Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order gry Dragon Age: Początek!

47 postów w tym temacie

To może być hit, ale i tak poczekam na pierwsze recenzje. W ciemno nic brać nie będę. Może jakieś demo wyjdzie... Ale na 80% poczekam aż stanieje, tudzież wejdzie to jakiejś tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 19:04, ckamil666 napisał:

Czekam na EK bo ta wersja to jakaś za tania jest :D


Za tania??? Człowieku zastanów się co mówisz, chyba nie chciał byś dawać za grę dwustu złoty co.....no chyba że srasz pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalijski Pierścień Obietnicy? Skoro taki exclusive to w której stajni kuliście ?? :) Kręci mnie ta gra, może wreszcie będzie porządny erpeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:20, Masik napisał:

Starają się także dbać o jakość i wolą wydać grę za 119 z masą bajerów niż za 99 "gołą".

CDP już dawno przestało być synonimem dobrej jakości wydań gier. minęły czasy świetnych polonizacji jak BG, czy P:T, minęły czasy bogatych i ciekawych edycji kolekcjonerskich jak chociażby Company of Heroes. Jeszcze gorsze jest to, że wynika to z coraz słabszej postawy tejże firmy. Absolutnie haniebna była wpadka związana z Wiedźminem, niewiele lepiej wyszedł support do NwN, że nie wspomnę o katastrofie jaką okazała się być polska wersja Mass Effect (co przy mizernej jakości samej gry staje się aż trudne do zniesienia).
Tak czy siak propozycja interesująca i pytanie do gram.pl: czy będzie edycja kolekcjonerska tego tytułu w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 19:10, stefanio napisał:

> Czekam na EK bo ta wersja to jakaś za tania jest :D

Za tania??? Człowieku zastanów się co mówisz, chyba nie chciał byś dawać za grę dwustu
złoty co.....no chyba że srasz pieniędzmi.


Jakie oburzenie od razu :D To był tylko żart ;) Na EK czekam bo chcę zobaczyć co będzie wchodziło w jego skład i jaka będzie cena, ale tą grę i tak kupię w ślepo bo mam wszystkie gry Bioware i jestem miłośnikiem RPG-ów a Bioware jeszcze nigdy mnie nie zawiedli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 21:13, kiczka116 napisał:

...moim zdaniem RPG jest za drogi powinno kosztować mniej niż 100zł ...a tu ponad <lol2><lol2>...


Jakby to był Ubi, CDP czy Cenega, to gra zapewne kosztowałaby poniżej 100 złotych. Niestety jest to gra od EA.
Ja póki co się wstrzymam. Poczekam do premiery i kupię w jakiejś promocji. Chyba, że wyjdzie jakaś dobra EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preamiera pażdziernik ? A więc nie będzie polskiego dubbingu. Szkoda bo do gier fantasy pasuje dobrze podłożony polski język (Neverwinter Nights, Warcraft 3, Baldurs''y ). To moja opinia i bez wrzutów że "nie znam się, orginał lepszy" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera,RISEN, ALPHA PROTOCOL, a teraz DA i wszystko na październik! trzy gry na które czekam w tym roku, wychodzą w tym samym czasie, trochę nie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat ... zamówić na xboxa czy PC.
Jako że konsolę zakupiłem kilka dni temu , jestem słabo obeznany w temacie.
Jak wygląda gra na konsolach w RPG ? Da radę grać na padzie , czy też wygląda to kulawo jak przy FPS.
Proszę obeznanych w temacie o odpowiedź... jako że " Dragon Age " muszę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja zasadniczo wybralbym wersje na PC z dwóch powodow. Jakos cRPGI z aktywna pauza bardziej mi pod PC podchodza ( oby to byl cRPG heh), po drugie jesli masz PC ktory uciagnie ta gre to zwyczajnie wychodzi taniej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam dylemat ... zamówić na xboxa czy PC.

Dnia 04.07.2009 o 04:59, fenix00 napisał:

Jako że konsolę zakupiłem kilka dni temu , jestem słabo obeznany w temacie.
Jak wygląda gra na konsolach w RPG ? Da radę grać na padzie , czy też wygląda to kulawo
jak przy FPS.
Proszę obeznanych w temacie o odpowiedź... jako że " Dragon Age " muszę mieć :)


Twój wybór ;-) Ja stanąłem przed podobnym - ale ponieważ jakimś cudem wersja blaszakowa ma nie mieć jakichś udziwnionych DRM - biorę właśnie tą. Jeszcze ze wzgledu na edytor no i fakt, że mieszczę się w wymaganiach sprzętowych.

Jeśli masz za slabego kompa - to nie trać wiary: "Dragon Age" na TV na pewno również pozamiata. Na Gol-u była zapowiedź gry: widzieli też wersje konsolową - sterowanie jest pięknie przeniesione pod xboxowego pada, więc nie masz sie co obawiać. Minusem jest przycięta grafika wersji konsolowej (pewnie nie mieli czasu nad tym przysiedzieć, to jest w końcu port z blaszaka). Jeśli jednak to Ci za bardzo nie będzie przeszkadzać (a wiadomo że gorsza grafika przeszkadza tylko dzieciakom i graficznym masturbatorom), to powinieneś sie nieźle bawić ;-)

W każdym razie - wybór należy do Ciebie. Moje zdanie jest takie - jeśli komp spelnia wymagania sprzętowe, to raczej weź właśnie wersje pecetową: ze względu na edytor i niższą cenę. Jeśli natomiast komp nie podoła, to wersja na 360 da radę ;-)

Poczytaj sobie też wrażenia z pokazu gry na GOl-u lub innym serwisie.

ps. A co do sterowania padem w FPS-ach, to kwestia przyzwyczajenia - mnie gra się równie dobrze, a czasem lepiej niz za pomocą klawy i mychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować