Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Macie dość konkursów? No to jeszcze jeden!

479 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2006 o 18:37, Lukis16 napisał:

Czy to ty jesteś tą Solineą, ulubią babą tego forum?


O jej jak tak można mówić o kobiecie po pierwsze ma nick Soleila od Soli pamietaj nie myl z bakteriami ;] po drugie jak tak można mówić na dziewczyne w tak okropny sposób ? używaj takich słów jak forumowiczka , dziewczyna , ewentualnie Kobieta :).
Owszem forumowicze lubią Soleile czyżby coś w tym było złego ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwie się z terminem wyrobiłem ;) ale i ja dziś posłałem kilka moich haseł na konkurs, zobaczymy co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłałem właśnie kolejną porcję haseł.... nic nadzwyczajnego... I tak ja nie wygram ;) Bo w tym konkursie bierze udział o wiele więcej osób niż w drugiej partii kartek walentynkowych ;) Tam miałem szansę, a tu ?

P.s. : Droga Soleilo, czy będą przyznawane wyróżnienia, już bez nagród ? Np. : Zwycięzca ten i ten, wyróżnienia ci i ci, gratulujemy ;) Wg. Mnie to by był świetny pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:36, WorldWar3PL napisał:

Posłałem właśnie kolejną porcję haseł.... nic nadzwyczajnego... I tak ja nie wygram ;) Bo w


Hm... Czyli można posłać jeszcze jeden mail z propozycjami haseł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Swoje pomysły nadsyłajcie na adres: konkurs@gram.pl.

Macie czas do poniedziałku (27 luty) CZAS. START. ;> "
Ten fragment wskazuje, że tak ;) Gdzieś na początku topica również o tym było, że można wysłać nawet paredziesiąt maili ;) Zasypmy ich emailami !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wtedy kogo wyróżniać :d .Mnie w tym konkursie ciekawi tylko jedno - nagroda ... :D . Dobra idę budować , na dzisiaj koniec gadania :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja po prostu przeczytałem wypowiedź Soleili, że może to być kilka propozycji, ale o kilku mailach to tam mowy nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze na ostatnie dwie godziny przed końcem puściłem jedno hasełko, a co ja się tam będę... nigdy nic nie wiadomo. Teraz wszystko w rękach CDP i licze, że wybiorą rzeczywiście najlepsze hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my dułet Kamil i Maciek jeszcze wymyślamy ciekawe propozycje a więc nie poddając się bez walki i ułatwiając ,życie Soleili wpisując pomysły odrazu w temat, myślimy nad jescze fajniejszymi hasłami dobra kończe tu pisać i zabieram się do wysyłania e-maili :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 08:15, HumanGhost napisał:

To kiedy rozwiązanie konkursu? Wysłałem kilkanaście pomysłów, więc może chociaż z jeden się
spodoba. :-)


Rozwiązanie będzie gdzieś za tydzień najwcześniej. Przyszło pewnie masę propozycji, więc zanim to wszystko przeczytają, przdyskutują itd., to minie sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc już konkurs zamknięty :) ostatnia moja propozycja była wysłana o godzinie 00:00 - Taki fart x-)

A więc czekamy i wierzymy ,że wygra coś w stylu gram.pl-Amore Gramole ;] To mój pomysł zabawny no nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( Pewnie nie wygram, chociaż parę haseł miałem naprawdę świetnych . Obiecuję, że wszystkie podam tuż po roztrzygnięciu konkursu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleilo, jak wstępne hasła, podobają się ?
I powtarzam moje pytanie : Czy będą też wyróżnienia, bez nagród ? :) Tzn będzie pierwsze miejsce ( z nagrodą ) , a drugie i trzecie to już tylko wyróżnienie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować