Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

No More Heroes pożegna się z Wii

13 postów w tym temacie

"Aby dalej się rozwijać, potrzeba nam nowej platformy." - równie dobrze może chodzić o następce Wii. Bo jaki sens pakować NMH2 na Wii skoro jedynka się nie sprzedała i kwęczeć, że czas na zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 10:09, MAD_G4M3R napisał:

"Aby dalej się rozwijać, potrzeba nam nowej platformy." - równie dobrze może chodzić
o następce Wii. Bo jaki sens pakować NMH2 na Wii skoro jedynka się nie sprzedała i kwęczeć,
że czas na zmiany?

Oczywiście może chodzić o tuszowanie w wypowiedzi prawdziwego powodu przenosin.
Następcy współczesnych konsol są już projektowane, może nawet istnieją prototypy. W przyszłym roku będą musiały się zacząć prace nad grami na nie więc sprzęt powinien być już wtedy gotowy. W takim układzie jak najbardziej może chodzić również o następną konsolę Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac tego anime nie ogladalem, ale widzialem jakies AMV w ktorym ona wystepowala... przez chwile po zobaczeniu tego zdjecia, myslalem ze to news i Witch Hunterze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ogólnie to grafa ze screenów nie zbyt ładna. A po obejrzeniu tego zdjęcia tutaj myślałem ,żer będzie ładniejsza. No i dziewczyna z arta mogła by być głównym bohaterem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że nie jest tak ładna jak produkcje na X0 czy PS3. Posiada otwarty świat, świetny klimat, humor, sterowanie... miażdży. Ale tego małolatom wychowanym na Crysisie nie wytłumaczysz. Nie mam na myśli koniecznie Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam okazję grać w NMH i przyznaje, że jest to świetna pozycja. Nie kupiłabym dla niej Wii, ale jeśli wyjdzie na konsolę, którą mam to na pewno pobiegnę po nią do sklepu niedługo po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:14, Alissa napisał:

Bez przesady, aż tak wielu świetnych tytułów na Wii nie ma.


Może nie ma ale jak już jakaś się znajdzie to jest naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 11:18, Wykosiciel napisał:

I co z tego, że nie jest tak ładna jak produkcje na X0 czy PS3. Posiada otwarty świat,
świetny klimat, humor, sterowanie... miażdży. Ale tego małolatom wychowanym na Crysisie
nie wytłumaczysz. Nie mam na myśli koniecznie Ciebie.


O_o Ja wiem ,że grafa to nie jest wszystko.:P Crysisa lubię ale ja grałem w niego na najniższych detalach przy płynności 15-20 klatek. Jak by główną rzeczą dla mnie była grafa to bym w życiu nie dotknął np. Generalsów sprzed kilku lat bo w porównaniu do dzisiejszych gier rts jak CoH czy WiC to wyglądają tragicznie, ale dla mnie są grywalne. Napisałem tylko ,że po tym zdjęciu spodziewałem się ładniejszej grafiki. Hmm. Bardziej mangowej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować