Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezapowiedziane MMO Blizzarda "od lat" w produkcji

99 postów w tym temacie

Diablo 3 robione od miesięcy, to nowe MMO od lat... Pracownicy Blizza muszą być albo niesamowicie uczciwi, albo diablo dobrze opłacani, skoro nie pisnęli ani słówka o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 09:25, Nero0007 napisał:

Z tego posta wynika, że hydra to Diablo III (podpis na screenie)
http://www.massively.com/2008/06/30/blizzards-next-gen-mmo-is-not-the-project-codenamed-hydra/

Ach patrz. Hydra to jednak Diablo III. News stary ale przeoczyłem.

Niezapowiedziane czyli chyba nic jeszcze nie powiedzieli co to będzie. Wiadomo tylko że powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe pracują nad tym od lat a nikt nie pisnął słówka, to albo im dobrze płacą ,albo to zwykły hwyt żęby konkurencje nastraszyć. Wydaje mi się ,że ten projekt nie trwa kilka lat tylko najwyżej półtora roku, no może troche więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak Tor będzie na 80 procent rządził po premierze.Wystarczy zobaczyc ile fanów jest Star Warsów jest naświecie i porównac ich z fanami Warcrafta.Zreszta WoW jest bardzosłabym MMO.Tu nie chodzi o poplurnośc lecz o jakośc o ukazanie całej historii świata w grze.Tak np. Dark age of camelot jest o klase lepszy.Tylko ogromnie nie doceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla kogo jak dla kogo WoW jest kijowy. Fakt faktem w wowa już nie gram, bo jakoś nie kreci mnie po wotlk, bo to sie już hack''n''slasch zaczyna, ale zawsze będzie to dla mnie najlepsze MMO, ze względu na swoją intuicyjność i prostote, a jednak zdeklasowałby nie jednego RPG''a pod wzglęem funkcji jakie oferuje i świetnie rozwiniętego craftingu. WoW choć nie jest bez wad, to ma praktycznie wszystko czego potrzeba dobremu MMO.
Mam tylko taką cichą nadzieje, że nowe MMO to nie będzie jakiś nowszy świat, a tym bardziej już postapokapliptyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak już wyjdzie to nowe super mega giga nitro turbo extra super duper mmorpg bliizarda, to że trochę ludzi zostanie przy WoWie... Trochę kasy poszło w te 80 lvle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Triderus fanów Star Warsów na świecie jest kupa, ale tych najprawdziwszych, którzy spotykają się w realu i mają w d... jakieś śmieszne gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fani Blizzarda zapewne będą spokojniejsi o nowe MMO tej firmy, skoro w prace włączony jest Tom Chilton."

LOL? Przecież Chilton + Kaplan to najgorsze, co mogło przydarzyć się rynkowi gier MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 10:39, mikins napisał:

"Fani Blizzarda zapewne będą spokojniejsi o nowe MMO tej firmy, skoro w prace włączony
jest Tom Chilton."

LOL? Przecież Chilton + Kaplan to najgorsze, co mogło przydarzyć się rynkowi gier MMO.



hehe dobre rozwiń swoją myśl bo na razie słabo ona wygląda w świetle tego czego Ci panowie dokonali ;p
ale widząc w twoim zdaniu sławny zwrot myślę że dużo więcej do powiezienia nie masz w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować