Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

249 postów w tym temacie

ja bym tylko Mass Effecta EK dziabnął :P pieniądze mogę na konto, transakcja moze byc przez allegro itp jakby ktos byl tak mily i mi kupil to bylbym wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się wybiera na Giermasz do Katowic z Częstochowy?Jeśli tak niech napisze na PW albo na gg:254249
Jeszcze jedno.Czy ktoś może mi powiedziec na jakim dworcu najlepiej wysiąśc w Katowicach żeby szybko i łatwo dotrze na ten giermasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po Giermasz we Wro. Evencik mi się przez zdobycze bardzo spodobał. Na miejscu 7.30 jak czwarty a kupiłem

Total War Era Wielkich Wojen - 40zł
Gears of War Platynowa Kolekcja - 20zł
Broken Sword Anioł Śmierci Fajna Cena - 5zł
Timeshift - 10zł
Sam & Max Sezon 1 Top Seller - 10zł

Warto było przyjść, gratki dla 10 pierwszych przy kasie extra :-).

Były jeszcze m.in Kolekcjonerka Alone in The Dark - 40, Mass Effect EK - 40, Heroes Kol Wszechczasów - 100, Sega Rally - 5, premierówki w kartonowych boxach Beyond Divinity po 10, World in Conflict premiera po 20, Riddick Dark Athena po 30, wszystkie gry na PS2, PS3 i X360 po 40 i sporo innych. Lista wszystkich tytułów liczyła w sumie na oko ze 120-150 tytułów, z gadżetów byłą tylko małą figurka Chun-Li po 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 17:26, igor8472 napisał:

No i po Giermasz we Wro. Evencik mi się przez zdobycze bardzo spodobał. Na miejscu 7.30
jak czwarty a kupiłem

Total War Era Wielkich Wojen - 40zł
Gears of War Platynowa Kolekcja - 20zł
Broken Sword Anioł Śmierci Fajna Cena - 5zł
Timeshift - 10zł
Sam & Max Sezon 1 Top Seller - 10zł

Warto było przyjść, gratki dla 10 pierwszych przy kasie extra :-).

Były jeszcze m.in Kolekcjonerka Alone in The Dark - 40, Mass Effect EK - 40, Heroes Kol
Wszechczasów - 100, Sega Rally - 5, premierówki w kartonowych boxach Beyond Divinity
po 10, World in Conflict premiera po 20, Riddick Dark Athena po 30, wszystkie gry na
PS2, PS3 i X360 po 40 i sporo innych. Lista wszystkich tytułów liczyła w sumie na oko
ze 120-150 tytułów, z gadżetów byłą tylko małą figurka Chun-Li po 10zł



Była jedna z tych gier w promo?

TDU carpack
Saints row 2
Pure

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla

Jesz fotka gratis - packa :-), losowa gierka (mi się trafił The Club), figurka z RE 5 , smyczka SH Homecoming, naklejki Wiedźminka i pocztówki z Mass Effect

20090828174146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 17:42, igor8472 napisał:

Sorry za dubla

Jesz fotka gratis - packa :-), losowa gierka (mi się trafił The Club), figurka z RE 5
, smyczka SH Homecoming, naklejki Wiedźminka i pocztówki z Mass Effect



ile te gadżety kosztowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 17:26, igor8472 napisał:

/slash/


A duże były kolejki/tłok? I czy były jakieś zalążki chamstwa przy dobieraniu się do gier? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, całą kolejka stopniałą do zera w 30 min, wpuszczali po 10-15 osób na początku a później jak ktoś wychodził to następna. Byłem od rana i więcej ludzi zaczęło się schodzić dopiero koło 9.30. Liczba sztuk byłą ograniczona, w sumie mogłeś kupić ma 2 szt tego samego tytułu a 12 sztuk w sumie, ja chciałem być wcześniej żeby gratki zarobić, na miejscu od 7.30 ale 3 hardkorów mnie wyprzedziło i byli od 4 rano :-). Do momentu otwarcia w kolejce na oko może ze 35-40 osób było.
Jakby ktoś chciał wiedzieć można w Bardzie płacić kartą :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, już mi się odechciało giermaszu. Choć jednak jest duża szansa że dorwę Lost planet w platynowej kolekcji. Chciałem też col 3 ale sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda żę trójmiasto zostało opuszczone... Wiexmin by zasilił mą kolekcję na 100%. Jestem również ciekaw paru innych tytułów. A tu masz ci los :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie udało byłem pierwszy w Krakowie !!! A zgarnełem młotka wojennego 41 tysialecia 2 , F. E. A. R. 2 Turoka uganiajacego sie za dinozaurami Herosów edycje wszech czasów i koszulke z Wieska ale mi jej jeszcze nie pzysłali bo nie dowiezli na czas. Wiec skrobnełem maila . Fajnie było o 6 jakas babcia upominała sie o cisze nocna , a od 8 gdy przyszło takich dwóch kolesi i jazda w karty az do 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 19:28, igor8472 napisał:

Nie bardzo, całą kolejka stopniałą do zera w 30 min, wpuszczali po 10-15 osób na początku
a później jak ktoś wychodził to następna. Byłem od rana i więcej ludzi zaczęło się schodzić
dopiero koło 9.30. Liczba sztuk byłą ograniczona, w sumie mogłeś kupić ma 2 szt tego
samego tytułu a 12 sztuk w sumie, ja chciałem być wcześniej żeby gratki zarobić, na miejscu
od 7.30 ale 3 hardkorów mnie wyprzedziło i byli od 4 rano :-). Do momentu otwarcia w
kolejce na oko może ze 35-40 osób było.
Jakby ktoś chciał wiedzieć można w Bardzie płacić kartą :-).


Ja to ten HARD CORE nie od czwartej tylko od 5 44 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować