!). Ale fakt, dostawa też kosztowała. Szkoda tylko że CDP faworyzuje największe miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, nie wyobrażam sobie organizacji takich giermaszy w miastach typu Siedlce. Wtedy pół Bydgoszczy, Rzeszowa, Płocka itp. marudziłoby czemu akurat u nich nie ma giermaszu, skończyłoby się na tym, że CDP musiałby organizować go w 30 miastach, rozwozić gry po całej Polsce, raczej opłacalne dla nich by to nie było. Poza tym zapewne w Warszawie mają swoje główne magazyny, więc to tu trafiają wszystkie gry ze zwrotów (czy jaka tam jest ich przeszłość) no i jednak warszawska aglomeracja liczy sobie ze 2,5 mln osób, tłum po gry bedzie przeogromnieniesamowiciepotężny, więc zapewne większość tytułów zostanie wyprzedana.

Myślę, że tak to mniej więcej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,żeby tak znowu zrobili w Katowicach - rok temu kupiłem cztery gry ( FEAR z dodatkami,FEAR 2,BlackSite / to sobie mogłem darować / i kolekcjonerkę Age of Conan za 70 zł a w poniedziałek w Katowickim Empiku widziałem ją za ponad 200 zł ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znana jest już część tytułów wraz z cenami:
- Age of Conan EK - 50 pln
- Ogniem i Mieczem EK - 50 pln
- Legendary - 5 pln
- Titan Quest Złota kolekcja - 10 pln
- Supreme Commander - 5 pln
- Saga Fallout - 5 pln
- Wszystkie gry na Xboxa i PS3 - 40 pln
- wszystkie gry na PS2 - 20

Na razie szału nie ma. Ceny co prawda nie są wysokie, ale jakość tytułów nie powala na kolana. W sumie dostępne ma być jakieś 400 pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska Saints Row 2 była po 30zł a zwykła za 20. Ogólnie z tego co widziałem to dość marnie się to wszystko przedstawiało, tytuły w większości słabe i stosunkowo niewielka liczba gadżetów, ale mimo wszystko coś tam bym sobie wybrał (FEAR 2 i kubek z Age of Empires III). Ciekawe czy w innych miastach jeszcze coś będzie czy Wawie cały interes się zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum Lutador miał podać kolejne miasta. Tu cytaty:

,,Już jutro podamy kilka pozycji cenowych i informację o kolejnych miastach. "

,,Jutro więcej informacji na temat kolejnych Giermaszy - na pewno będzie ich więcej. "

Trzymam za słowo, bo jak na razie nikt nic nie podał. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować