Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Macie dość konkursów? No to jeszcze jeden!

479 postów w tym temacie

A ja dopiero teraz zobaczylem, ze jest konkurs, ale nie jest źle bo wygalem w konkursie Wiedźmina krasnoludzki miodek pitny. Powinniscie dac podobna nagrode. Proponuje chleb krasnoludów ze Świata Dysku :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 15:48, swistak11 napisał:

A ja dopiero teraz zobaczylem, ze jest konkurs, ale nie jest źle bo wygalem w konkursie Wiedźmina
krasnoludzki miodek pitny. Powinniscie dac podobna nagrode. Proponuje chleb krasnoludów ze
Świata Dysku :DD


Ta dobry ten krasnoludzki miodek pitny ? :) Kto by pomyślał takie dobro matki natury wygrać :D ! Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 16:31, Michał N napisał:

Kiedy ...


To się nazywają ludzie z extremalnym życiem :)
Nie popędzajcie tak okropnie lepiej niech i siedzą 2 tygodnie nad tym sokojnie pomyślą i wybiorą naprawde naj;epsze! Nie jest to wcale łątwe wybrać 1 z 500 najlepszych pomysłów :) A więc dopiero jest wtorek więc może coś ruszyło trzeba się spodziewać czwartke/piątek/poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 17:11, Kamil.i.Maciek napisał:

> Kiedy ...
To się nazywają ludzie z extremalnym życiem :)


Hehe to jest raczej sport extramalny na forum. TYHE ostrzega a forumowicze sprawdzają jak daleko się można posunąć. ;-)
Ludzie nie panikujcie. Jak przyjdzie czas to Wam powiedzą, że nie wygraliście i już. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 17:44, WorldWar3PL napisał:

Jestem ciekaw jaka będzie nagroda =] =] =] =] =]


Na taką informację niestety będziecie musieli poczekać. I to dość długo. Nagroda jest w przygotowaniu. Pierwszy dowie sę nagrodzony, a jak już się dowie, na pewno Was, drodzy Gramowicze poinformuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojedziemy z zespołem CDP do Transylwani walczyć ze złymi wampirami ;) Taką nagrode bym chciał :D
Ale na seriio też jestem Ciekawy co to jest jak ja nie lubie tej minki jest taka niewiadomska :X
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleilo, a nie można jakoś tak zrobić, żeby np. zwycięzce przemianować na mnie ;) Taki mały żarcik ;)

Kolejny raz się pytam : są jakieś postępy w czytaniu haseł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 17:46, Soleila napisał:

Na taką informację niestety będziecie musieli poczekać. I to dość długo. Nagroda jest w przygotowaniu.
Pierwszy dowie sę nagrodzony, a jak już się dowie, na pewno Was, drodzy Gramowicze poinformuje.
;)

A kiedy nagrodzony dowie się, że jest nagrodzony?
Jak nagroda jest w przygotowaniu to co to może być... ;| Niematerialne, ale w przygotowaniu... może mp3 z nagraniem piosenki, której tekst powstał na podstawie naszych haseł śpiewany przez całą redakcję CDP? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 17:47, WorldWar3PL napisał:

Kolejny raz się pytam : są jakieś postępy w czytaniu haseł ?


Chyba żarujesz maksymalnie 20 haseł opracowali bo czego się spodziewać Poniedziałek wiadomo NIE Lubie Poniedziałków :D Wtorek trzeba odpocząć od złego poniedziałku natomiast środa zapowiada się Dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak a propo czekania. Jay Z zapowiedział "wielką" promocję gier z katalogu. Jakąś edycję TOKI, duże promocje typu 1+1=3 itp. I co z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:39, skyler napisał:

> wiecie, co mi sie wydaje?? ze ta nagroda bedzie.. stanie sie moderatorem:D tak mi sie
wydaje
no co ty. Jeszcze wygrałby ktoś taki jak ja i co??

bedziesz moderatorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:42, paweldomar1 napisał:

> > wiecie, co mi sie wydaje?? ze ta nagroda bedzie.. stanie sie moderatorem:D tak mi
sie
> wydaje
> no co ty. Jeszcze wygrałby ktoś taki jak ja i co??
bedziesz moderatorem:P

Wolę już być zwykłym forumowiczem i mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować