Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brutal Legend na razie nie dla pecetowców

24 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2009 o 12:27, kiczka116 napisał:

zawsze tak jest jak gra jest OSOM to już na PeCety niema...:( Ale poczekamy to się przekonamy...


No cóż, life is Brutal ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra nigdy nie była na blaszaki zapowiadana - taka jest brutalna prawda :). Po cholerę więc znowu gram robi news z niczego ? Co innego gdyby Tim nagle zapowiedział że wersja pecetowa też będzie (co zresztą nie jest wykluczone) - wtedy byłoby o czym pisać. A tak ? News, o czymś o czym wszyscy już dawno wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 12:27, kiczka116 napisał:

zawsze tak jest jak gra jest OSOM to już na PeCety niema...:( Ale poczekamy to się przekonamy...


Jasne, tylko że potem jak wychodzi na PC taka "osom" gra, to konsolowcom zdąży się przeżreć ze sto razy (tzn. stwierdzają, że jednak nie była na tyle dobra, tylko dali się złowić specom od marketingu) i my, userzy komputerów, podchodzimy do takiego tytułu z większym dystansem (i automatycznie mniejszymi notami ;) ). Przykładów jest bardzo dużo, a żeby nie być gołosłownym, to chyba wszystkie wielkie zeszłoroczne byłe ekskluzywne tytuły, z co najwyżej dobrym Mass Effectem i Assasins Creedem na czele.
BTW: A pamiętacie Halo 2 na XBOXa i PC? :>

Mnie osobiście Brutal Legend na razie niczym nie przekonał i jestem święcie przekonany, że oprócz humoru, gra zaprezentuje strasznie monotonną i nudnawą rozrywkę. Ale nie przesądzam sprawy, tylko tak mi się wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 13:10, Garett napisał:

Niech dalej pluje na PCty. Znowu zaliczy wtope, jak zwykle i szybko zmieni zdanie.


Po pierwsze - Schafer nie pluje na PC. Schafer tylko powiedział, że nie planuje na razie wersji PC gry.

Po drugie - jaką wtopę? Poprzednia gra Double Fine (Psychonauts) ukazała się i na konsolach, i na PC. Ludzie nie kupowali jej ani tu, ani tu, mimo że to genialny tytuł. Więc ta "wtopa" to raczej nie jest wina Tima.

Osobiście liczę, że gra ukaże się w jakiś czas po premierze na PC, tak jak "nagle" ukazały się Mass Effect i GTA 4. A jeśli nie - cóż, trudno. Przecież dla jednej-dwóch gier konsoli nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 13:19, Lordpilot napisał:

Przecież ta gra nigdy nie była na blaszaki zapowiadana - taka jest brutalna prawda

No, też mi się tak wydawało :P Nigdy nikt nawet nie wspomniał o wersji PeCetowej ;) Jest szansa, że po dobrej sprzedaży na konsolach może wypuszczą ją na PC. A jak nie, to trudno, jakoś i tak mnie do niej nie ciągnie. Idę pokosić trawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to niby mialo wyjsc na piratebay? Te ciagle gierki na zasadzie wyjdzie/nie wyjdzie przypominaja skamlanie psa, ktory laskawie dostanie jakis ochlap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować