Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Gearsy niebawem?

30 postów w tym temacie

pamiętam ,żę kiedyś od residenta 4 był kontroler w postaci piły to dlaczego jak GOW jest tak ekskluzywny i nie mogli by zrobić właśnie lancera. Ale nie to są tylko nasze fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak przy okazji GoW 2 na PieCyka ogłosić? Jestem pewien że People Can Fly by się spisało, no i zajęcie by mieli a wszak kryzys jest... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

igor8472 może za rok albo dwa, wydaje mi się, że jedyna "rozsądna data w tym momencie to premiera GoW 3 na X360. Z drugiej strony Sony pcha ostatnio w PS3 co się da i M$ może nie chcieć tracić takich kart atutowych.

Co do GoW3 i zmian obstawiam, że chodzi raczej o zmianę otoczenia, czyli ucieczkę z terenów zurbanizowanych i zabawa "na wsi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, "trójka" może zaraz zostać ogłoszona, a mój odchudzony komp nawet nie jest w stanie uruchomić pierwszej części, którą sobie niedawno sprawiłem. Nice. Mogli by oni wszyscy wyjechać na urlop na rok albo dopieszczać tysiąckrotnie swoje tytuły przed premierą xD Nowa stylistyka? Chętnie popatrzę, ale o ile większa liczba kolorów nie oznacza ładnej kolorowanki, jak w przypadku Diablo 3, jestem chętny się temu przyjrzeć z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy część druga na PC? Kurde, kampania w trybie coop w GoW to świetna sprawa. Naprawdę chciałbym zagrać w jej drugą odsłonę na moim blaszaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 10:35, Zarajev napisał:

Ta, po zapowiedziach nowej stylistyki, na stronie Epic ujawniono podtytuł, a nawet wstępną
okładkę.

http://img196.imageshack.us/img196/4779/gow3alphacover.jpg


A to dobre. :D

Jeśli chodzi o kolorystykę najlepsza była w 1 i to na bank tip top 100%. Właśnie w 2 nadmiar barw odbiera przyjemność z piłowania i rozwalania ludzi z bliska gnasherem, bo nie ma ładnego kontrastu między czerwienią krwi a szarym otoczeniem, a to było piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 03.07.2009 o 10:42, Czaroxxx napisał:

Jeśli chodzi o kolorystykę najlepsza była w 1 i to na bank tip top 100%. Właśnie w 2
nadmiar barw odbiera przyjemność z piłowania i rozwalania ludzi z bliska gnasherem, bo
nie ma ładnego kontrastu między czerwienią krwi a szarym otoczeniem, a to było piękne


Wiesz - wszystko to kwestia gustu . Mnie na przykład kolorystyka w dwójce (nie zmieniona znowu tak radykalnie - jest po prostu większa paleta barw i mniej "szarzyzny") podoba się bardziej niż ta w jedynce (tam było za ciemno, za szaro, przez co graficy nie mogli pokazać na co ich naprawdę stać). A kontrast masz - w niektórych momentach dość wyraźny:

Spoiler

moment krojenia tętnic w wielkim robalu, kiedy Marcus i ekipa dosłownie brodzą we krwi, nawet pancerze im się bardzo realistycznie robią czerwone od juchy



Zresztą cała "dwójka" jest miłym zaskoczeniem (jestem w trakcie grania, końcówka III aktu) - jedynka podobała mi się... ale tak średnio. Przeszedłem - odłozyłem na półkę. Z dwójką nie wiązałem za dużych nadzieji - pożyczyłem niedawno od kuzyna i ciężko mi oderwać się od konsoli :). Poprawiono wszystko: fabułę, gameplay, grafikę. Dodano mnóstwo smaczków - ta gra to "beczka miodu" i tym razem na jednym przejściu się chyba nie skończy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kur...czę! Że też musiała mi się popsuć konsola akurat wtedy, kiedy czekałem na listonosza z GoW2...
W jedynce szarości było za dużo. Pod koniec prawie przyprawiła mnie o mdłości, ale na szczęście świetny gameplay na to nie pozwolił. Druga część będzie miłą odmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW 2 to jest jedna z najlepszych jeżeli nie najlepsza gra jaką w życiu grałem :). Przez kolory właśnie ta gra podoba mi się bardziej niż 1, bo tam może klimat był fajny, ale wolę 2. Z tego co mówi po E3 Cliff to niedługo powinni ogłosić lll, zresztą ci co przeczekali napisy wiedzą, że trochę "śladu" zostawili nie wiem co to miało znaczyć, ale ciekawe.

Lordpilot

Tak ten moment bardzo mi się podobał. To było bardzo fajnie zrobione. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super jak w najbliższym czasie wyjdzie GoW3. Mi osobiście kolory w drugiej części przypadły do gustu, a jeśli komuś się nie podoba wystarczy zmniejszyć rozdzielczość obrazu. Nie wiem jak na innych TV ale w moim zrobiło się szaro jak W Gow1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może akcja przeniesie nas na jakieś kwieciste pola itp.? Dla mnie byłoby to super. Taka rzeźnia na łonie natury. Czekam na gow 3 i na pewno kupię EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować