• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Vattic

Problem z otwieraniem stron internetowych

Pytanie

Mam okropny problem, który już mnie dobija. Od 3 dni mój komputer wariuje. Po upływie 20-30 minut czasami dłużej - przestają mi działać strony pod wszystkimi systemami i przeglądarkami (mam xp, win7 i FF oraz IE). Po prostu strona pusta i koniec! No czasami zadziała jedna strona ale bez grafiki z okropną czcionką.

Co jest grane? Mój ruter jest dobry bo na 3 komputerach wszystko gra. Ruter też przywracałem do fabrycznych ustawień i to samo.
Programem A-squared wykryłem parę trojanów ale jednak to nie pomogło jak również ciągle używany przeze mnie antywirus Avira.

Naprawdę nie wiem co jest grane! I nie ma różnicy pod jakim systemem siedzę. Sprzęt mam nowy i działało wszystko dobrze przez miesiąc jakoś i zero problemów.

Co tu robić? Co może być tego przyczyną?

Na dodatek wszystko działa jak się wyloguje lub zresetuje któryś z systemów operacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.07.2009 o 13:27, Vattic napisał:

Mam okropny problem, który już mnie dobija. Od 3 dni mój komputer wariuje. Po upływie
20-30 minut czasami dłużej - przestają mi działać strony pod wszystkimi systemami i przeglądarkami
(mam xp, win7 i FF oraz IE). Po prostu strona pusta i koniec! No czasami zadziała jedna
strona ale bez grafiki z okropną czcionką.

Co jest grane? Mój ruter jest dobry bo na 3 komputerach wszystko gra. Ruter też przywracałem
do fabrycznych ustawień i to samo.
Programem A-squared wykryłem parę trojanów ale jednak to nie pomogło jak również ciągle
używany przeze mnie antywirus Avira.

Naprawdę nie wiem co jest grane! I nie ma różnicy pod jakim systemem siedzę. Sprzęt
mam nowy i działało wszystko dobrze przez miesiąc jakoś i zero problemów.

Co tu robić? Co może być tego przyczyną?

Na dodatek wszystko działa jak się wyloguje lub zresetuje któryś z systemów operacyjnych.


Wyłącz firewala. powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.07.2009 o 13:27, Vattic napisał:

Co jest grane? Mój ruter jest dobry bo na 3 komputerach wszystko gra. Ruter też przywracałem
do fabrycznych ustawień i to samo.
Programem A-squared wykryłem parę trojanów ale jednak to nie pomogło jak również ciągle
używany przeze mnie antywirus Avira.


-Na obu systemach były trojany?

Dnia 01.07.2009 o 13:27, Vattic napisał:

Naprawdę nie wiem co jest grane! I nie ma różnicy pod jakim systemem siedzę. Sprzęt
mam nowy i działało wszystko dobrze przez miesiąc jakoś i zero problemów.


-na wszystkich komputerach wszystko działa oprócz tego? jaki dostawca internetu?

Dnia 01.07.2009 o 13:27, Vattic napisał:

Co tu robić? Co może być tego przyczyną?
Na dodatek wszystko działa jak się wyloguje lub zresetuje któryś z systemów operacyjnych.


-zależy jakie trojany były i czy na obu win7/xp >format?
-albo sprawdzić innym antywirusem/spyware
-jakas lista uruchomionych procesow by sie przydala(xp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować