Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezapowiedziane MMO Blizzarda "od lat" w produkcji

99 postów w tym temacie

A ja mam nadzieję , że to nowe MMO będzie bez abonamentu. W sumie zobaczcie ile kasy z WoW''a zgarniają. Ale jeśli będzie tak świetne jak WoW , to i abonament przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcąc nie chcąc w jakimś stopniu będzie, to klon WoWa, robią go ci sami ludzie, a nie wierze, że Blizz zrezygnuje z WoW2 przy dochodach idących w miliardy zielonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w du*** ich nowe MMO, niech skończą StarCrafta II i Diablo III a nie pier**** o nowym MMO............ale się wkur***** :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 12:01, stefanio napisał:

Mam w du*** ich nowe MMO, niech skończą StarCrafta II i Diablo III a nie pier**** o nowym
MMO............ale się wkur***** :/


Chcesz grę z mnóstwem błędów ? Proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 12:05, Bracio napisał:

> Mam w du*** ich nowe MMO, niech skończą StarCrafta II i Diablo III a nie pier****
o nowym
> MMO............ale się wkur***** :/

Chcesz grę z mnóstwem błędów ? Proszę bardzo.


Nawet nie czekam na to MMO bo dwa już mam a jeszcze jednego mi nie trzeba. Przyznasz że mogli by się zająć SC2 i Diablo 3 a nie jeszcze sobie roboty dodawać. W końcu ile można czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Chiltona to mam zawsze mieszane uczucia. Jest on osobą odpowiedzialną za system honoru z 2005 roku, który nie był według mnie ani zdrowy ani dobry. Gracze UO także mają do niego wiele zastrzeżeń, jak widze nawet ktoś na wikipedii wpisał, że był "Lead Destroyerem" (zamiast designerem) UO: Age of Shadows ( http://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Chilton_%28game_developer%29) Jeff Kaplan (Tigole) to zupełnie odrębna i jeszcze bardziej kontrowersyjna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No shit Sherlock! Całe gram.pl, jak brakuje tematów na newsy, to czas znowu wspomnieć o nowym mmo Blizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2009 o 12:09, stefanio napisał:


Nawet nie czekam na to MMO bo dwa już mam a jeszcze jednego mi nie trzeba. Przyznasz
że mogli by się zająć SC2 i Diablo 3 a nie jeszcze sobie roboty dodawać. W końcu ile
można czekać.


Chodzi właśnie mi o D3 i SC2, chcesz ściągać 2GB patchy po premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 12:19, Bracio napisał:


>
> Nawet nie czekam na to MMO bo dwa już mam a jeszcze jednego mi nie trzeba. Przyznasz

> że mogli by się zająć SC2 i Diablo 3 a nie jeszcze sobie roboty dodawać. W końcu
ile
> można czekać.

Chodzi właśnie mi o D3 i SC2, chcesz ściągać 2GB patchy po premierze?


Dobra już wiem o co ci chodzi. Mi się wcale nie śpieszy się do premiery Diablo 3 i SC2 po prostu mogli by wziąć się do roboty za te dwa tytuły a nie męczyć kolejne MMO. Jak dla mnie SC2 i Diablo mogły by wyjść i nawet w połowie następnego roku, byle by się za nie wzięli, a nie zawracając sobie głowę inną produkcją. SC i Diablo powinni uznać za dwa najważniejsze cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mogliby się skupić na SC 2 i D3 - i tylko na tych dwóch, bo czekam na oba :P. Powiedzenie "cierpliwość jest cnotą" nabiera nowego znaczenia w przypadku gier Blizza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, to taki ich DNF. Siedzą sobie i dłubią przy tym od lat, ale nic konkretnego nie chcą pokazać, bo nic konkretnego nie zrobili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Jestem przekonany, że na pewnym etapie jakaś masówka zdetronizuje WoW-a. Mogę mieć jedynie nadzieję, że to nasz projekt tego dokona.[/qoute]
Wyścig z samym sobą? Bez sensu nikt by na to nie marnował pieniędzy, totalne kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się WoW to najlepsze MMO na rynku , i już od wielu lat nic tego nie zmieniło , wątpię żeby wyszło coś co zdetronizuje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 16:28, mistshoo napisał:

Nie oszukujmy się WoW to najlepsze MMO na rynku , i już od wielu lat nic tego nie zmieniło
, wątpię żeby wyszło coś co zdetronizuje go.


Czyli co, uważasz, że WoW będzie najlepszym mmo do końca świata? To tylko kwestia czasu aż wyjdzie coś, co odciągnie graczy od wowa, albo po prostu wow się zestarzeje i umrze śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować