Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brutal Legend na razie nie dla pecetowców

24 postów w tym temacie

Ludzie nie kupowali jej ani tu, ani tu, mimo że to genialny tytuł. Więc ta "wtopa"

Dnia 03.07.2009 o 14:05, Fomorian napisał:

to raczej nie jest wina Tima.


Nie - nawalił wydawca i dział marketingu. O ile nadmierne "hypowanie" gry może czasem zaszkodzić, to brak jakiejkolwiek promocji tytułu przed premierą szkodzi zawsze, czego "Psychonauts" jest koronnym dowodem. Bo gra podobała się i recenzentom i graczom (tym nielicznym, którzy w nią grali), a sprzedaż była bardzo mierna. "Psychonauts" po prostu utonęło w morzu innych, nieraz gorszych tytułów, z prostego powodu - wydawca tej gry praktycznie nie reklamował.

Z "Brutal Legend" sytuacja się raczej nie powtórzy - EA ma całkiem zgrabną kampanię reklamową dotyczącą tej gry, więc i sprzedaż powinna być na niezłym poziomie.

Sama gra też zapowiada się nieźle - zakręcony klimat, brak sztampy, niecodzienna grafika, humor, świetna obsada (m .in. sam Ozzy Osbourne). Powinno być dobrze. Mam nadzieję że wyjdzie jakieś demo - bo pomimo że za grę odpowiada Tim, to w ciemno jednak nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie na PC to płakał nie będę, ale przyznam że trochę szkoda że nie ugościmy go na naszych blaszakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>gdy w nią zagrasz, to zrozumiesz, że jej przeznaczeniem są konsole

Taaaaak, ja rozumiem doskonale. Tylko jestem raczej pewny, że w innym znaczeniu niż on miał na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować