Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Macie dość konkursów? No to jeszcze jeden!

479 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2006 o 17:19, WorldWar3PL napisał:

Mam nadzieję,że treść mojego obrazka cię nie obraża. Jeżeli tak to przepraszam .
Ten obrazek ma was zniechęcić do pisania offtopa w tym topicu i czekania cierpliwie na wyniki

Tak szczerze to na tym po konkursie jest ładniejsza niż przed. :-D Co oznacza, że z każdym konkursem pięknieje. :) Ogólnie spoko, ale co na to powie główna postać obrazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:19, WorldWar3PL napisał:

Mam nadzieję,że treść mojego obrazka cię nie obraża. Jeżeli tak to przepraszam .
Ten obrazek ma was zniechęcić do pisania offtopa w tym topicu i czekania cierpliwie na wyniki
.



Ale czemu po konkursie ma być taka zła?? Wtedy już będzie miała spokój i nie będzie się złościć:) Teraz może być zła o offtopy:D Pożniej się uspokoi:) O ile jest zła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 18:36, Modest-Vermin napisał:

Ech Wy to naprawde nie macie co robić a konkurs wyzwala w Was coraz to drastycznie skrajne
emocje :)

Robimy coś by zabić czas w oczekiwaniu na wyniki, niektóre sposoby są tak ciekawe, że nawet Soleila się nimi zainteresowała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo się naradzają nad tymi propozycjami haseł. Pewnie ostra konkurencja jest. A wiadomo - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie. A biorąc pod uwagę, że w CDP jest ich tam sporo to mawet nie myśle ile tych opinii jest łącznie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na jaki adres wysyłać hasła? ( sory za to głupie pytanie ,ale z mój mózg odmawia mi dziś posłuszeństwa a chciałbym cus wysłać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 20:06, Marcin-91 napisał:

na jaki adres wysyłać hasła? ( sory za to głupie pytanie ,ale z mój mózg odmawia mi dziś posłuszeństwa
a chciałbym cus wysłać)


Macie czas do poniedziałku (27 luty) CZAS. START. ;> KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 20:06, Marcin-91 napisał:

na jaki adres wysyłać hasła? ( sory za to głupie pytanie ,ale z mój mózg odmawia mi dziś posłuszeństwa
a chciałbym cus wysłać)

aha no sory już sie nie wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak Soleila usunęła EMAIL , w końcu ;P Oszczędzi sobie pracy ;)

Obstawiajmy zakłady kiedy ich burza mózgów się zakończy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 20:49, WorldWar3PL napisał:

A jednak Soleila usunęła EMAIL , w końcu ;P Oszczędzi sobie pracy ;)


Już dawno :) Prawie od razu po "petycji" :d

Dnia 02.03.2006 o 20:49, WorldWar3PL napisał:

Obstawiajmy zakłady kiedy ich burza mózgów się zakończy ;D



Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu podczas dnia roboczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na poniedziałek, akurat tak na dobry początek nowego tygodnia ;-) (nie mój bo mam koło z tzw. czasowników frazowych [lol] :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się swojski śmietnik robi w tym topicu. Nawet plastyczne wyrażanie siebie jest :) Zaraz przyjdzie TYHE i będzie coś takiego:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 00:11, Matteos napisał:

Ale się swojski śmietnik robi w tym topicu. Nawet plastyczne wyrażanie siebie jest :) Zaraz
przyjdzie TYHE i będzie coś takiego:

Ja tam stawiam na poniedziałek a to, że wyrażamy swoje uczucia plastycznie to bardzo dobrze moim zdaniem. Przez to, że ja zacząłem powstał nowy gatunek sztuki zwany Kukizmem. :) Jak nie możemy się już pytać kiedy wyniki, więc w tym temacie robimy najróżniejsze rzeczy w oczekiwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej niż w poniedziałek wyników pewnie nie uświadczymy. Najwyżej dzis, bo jutro i w niedziele raczej nie. Pozostaje raczej czekać do przyszłego tygodnia i liczyć na szczęście. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować