Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Macie dość konkursów? No to jeszcze jeden!

479 postów w tym temacie

Gratuluje zwycięzcom... hasełko nawet fajne nie to co rozumole... jakaś taka nutka goryczy została, ale co tam jak zobaczę nowy konkurs to o tym zapomnę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee i nici szkoda ;( jak widać nie mam szczęścia z tymi konkursami jak się nie staram to zawsze przegrywam raz w życiu to z tą bombką wtrafiłem AoE3 ale tylko raz ;( No trudno gratulacje! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYGRAŁEŚ AOE 3 w konkursie z bombkami ? Gratulacje :( Ja wygrałem "tylko" "SĄSIEDZI Z PIEKŁA RODEM" jeszcze za czasów cdp + walentynkę od Soleili w drugiej turze konkursu walentynkowego .... Ale i tak fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 20:08, Kamil.i.Maciek napisał:

A pozatym kto to jest za forumowicz Cheedwick ? :) Bo jakoś go nie znam :(

Ja go kojarzę chyba jest brygadzistą, ale rzadko go widuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 20:17, Kukowsky napisał:

Ja go kojarzę chyba jest brygadzistą, ale rzadko go widuję...

A ja kojarzę jeszcze ze starego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiedźma, chyba nie jesteś taka podła :P.
Szkoda, że starciłem wene w wyniku połamania serca, bo w wierszykach jestem całkiem dobry.
Kiedyś pani od polskiego przeczytała mój wieszyk- reklame, który napisałem na wypracowaniu(tu prosze o wyrozumiałość)
"Chcesz by Twój stosunek był błogi, niebieska tabletka postawi go na nogi" i dostałem najlepsza ocene z klasy(historia jest prawdzwa), ale po lekcji nauczycielka powiedziała mi, żebym uważał bo jest pewna cienka granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję brygadzisty! Co tam ja się już pogodziłem z porażką i nawet nie miałem z tym problemów, w wierszyki ja też jestem dobry, ale nie tym razem.
P.S. Może mnie nie być na forum przez jakiś czas, bo kot z rozpędu huknął w biegu w komputer i wtedy on się wyłączył. Teraz to nieiwem jakoś po kilku nieudanych próbach udało mi się go włączyć, ale nie wiem ile to potrwa. Jak co to Dowidzenia. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 17:30, Tomi_323 napisał:

3 tygodnie... :o Co to może być, że wymaga tyle czasu?


Soleila ma zamiar zrobić z masy solnej statuetkę z napisem "Gram.pl". Znając swoje talenty plastyczne realnie oceniła, ile jej to zajmie. Ale wredny jestem ]:>

Hmmm zwycięskie hasło jakoś nie przypadło mi do gustu, ale nie będę wybrzydzał, bo sam nic nie wysłałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naisałbym jakąś ciętą ripostę, ale jakoś mi "głos" odjęło. Już od wczoraj wiedziałem ,ze ten weekend nie będzie szczęśliwy..

P.S. Gratulacje dla zwyciezcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 16:02, Kamil.i.Maciek napisał:

A dlaczego nie gram.pl ? :)


Bo wtedy juz by nie było tak kolorowo - nie rymowałoby sę za bardzo.
Co Cheedwick wygrał? Nagroda rzeczowa chyba nie jest tajemnicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 14:38, Abi Dalzim napisał:

> Fajna nagroda piszciedo wojteknachyla@domena.pl

O co Ci chodzi? Żeby ludzie do ciebie przesyłali te propozycje? Bo nie bardzo rozumiem...

nie na temat konkursu tylko innych gier np.Harry Potter i kamień filozofów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt się jeszcze nie pochwalił swoją nagrodą? Dobrze, że mi się przypomniało... bo po tydzień po konkursie i mi z głowy wyleciało, teraz chyba dobra pora by się dowiedzieć jakie dostali nagrody... jeśli oczywiście nie chcą się chwalić to nie muszą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować