Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order FIFA 10!

25 postów w tym temacie

Chyba im na łeb padło. 120 zł za nowe składy i soundtrack? 120 zł za grafikę sprzed 10 lat? 120 zł za nic? O nie, nie popełnię już takiego błędu jak rok temu.

Po prostu spiracę ten syf żeby banda debili i bezmózgowców z EA wzięła się do roboty. "Tylko 10% graczy chce na PC grafikę next-genową". No rozbój w biały dzień, dałny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tylko 10% graczy chce na PC grafikę next-genową"

Skąd wziąłeś takie dane? Są dane osobowe tylch 90% które nie chcą? Bo chyba trzeba z nimi porozmawiać ;p

A tak serio > ciekawe czym w tym roku EA będzie się tłumaczyło > przy okazji 08 mówili że na nextgenową grafikę jest gotowe ok. 3% komputerów (mogli by się wziąć do roboty zamiast pieprzyć łupoty...), przy 09 powiedzieli że grafa jest prawie nextgenowa i że JUŻ więcej komputerów jest na nią gotowe. Co w tym śmiesznego, i czemu "już" napisałem z dużej? Kolega ma celerona dual core E1200 bez o/c + radeona 9550 + 2gb ramu 533mhz na płycie asrock 4 core dual i fifa 09 chodzi mu na maxa w 1280x1024! Więc komp jest JUŻ gotowy? Z kartą sprzed ok. pięciu lat (możliwe że więcej)? hahahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 19:31, luki-92 napisał:

"Tylko 10% graczy chce na PC grafikę next-genową"

Skąd wziąłeś takie dane? Są dane osobowe tylch 90% które nie chcą? Bo chyba trzeba z
nimi porozmawiać ;p

A tak serio > ciekawe czym w tym roku EA będzie się tłumaczyło > przy okazji 08
mówili że na nextgenową grafikę jest gotowe ok. 3% komputerów (mogli by się wziąć do
roboty zamiast pieprzyć łupoty...), przy 09 powiedzieli że grafa jest prawie nextgenowa
i że JUŻ więcej komputerów jest na nią gotowe. Co w tym śmiesznego, i czemu "już" napisałem
z dużej? Kolega ma celerona dual core E1200 bez o/c + radeona 9550 + 2gb ramu 533mhz
na płycie asrock 4 core dual i fifa 09 chodzi mu na maxa w 1280x1024! Więc komp jest
JUŻ gotowy? Z kartą sprzed ok. pięciu lat (możliwe że więcej)? hahahaha.....


Taki next-gen, że FIFA08 działa mi na high pod 1280x1024 (Athlon XP 2600+, 512MB RAM i GF FX 5900XT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podrasowany silnik z 2004 roku do dziś zachwyca. Żartowałem. -.-, zawsze zastanawiałem się nad tym dlaczego na konsolach gra wygląda o niebo lepiej niż na PC''tach ? Chociaż patrząc na te wasze radeony 9xxx i geforce fx powoli zaczynam rozumieć dlaczego tak się ta historia potoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam dlaczego na okładce znowu jest Runej... Już żal na niego patrzeć, Ronaldinho skasowali, a Łejna nie. Druga postać będzie na każdej okładce inna, tak jak w 08 (u nas będzie to R.Lewandowski). Co do FIFY - kupię. Na X360, bo tego chłamu na PC nie wezmę do ręki. Szkoda, że PES nie ma multi, bo tylko przez dobre multi ludzie kupują FIFĘ na PieCa. Nie to, że nie lubię FIFY - wersję na konsole wręcz kocham, ale chcę żeby EA w końcu przejrzało na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszę się , że w na rynku pojawi się znowu kolejna edycja gry. Szkoda, że nie wydają jej na PS2 :(, chciałbym zakupić PS3, ale jest za droga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnijcie, chłopaki. Zapomnijcie o next-genowej grafi, o poważnych i sensownych zmianach. Zapomnijcie o tej grze i nie kupujcie, EA bedzie tak długo wciaskała syf, jak bedzie motłoch, ktory to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma być to samo co w 09, tylko z aktualizacjami składów i inną cyfrą w tytule :( Szkoda, że nie zmienią nic z silnikiem graficznym. Mówi się trudno..., ale przynajmniej na konsoli wygląda nieźle i będę miał okazję zagrać u jakiegoś kumpla xD. Pozostaje tylko wierzyć, że zapowiedzi ludzi odpowiedzialnych za nowego PES''a będą prawdą i ujrzymy spore zmiany w grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę płacił 184zł... wolę poczekać trochę i kupić przed premierką na allegro. ;) Nie mogę się doczekać by pograć sobie w tak wspaniałą grę na xboxie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować