Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

249 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 23:11, crash807 napisał:


Chyba im się błąd wkradł bo na stronie CDP też pisze,że 5
http://www.cdprojekt.pl/news/5140/Giermaszowe_szalenstwo_trwa_i_rozprzestrzenia_sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 20:22, Vexilium napisał:

W newsie na stronie CDP zmienili datę z 5 na 4 września, więc to chyba obowiązująca data.


Bez jaj. W 4 Gramsajt ? Czy oni muszą nam ta robić ? Przecież większość graczy chodzi do szkoły ! Ech... cdprojekt coraz bardziej rozczarowuje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam było na tym giermaszu w Katowicach? Był jednak dziś? Ja nie pojechałem bo ze szkoły wróciłem o 15 a jeszcze obiad itd... zapewne kto pojechał po szkole to już nic ciekawego nie znalazł... tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem i nabyłem:

F.E.A.R - Złota Edycja za 10 zł
F.E.A.R : Perseus Manddate za 10 zł
F.E.A.R 2 Project Orgin za 30 zł
BlackSite - za 10 zł
i Age of Conan " - edycja kolekcjonerska za 70 zł
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem głównie duperele więc się nie chwalę :P Ale wydałem na 4 gry 45 zł :) Dobra inicjatywa, oby więcej takich w przyszłości.

Swoją drogą nie doceniłem ludzi, była dość sporo kolejka już o 11:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj,po co robili w tygodniu,przecież jakby zostawili tego 5 to by jeszcze więcej ludu przyszło.Ja miałem jechać,patrzę na forum i dupa.A tak w ogóle to nieładnie propagować wagarowanie bo pewnie większość dzieciaków zamiast do szkoły to na giermasz poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem punkt dwunasta i już była kupa ludzi - może ponad sto osób - wpuszczali pojedynczo lub trójkami i na dość krótko - ja,wbiłem się jakoś na początek kolejki ;) - za drugim razem / wróciłem po Conana / nie było już kolejki i można było wchodzić i oglądać swobodnie / ok.17 /,ale dużo towaru juz nie było,min.kolekcjonerki Mass Effect,która chodziła po 40 zł ... żałowałem,że już mam podstawkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to...! Budzę się rano, chcę upewnić, co do adresu w Kato, wpisuję w Google, a tu patrzę, zdjęcia z Giermaszu. Że co?! Okazało się, że mieli literówkę i Giermasz mnie ominął. Argh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR 2 tak tanio! Za 30 zł. Jak go znajdę to kupię! Specjalnie wezmę urlop bezpłatny aby być na giermaszu. Nie spodziewałem się że gry będą tak tanie. Juiced 2 też mnie interesuje, chciałem też timeshifta ale zrezygnowałem. Oby były te gry które chcę kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na którymś Giermaszu były: Ery Wielkich Wojen (Total War) i za ile? pls odpiszcie ;)

... i jeszcze: Uniwersum Warhammer 40k ZK było? za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować