Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Macie dość konkursów? No to jeszcze jeden!

479 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2006 o 14:04, MonkOfWar napisał:

A potem to już tylko założyć kamery w Siedzibie, monitorowanie Monitorów i mamy CDP Reality
Show :P !

To ty o tym niewiesz, że ja w nocy już podłożyłem? I cała moja robota na nic. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście na reklamie tego i-robota co się go składa itd :) może złożymy z 30 takich robotów i umieścimy je gdzieś tam jako dekoracja , ale było by fajnie x-) Ale tak na serio to w polsce CDP reality show osiągnoł by wieelki sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 14:31, Kamil.i.Maciek napisał:

A widzieliście na reklamie tego i-robota co się go składa itd :) może złożymy z 30 takich robotów
i umieścimy je gdzieś tam jako dekoracja , ale było by fajnie x-) Ale tak na serio to w polsce
CDP reality show osiągnoł by wieelki sukces :)

Żebyś Ty wiedział jakie mam widok przez tą kamerę założoną w CDP... Wooo... Widzę jak przebiuerają hasła są już w końcówcę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 14:38, Kamil.i.Maciek napisał:

są już w końcówcę... :)
Czyli zaczyna się moja ostatnia seria wysłana od godziny 23:40 aż do 00:00 w niedziele x-)

Teraz właśnie słyszałem jak zdecydowali, że nas podtrzymają w niecierpliwości do niedzieli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dajcie spokój Soleili. Nagroda to niespodzianka a jak powie to już nie będzie niespodzianką. Niespodzianka jest przeznaczona dla zwycięzców i oni powinni się dowiedzieć jako pierwsi.
Bierzcie ze mnie przykład i czekajcie w spokoju a nie niepotrzebnie podsycacie temat by szedł w złym kierunku czyli offtopowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 14:47, Modest-Vermin napisał:

Kurcze dajcie spokój Soleili. Nagroda to niespodzianka a jak powie to już nie będzie niespodzianką.
Niespodzianka jest przeznaczona dla zwycięzców i oni powinni się dowiedzieć jako pierwsi.
Bierzcie ze mnie przykład i czekajcie w spokoju a nie niepotrzebnie podsycacie temat by szedł
w złym kierunku czyli offtopowym.

Co ja mam poradzić, że z stresu wyrywam sobie włosy z głowy. Patrz foto. :) Jeszcze jakoś się staram to wytrzymać, ale nie mogę. CDP to wie jak trzymać forumowicza w niepewności... Zaparzyłem sobie ziółka powinno być lepiej. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha świetne zdjęcie a raczej rysunek x-) wiesz co a telezakupach mango był jakiś złoty środek z brazyli czy coś a jeśli zakupisz w czasie trwania reklamy to za jedyne 290 PLN dostaniesz drugi gratisx-) naciągacze Ci z Mango no nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wiesz co a telezakupach mango był jakiś złoty

Dnia 02.03.2006 o 15:16, Kamil.i.Maciek napisał:

środek z brazyli czy coś a jeśli zakupisz w czasie trwania reklamy to za jedyne 290 PLN dostaniesz
drugi gratisx-) naciągacze Ci z Mango no nie ?:)


No właśnie jest to podsycanie osób do pisania nie na temat :) Spokojnie Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 15:18, Modest-Vermin napisał:

No właśnie jest to podsycanie osób do pisania nie na temat :) Spokojnie Panowie :)

Oj mam dzisiaj zły a raczej okropny dzien wszyscy się mniec zepiają x-)
Dobrze w ten oto bombowy sposób kończe pisać nie na temat a teraz na temat czekamy z wieelką niecierpliwością na wyniki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 15:24, Soleila napisał:

HyHyHy. :)


Biedny Kukowsky nie zdążył napisać praw autorskich x-) Fajne te rysuneczki :)
Powinniście zostać grafikami komputerowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się ciebie bać po spojrzeniu na ten obrazek . To ja lepiej sobie pójde, poczekam aż w naszej mini mafii dojdą mnie słuchy od Kukowsky''ego, że konkurs rozstrzygnięty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 15:24, Soleila napisał:

HyHyHy. :)

Oj zapomniałem o prawach autorskich... ale co tam. :) Może jakiś komiks powstanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że treść mojego obrazka cię nie obraża. Jeżeli tak to przepraszam .
Ten obrazek ma was zniechęcić do pisania offtopa w tym topicu i czekania cierpliwie na wyniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować