Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciągnie Acti-Blizza do sportu

17 postów w tym temacie

W końcu powstał blood bowl nie? Jak dla mnie koncepcja wytawienia drużyny orków przeciwko night elfom może okazać się niezłym pomysłem. Skok przez płotki, gobliny vs krasnoludy. Orkowe cheerleaderki i wesołe szkielty undeadów z banshee jako maskotkami. A z innej strony fajnie byłoby zobaczyć drużyne terran walczącą o piłke z protossami. Podobenie zergling biegnący z piłką/dyskiem/tyczką/rakietą do tenisa/rowerem/pucharem w zębach może być całkiem pociesznym widokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 10:50, kiczka116 napisał:

mmm... to niech zrobią fifę lepszą od EA Sports...lol!!!...


Każda gra będzie od tego lepsza :D
Nawet jakiś "Orcish Soccer"

p.s. +1 dla SportCraft'a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im większa konkurencja, tym lepsza jakość. Dobrze by było, gdyby EA Sports poczuło na karku oddech konkurentów, może zmieniliby trochę strategię i przestali wypuszczać rok rocznie tylko "add-on''y" do Fify :/ Ja szansę dla blizzard-Activision widzę w jakimś segmencie gier sportowych który nie został jeszcze wydojony przez EA. Może krykiet? Albo Indy Car? Żużel? tenis stołowy ? Swoją drogą, to dlaczego nigdy nie powstała symulacja sportowa popularnego ping-ponga? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Fifa :) Nie, żartuję.

Poczekamy zobaczymy. Mam nadzieję, że jak już dojdzie co do czego, to ActiBlizz ostro pogryzie tyłki EA i Konami. Nie jestem pewiem czy czegoś nie pomieszałem...mniejsza z tym :P

Statix - pełno symulatorów Pinga Ponga jest w internecie. Pod hasłem "sportowe gry online"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 12:32, alexiej napisał:

A tak nie robiąc sobie "jaj" to całkiem ciekawe jaki to gatunek sportowy by im odpowiadał?:)

Jak to "jaki"? Orkówka, elfball, rzut goblinem...w to ostatnie się fajnie gra na podwórku. Mój rekord to 35 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to sobie wyobrażam. World of SporCraft (+10 :)) : Wreszcie będę mógł pograć orkiem w NBA. Ale tak na serio może rzeczywiście coś się ruszy ... i nie będę musiał tylko oglądać kolejnych reklam i otrzymywać spamu typu:" FIFA 2010 już w sklepach", "PES vs FIFA" itd.

ps. Tak teraz będę dostawał spam: Ork znowu odgryzł ucho graczowi przeciwnej drużyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 11:02, Statix napisał:

Im większa konkurencja, tym lepsza jakość. Dobrze by było, gdyby EA Sports poczuło na
karku oddech konkurentów, może zmieniliby trochę strategię i przestali wypuszczać rok
rocznie tylko "add-on''y" do Fify :/

Ktoś tu chyba nie czyta newsów, bo EA już tak zrobiło.

...dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie Wy do prącia Pana w końcu D3 i SC2 a potem się bierzcie za takie pierdoły jak piłka nożna... -.-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować