• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Boto18

Czemu gram.pl olało swoją stronę aoe3.gram.pl/ ?

Pytanie

Witam jestem graczem AoE III i jestem ciekaw czemu strona stworzona do tej gry została, że się tak kolokwialnie wyrażę, olana?

Nie da się wstawiać gier.
Przez długi czas nie dało się zarejestrować bo nie dochodziły maile
Nie da się wejść na forum bo ostatnio Firefox blokuje ją okienkiem o wykryciu przez Google złośliwego oprogramowania.

A niejaki vilmar nie mapodobno ochoty czegoś z tym zrobić.

Oczywiście wiem że AoE III nie jest jakąś popularną grą, ale dobrze byłoby żeby jakieś podstawy załatwić. Istniała chęć odbudowy forum, ale skoro na Firefoxie i IE widać ostrzeżenie o zagrożeniu to raczej wątpie czy jacyś nowi użytkownicy się pojawią. Skoro muszę teraz wchodzić z Opery.

Nie wiem czy napisałem w właściwym miejscu, jeśli nie to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.06.2009 o 21:26, Boto18 napisał:

Skoro muszę teraz wchodzić z Opery.


Jest opcja zignorowania tej informacji w Firefoxie ;)
Oczywiście wchodzenie na stronę z wirusem za dobre nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiem tak Botanix, znam Vilmara od jakis 2-3 moze wiecej lat (gralismy razem w [PC]) i szczerze powiem, ze nigdy ta gra na serio go nie obchodzila. Narobil szumu kiedyz aczelismy odnosic sukcesy, ale odkad haxior Lier opuscil klan wszyscy olali te gre, a Vilmar na czele. Potrzebny nam pro klan, do ktorego z checia dolacze lecz sam wiele nie zdzialam, sprobue namowic exile''a, ale tez sadze, ze sie na to nie skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


...faktycznie, już dawno mógłby ktoś tą stronkę odświeżyć, jest wiele bugów które należało by usunąć, lecz niestety gram.pl olało sprawę

teraz tylko możemy czekać na odpowiedź ADM

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Swego czasu próbowałem nieco ogarniać to forum i działać coś w serwisie jednak po odejściu założyciela tej strony wiele rzeczy się dosłownie posypało, łącznie ze stroną główną. Vilmar, wiadomo nie może się zajmować tylko i wyłączenie aoe3.gram.pl chociaż mógłby nieco pomóc, a serwis na pewno stanął by na nogi, niestety z Jego strony były tylko zapewnienia i nie dotrzymane obietnice, a szkoda bo mogło wyniknąć z tego coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czekamy na zgłoszenia osób, które chciały by zając się prowadzeniem strony. Strony w kolektywie mają swoich opiekunów i redakcję. My je zrzeszamy, ale prowadzicie Wy - gracze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mógłbym się zając regadowaniem newsów czy wiadomości poradników, forum, niestety z stworzeniem strony już nie, przydałaby się pomoc przy usunięciu bugów na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tzn wpierw trzeba naprawić serwer FTP no i CMS bo też coś nie styka. Resztą jak już mówiłeś Laid mogą sie gracze zająć ^^ typu arty i poradniki, a od newsów już dwie osoby mamy XD

Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia "określenia" przez Google naszej strony jako niebezpieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2009 o 11:32, cyberGRYf napisał:

serwer padł, nie można wejśc na stronę, FTP nie działa, CMS nie działa.
Do kogo mamy się zgłosic z tym problemem??


Ja już wysłałem zgłoszenie i czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

pomilczmy razem ^^
jak już pisałem serwer padł, a niedawno doszło kilka ciekawych newsów które chciał bym dodać, lecz nie mogę :/

wystarczy nad serwkiem 10 min poświęcic by działał ponownie :(

PS. bot gdzie wysłałeś to podanko? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.07.2009 o 23:56, swordstalker napisał:

Swego czasu próbowałem nieco ogarniać to forum i działać coś w serwisie jednak po odejściu
założyciela tej strony wiele rzeczy się dosłownie posypało, łącznie ze stroną główną.
Vilmar, wiadomo nie może się zajmować tylko i wyłączenie aoe3.gram.pl chociaż mógłby
nieco pomóc, a serwis na pewno stanął by na nogi, niestety z Jego strony były tylko zapewnienia
i nie dotrzymane obietnice, a szkoda bo mogło wyniknąć z tego coś więcej...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękujemy za zgłoszenie. Strona AoE3 wymaga nie tylko redakcji, a także wsparcia programistycznego, którego niestety na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie udzielić. Strony kolektywu przenoszone są aktualnie na nowe serwery. Newsy można oczywiście na stronę w obecnej formie dodawać, ale jeśli chodzi o cms, to niestety nie ma osoby która mogła by to poprawić…

Taką dostałem odpowiedź, więc chyba sobie poczekamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować