Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Macie dość konkursów? No to jeszcze jeden!

479 postów w tym temacie

A propo kunkuru Heroeów 5 map czy mogą być mapy z dodatków do drugiej heroes2 prins of loyality , częścii trzeciej Armageddon''s Blade i Shadow of Death bo mam pare dobrych map nad którymi siedziałem sporo czasu i nikt oprucz mnie i kolesia niegrał a mapy są naprawde dobre i chciałbym żeby sie znalazły na krąrzku z mapami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, może ta ostatnia wpsomiana nagroda, to awans na forum, albo własny tytuł :P
Swoją drogą zastosowałem się do poleceń, i chodzę wszędzie z kartką i długopisem :D :D
A co tam, czego jak czego, ale poetyckiego ducha mi nie brakuje! Ahoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:39, Tuddrussel napisał:

hej,

gwarantujemy ze nagroda jest wyjatkowa i zwyciezca na pewno zostanie doceniony,
zapraszamy do wysylania swoich propozycji !

Och i tak już pewnie macie zasyp propozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:58, Smerdek napisał:

A może będą jakieś wyróżnienia za bardzo fajne, wyróżniające sie hasła?

o rety, ale napisałem po polskiemu ;/ Chodzi mi o to, ze fajnie by było jakby kilka osób dostało nagrody pocieszenia, a tak to tylko jedna zgarnia wszystko O,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE ZWIĄZANE Z MATMOLUDEM:

czy to prawda, że Rozumole wygrały?? Prosiłbym o napisanie odpowiedzi przez pracownika/pracowniczke CdProjektu ;D


A poza tym..... cierpie na niemoc twórczą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 16:12, Soleila napisał:

I znów przypadł mi zaszczyt poinformowania Drogich Gramowiczów o kolejnym konkursie.

Tym razem bez „poetyckich” wstępów, bo (!) układać hasła kaaażdy możeee trochę
lepiej lub trochę gooorzej.. :P

W dniu dzisiejszym ogłaszamy konkurs skierowany tylko do naszych Gramowiczów (bo Ci znają nas
najlepiej).

Konkurs na:

najlepsze,

najdowcipniejsze,

najlepiej „wpadające w oko i ucho” hasło gram.pl-reklamowe.


Bardzo cwane - zamiast zatrudniac agencje reklamową ktora by za to hasło ściągneła ladne pieniądze przejmujecie prawa do hasła za marna gierke czy kilka gadżetow a przy tym jeszcze zwiekszycie do siebie zaufanie graczy...CDP - naprawde umiecie prowadzic intersy :P winszuje!

ps. to byl lekki sarkazm, ale wypowiedziany z podziwem :P wiec nie musicie od razu degradowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:22, Mr.M napisał:

PYTANIE ZWIĄZANE Z MATMOLUDEM:

czy to prawda, że Rozumole wygrały?? Prosiłbym o napisanie odpowiedzi przez pracownika/pracowniczke
CdProjektu ;D


Tak to niestety prawda dlatego też tu walmy wszystko z końcówką rozumole x-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę, że waćpanna Soleila się już robi, jak jakiś Blizzardowy Blue Poster na forach WoWa. Cokolwiek by nie napisała to zaraz się pół forum zrzuca łapczywie czytając słowa pisane delikatnymi palcami, ledwie muskającymi guziki klawiatury, podłączonej do komputera, do którego podłączony jest także monitor, a w niego wpatrzone te śliczne oczęta, zielone, niebieskie?

OGŁASZAM KONKURS!
Jaki kolor oczu ma Soleila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:37, Kamil.i.Maciek napisał:

> OGŁASZAM KONKURS!
> Jaki kolor oczu ma Soleila?

błękitne ? :D
Ja nic nie pisałem X-)


No właśnie też mi się wydaje, że na kolor postów pracowników CDP niebagatelny wpływ miał nadzwyczajny urok oczu Soleili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:42, Ciechan napisał:

No właśnie też mi się wydaje, że na kolor postów pracowników CDP niebagatelny wpływ miał nadzwyczajny
urok oczu Soleili.


Ha ! niespodziewałem się ale szczerze mówiąc nie jestem pewny czy trzymamy się tematu x-) ale jak już coś mówie to dokańczam nijaki mistrz nad mistrzami koleś o nicku Keroth ponowno ją widział jak zanosił gramisia więc wydaje mi się ,że już mamy zwycięsce tego konkursu :D.

ps mam nadzieję ,że nazwa która zwycięży będzie sympatyczna i żeczywiście dowcipna :)

Życze wszystkim a nawet sobie ;) powodzenia :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam trochę gorzej :(
Mam słaby internet, jak skrzynka pocztowa mi się otworzy to mam szczęscie (teraz próbuje i nic a pare dobrych pomysłów mam :)) i moge wysyłać tylko wiadomośći tekstwey (nigdy nie wysłałem z załącznikiem) i też rzadko co uda się i wiadmość dojdze do adresata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować