Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

249 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 20:09, Avyk napisał:

> Nie bardzo, całą kolejka stopniałą do zera w 30 min, wpuszczali po 10-15 osób na
początku
> a później jak ktoś wychodził to następna. Byłem od rana i więcej ludzi zaczęło się
schodzić
> dopiero koło 9.30. Liczba sztuk byłą ograniczona, w sumie mogłeś kupić ma 2 szt
tego
> samego tytułu a 12 sztuk w sumie, ja chciałem być wcześniej żeby gratki zarobić,
na miejscu
> od 7.30 ale 3 hardkorów mnie wyprzedziło i byli od 4 rano :-). Do momentu otwarcia
w
> kolejce na oko może ze 35-40 osób było.
> Jakby ktoś chciał wiedzieć można w Bardzie płacić kartą :-).

Ja to ten HARD CORE nie od czwartej tylko od 5 44 ;p

A nie sorry ja to w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było, w Bardzie we Wro dwóch postawnych kolesi pracuje i jak któryś zarządził żeby wszyscy w dwuszeregu przed wejściem się ustawili to zaraz był porządek :-). Niedługo powinny się fotki ukazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 12:51, igor8472 napisał:

Było, w Bardzie we Wro dwóch postawnych kolesi pracuje i jak któryś zarządził żeby wszyscy
w dwuszeregu przed wejściem się ustawili to zaraz był porządek :-). Niedługo powinny
się fotki ukazać.


Tzn chodzi mi to, że tyle ludzi jest przed wejściem itd, że każdy chce być 1 itp. i nie wygląda to jak codzienne wejście to sąsiedniego warzywniaka. Jak będę na miejscu tak o 11 to będzie to za późno, będzie już dużo ludzi stało ? Będę gdzieś daleko od wejścia czy jeszcze gdzieś blisko drzwi się znajdę ? Oczywiście dokładnej odpowiedzi nie uzyskam ale chodzi mi o przykład z innych giermaszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do momenty otwarcia kolejka gdzieś max ze 40 osób liczyła, więcej ludzi zaczęło się dopiero ok. 10 schodzić, cała kolejka stopniałą do zera pół godz po otwarciu giermasz, później już był luzik i przyszedłem jeszcze raz, poza kolekcjonerką Mass Effecta gier spokojnie starczyło dla wszystkich i jeszcze sporo sztuk każdego tytułu zostało w sumie gdyby nie trzech którzy byli na miejscu o 4 rano byłbym pierwszy a przyszedłem 7.30, wczesniej po to głównie żeby gratisy dostać.
Jednego mi szkoda że Pure w ogóle nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 12:56, crash807 napisał:

Tzn chodzi mi to, że tyle ludzi jest przed wejściem itd, że każdy chce być 1 itp. i nie
wygląda to jak codzienne wejście to sąsiedniego warzywniaka. Jak będę na miejscu tak
o 11 to będzie to za późno, będzie już dużo ludzi stało ? Będę gdzieś daleko od wejścia
czy jeszcze gdzieś blisko drzwi się znajdę ? Oczywiście dokładnej odpowiedzi nie uzyskam
ale chodzi mi o przykład z innych giermaszy.

Jak byłem w Krakowie o 11:50, to przede mną było ok. 70 ludzi. Wpuszczali po 10 osób na 20 minut. Szkoda tylko, że niektórzy nie przestrzegali tego i siedzieli dłużej albo się pchali do sklepu. Postałem w tym upale (39 stopni) z 15 minut i zadzwoniłem do kolegi, który był już w środku, żeby mi kupił odpowiednie tytuły.
Z tego co wiem, to ludzi zaczęło przybywać od 10:40-11:00 - jakoś tak...

A co do tego filmiku "Otwarcie MM" - straszna dzicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedź :-) właśnie tego się obawiam, że ludzi "opęta szatan" i zaczną się pchać jak by te gry były za darmo... Dobrze, że otwierają o 12 bo można się jako tako wyspać... rozkład jazdy jest u mnie trochę głupi do Katowic bo pośpieszny autobus jest o 10.16 a następny o 10.46... 10.16 wydaję mi się za wcześnie ale jak jedzie się pół godziny do Katowic to gdieś ook 10.45 byłbym na miejscu, jak by były korki to gdzieś 10.50 i zanim z przystanku dojdę na miejsce to będzie gdzieś 11. Jak myślicie dobra pora ? Ten 10.46 to będzie raczej za późno bo gdzieś na 11.30 byłbym na miejscu. W sumie to trocha taka głupota: 11.30, dobry czas pół godziny wcześniej i ok ale przez "pazernych" (nie wiem czy to słowo dobrze to opisuje) ludzi jest to zdecydowanie za późno (tak mi się wydaje), pół godziny wcześniej to za późno - debilnie to brzmi no ale cóż... zaś na 11, niby dobry czas ale to aż godzina wcześniej ! Żeby sobie grę kupić ? Stać godzinę ? Mam nadzieję, że deszcze nie będzie padał a słońce nie będzie mocno przygrzewać... Myślałem, że o 10 sobie wstanę a jak bym jechał tym o 10.16 to będę musiał wcześniej wstać i w sobotę się nie wyśpię... Nawet nie wiem czy coś kupię bo teraz bardziej poluję na gry z cenegi jak Kane % Lynch i S C: Double Agent... z Cdprojekt to może bym Guild Warsa kupił jak by był i dodatek do TDU ale się zobaczy bo przecież zawsze można coś wypatrzeć, czego się wg nie planowało kupić. Coś czuję, że pojadę tym o 10.16 i będę stał godzinę, żeby kupić... grę. No cóż, wezmę sobie jakaś dużą paczkę laysów i picie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rach Ciach Ciach
O 11 będzie w sam raz. Guild Wars na 100% nie będzie. Ale o ile pamiętam, to w Katowicach Giermasz jest dopiero 5 września, a Ty już planujesz wszystko. Daj się nacieszyć wakacjami! Ja jeszcze nawet nie zaakceptowałem, że się zaraz wrzesień zacznie, że w ogóle jest taki miesiąc, jak wrzesień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 19:40, igor8472 napisał:

Lost Planet były, podstawka chyba po 10zł, Colonies po 20...

To colonies to dodatek?!! Samodzielny chociaż? Wiesz zawsze mogę mieć nadzieję że
się w Warszawie nie sprzedały wszystkie stare wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colonies to podstawka z nowymi trybami gry, możliwością walki z bossami itp. nie wprowadza żadnej nowej ''fabuły'' i dodatkowych misji, imo nie warto wydawać więcej kasy. Zrobione trochę na podobnej zasadzie jak Riddick Dark Athena ale tutaj nie warto przepłacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 21:43, igor8472 napisał:

Colonies to podstawka z nowymi trybami gry, możliwością walki z bossami itp. nie wprowadza
żadnej nowej ''fabuły'' i dodatkowych misji, imo nie warto wydawać więcej kasy. Zrobione
trochę na podobnej zasadzie jak Riddick Dark Athena ale tutaj nie warto przepłacac

Dzięki, nie wiedziałem że jest jakaś inna wersja od colonies. Zapłacił bym więcej a teraz już iem że niewarto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się wybiera na Giermasz do Katowic z Częstochowy?Jeśli tak niech napisze na PW albo na gg:254249
Jeszcze jedno.Czy ktoś może mi powiedziec na jakim dworcu najlepiej wysiąśc w Katowicach żeby szybko i łatwo dotrze na ten giermasz? I jeszcze jedno czy widział ktoś może GOW-a EDYCJE KOLEKCJONERSKĄ,Mass Effecta Edycje kolekcjonerską(to wiem że będzie tylko jaka cena?) i Pure-a?Jak tak to prosze o podanie cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoWa kolekcjonerka tylko na pierwszym GM w Wa-wie się pojawiła. Kolekcjonerka Massa była po 40zł ale szybko bardzo się rozchodzi więc lepiej być wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 18:05, vale4694 napisał:

A na jakim dworcu najlepiej wysiąśc w Katowicach żeby szybko i łatwo dojśc na ten Giermasz??


Głównym, giermasz jest zaraz obok dworca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować