Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogłoszono prace nad Dreamkillerem

9 postów w tym temacie

Overdose to gniot nad gnioty. Wszystkie gry JoWooD zapowiadają się dobrze i zawsze (przynajmniej ostatnio) okazuje się, że to zabugowane i niedorobione "cosie". Wątpię by teraz było inaczej i na miejscu JoWooD nie liczyłbym, na wysoką sprzedaż tego tytułu - dużo konsumentów JWD pewnie ma takie samo mniemanie o tej firmie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Painkiller... Dreamkiller... Hm, cóż, nasi "koledzy" Czesi nie grzeszą pomysłowością. A do tego i tak coś czuję w sutach, że to będzie lipa, a sukcesem będzie jeśli okaże się, że gra będzie choć ciut lepsza od Overdose''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JWD przez ostatnie 3 lata prowadzi dosyć ciekawą politykę cięcia kosztów i dokręcania śruby developerom przez co większość wydawanych przez nich gry jest niedopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Painkiller to marka którą zapamiętamy dzięki naszym deweloperom, a to "gówno, kaszana, shit" czy jak to nazwać, które Czesi stworzyli to marny plagiat który nigdy nie uznam za część poprzednich dwóch odsłon. Oglądając screeny z tego "Dreamkillera" chciało mi się rzygać.......no ale nie czas jeszcze na ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Painkiller: Overdose, a teraz Dreamkiller ? Szaleją ! Mam tylko nadzieję, że wyciągną jakieś wnioski z niezbyt dużego zaciekawienia poprzednią produkcją i wreszcie zrobią coś lepszego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować