Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Last.fm na Xboksie 360 - będą ograniczenia

26 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 16:25, BCG-pl napisał:

chyba i tak malo kto nie ma golda.


Ja w tej chwili nie mam, ale to z tego, że nie mam stałego połączenia Internetu do Xboxa, więc jak na razie mi nie jest potrzebny Gold. :)

@mistshoo
Chyba będzie też jakaś możliwość słuchania radia w grach, bo kto siedziałby w dashboardzie, żeby słuchać tego radia. :) Ale mogę Cię zapewnić, że telewizja na pewno będzie tylko w dashu. :) Teraz można słuchać muzyki dając go np. Pendriva w grach mając na dysku pewnie też nie próbowałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, większość użytkowników Xboksa ma Golda. To są naprawdę śmieszne pieniądze, zakładając, że płacisz z góry za 12+1 miesięcy - 100zł:13 to wychodzi mniej niż dycha miesięcznie...
Ciekawi mnie tylko, co to za "specjalna oferta", no i, oczywiście, ile będzie kosztować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 16:53, Khasim napisał:

Pff, większość użytkowników Xboksa ma Golda. To są naprawdę śmieszne pieniądze, zakładając,
że płacisz z góry za 12+1 miesięcy - 100zł:13 to wychodzi mniej niż dycha miesięcznie...
Ciekawi mnie tylko, co to za "specjalna oferta", no i, oczywiście, ile będzie kosztować
:]

Pokaż mi 13 miesięcy za 100 zł to chętnie kupię. O ile pamiętam, to taka cena była sprzed kryzysu. Obecnie 13 miesięcy kosztuje ~150 zł i nie ma zamiaru spadać. Miesiąc kosztuje osobno koło 30 złotych.

Co do Lasta, byłoby fajnie, gdyby posiadacze konta Gold mieli możliwość korzystania z radia za darmo i połączenia swojego profilu z tym na xboksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja was pocieszę tym, że dla zwykłych użytkowników Last.fm, radio również jest od niedawna płatne. 3$ za miesiąc, jeśli dobrze pamiętam. No cóż, zakończyłem tym samym swoją przygodę z bibliotekami innych ludzi...Było fajnie, a wiadomo, że co fajne, to można na tym zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ukręcić przeterminowanego newsa... z niczego! Przecież o tym było wiadomo od momentu konferencji Microsoftu na E3 gdy ogłoszono dodanie Last.fm do dashboarda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze peestrójek mają czego xboxowcom zazdrościć, Last.fm to cudowny portal ze świetnym radiem, szkoda, że dodatkowo płatnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 19:19, Jumpkov napisał:

Ciekawe jakby to wyglądało...W sensie czy radio mogłoby podczas gry lecieć a gra automatycznie
by się wyciszała...


Tak jest z muzyką na np. pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł debilny i żałosny. Nie mam ochoty kupować konta Gold aby posluchać sobie jakiegos radyjka, reszta opcji tez niezbyt mnie interesuje. Nawet multiplayer. Jeśli ktoś chce sobie sluchać muzyki podczas grania lub przy dashboardzie wystarczy podpiac pendrive z muzyka i można ja bez problemu odtworzyć w każdym momencie. Wystarczy kliknąć dupne X umiejscowione na srodku pada. I to wszystko bez reklam i bez dodatkowych opłat. Microsoft może sie wypchać z takimi pomysłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 21:05, Stan20 napisał:

Pomysł debilny i żałosny. Nie mam ochoty kupować konta Gold aby posluchać sobie jakiegos
radyjka, reszta opcji tez niezbyt mnie interesuje. Nawet multiplayer. Jeśli ktoś chce
sobie sluchać muzyki podczas grania lub przy dashboardzie wystarczy podpiac pendrive
z muzyka i można ja bez problemu odtworzyć w każdym momencie. Wystarczy kliknąć dupne
X umiejscowione na srodku pada. I to wszystko bez reklam i bez dodatkowych opłat. Microsoft
może sie wypchać z takimi pomysłami


Dobrze Ci? Upał nie zaszkodził? Przecież jest tam napisane, że konta Silver też będą mogły, ale z ograniczeniami. Jak nie chcesz korzystać z tego to MS nie każe Ci włączać tego radia, żeby działały gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW 3 godziny miesięcznie :D nie wiem czy uda mi się to wykorzystać... ale serio, bo radia prawie w ogólne nie słucha, a konsoli do słuchania muzyki jeszcze mniej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczona?! No sorry ale ten kto nie ma Golda to tak jakby miał 1/4 całego systemu :). Lastfm? SUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER !!! :) Wreszcie będzie można jednym ciągiem słuchać muzyki, bez zjeżdżania do opcji i szukania kawałków gdy się zrobi wtórnie :). Project Natal, lastfm... X360 to był zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem pozytywnie nastawiony do LastFM na x360. Chociaż najczęściej po prostu wkładam swoją mp3 do 360'', takie radyjko internetowe z ciekawymi kanałami jak najbardziej popieram. W końcu nie mam całej muzyki świata, NIE STAĆ MNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować