Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Temat ogólny o kolejnej części z serii Call of Duty. Ta część ma być kontynuacją World At War dlatego też należy przypuszczać, że akcja gry będzie osadzona w realiach 2 Wojny Światowej.

Przewidywana premiera pod koniec przyszłego roku.
Póki co można tylko spekulować co znajdzie się w samej grze.
Pozdrawiam i życzę miłej dyskusji.

Źrodło:
http://www.gram.pl/news_8gjfGu,5_Call_of_Duty_7_juz_w_produkcji.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:36, Citkowsky napisał:

/ciach/


Szczęśliwa ''siódemka'' ;p ładnie to wygląda, ale jak to wszystko będzie wyglądać przyjdzie nam poczekać jeszcze sporo czasu. Ale na szczęście wracamy z powrotem do II WŚ, co zdecydowanie jest znakiem rozpoznawczym serii. Czekam na kolejne info : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,fajnie. World at War jako jedyny CoD ukazywał wojnę jako okrutną i przerażającą ,mam nadzieję ,że to się nie zmieni ,bo sam gameplay WaWa był słabiutki. Grafiką też ta gra nie grzeszyła. Gdyby Treyarch usparwnił silnik graficzny i sam gameplay to może być to jedno z lepszych CoD''ów :)
A póki co zostanę przy czwóreczce na x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:49, elu15 napisał:

A piątka była? ;o

A miało by nie być?
Cod 1
Cod 2
Cod ?? xd
Cod 4 Modern Warfare
Cod 5 World at War
Modern Warfare 2
Cod 7

i wszystko jase... Będzie to jedna z tych produkcji które są wykonane starannie i ponad czasowe.
7 wersji huh :) czekamy!! xd

#edit
Podczas pisania mnie wyprzedzili ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:53, kedzior141 napisał:

> A piątka była? ;o

Call of Duty: World at War była piątą częścią serii.


World at War piątą częścią? No to liczmy:
1. Call of Duty
2. Call of Duty: United Offensive
3. Call of Duty: Finest Hour
4. Call of Duty 2
5. Call of Duty: Big Red one
6. Call of Duty 3
7. Call of Duty 4
8. Call of Duty: World at War (można jeszcze wyłonić Final Fronts).

Jakby nie patrzeć, WaW piąty nie był, a cyferki w oficjalnym tytule osobiście nie dostrzegam.

P.S. Kiedyś słyszałem, że piąta część CODa miałaby nosić tytuł Victoria i być ostatnią częścią Call of Duty. Oficjalnego oświadczenia w tej sprawie nie było, ale zamiast Call of Duty 5 doczekaliśmy się Call of Duty: World at War. Ale mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego MW2 określamy mianem szóstego CODa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale mógłby mi ktoś wytłumaczyć,

Dnia 03.07.2009 o 18:59, elu15 napisał:

dlaczego MW2 określamy mianem szóstego CODa?

Bo po MW określanej jako call of duty 4, wyszło cod world at war mianowane jako piąta część, a Finest Hour i Big Red one nikt nie bierze pod uwagę, ponieważ zostały wydane na pomniejsze platformy ?
EDIT ja nie wiem w ogóle skąd się wzięło psioczenie na graczy którzy sobie numerują gry z serii CoD. Nagle przy MW 2 ma nie być tytułu CoD, i wielka wrzawa że ludzie i tak kojarzą grę z tą serią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 19:02, Ragnos napisał:

Dodatki to nie osobne gry... A Modern Warfare 2 oficjalnie nie jest grą z serii Call
of Duty. ;)


Oficjalnie nie. Lecz jest jak najbardziej kojarzona z tą serią i 90% populacji/fanów uważa to za kontynuację, wiec czemu by nei dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co jak już będzie oficjalny podtytuł dla tej części gry to poproszę moderatora o wymodowanie tytulu tematu;) A nei chciałem pisać Call Of Duty 7: World At War 2 bo mógłbym nie trafić. A WaW pozostawił po sobie duży niesmak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatków nie liczymy, a gra Modern Warfare spod ręki Activision nie bez powodu nie ma członu Call of Duty... CoD7 to raczej zła nazwa, CoD6 już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 19:06, noobie napisał:

Dodatków nie liczymy, a gra Modern Warfare spod ręki Activision nie bez powodu nie ma
członu Call of Duty... CoD7 to raczej zła nazwa, CoD6 już lepiej



Jak już mówilem, wszystko się wymoduje jak już się wyjaśni. Póki co nazwali to roboczo CoD7 to też i ja nie robiłem po swojemu żeby zamieszania nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 18:55, Akoss-94 napisał:

> A piątka była? ;o
A miało by nie być?
Cod 1

A do tego wyszedl jeden czy dwa dodatki

Dnia 03.07.2009 o 18:55, Akoss-94 napisał:

Cod 2
Cod ?? xd

Cod 3 ktory wyszedl tylko na konsole :/

Dnia 03.07.2009 o 18:55, Akoss-94 napisał:

Cod 4 Modern Warfare
Cod 5 World at War
Modern Warfare 2

Z tego co mi wiadomo MW2 to juz odrebna czesc, i calkiem inna gre i nie podlega juz pod CoD''a (sam tego nie rozumiem ale coz)
-Jest jeszcze CoD:6 ktory rzekomo ma byc w klimatach SF

Dnia 03.07.2009 o 18:55, Akoss-94 napisał:

Cod 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe wieści wyczytane gdzieś na jakiejś stronce:


,, W sieci pojawiły się małe wzmianki na temat, że Call of Duty 7 ma przenieść graczy między innymi w zalane gorącym słońcem dżungle Wietnamu. Skąd te przypuszczenia? Otóż z plotek wynika, że Activision zamówiło muzykę pochodzącą z tamtego okresu jakim była wojna wietnamska. W dalszej części newsa więcej informacji.

Pogłoski donoszą również, że to nie koniecznie musi być Wietnam. W rachubę wchodzi również Kuba, ZSRR oraz Afryka. Obalimy dyktatora Castro, wpadniemy w wir Zimnej Wojny? Czas pokaże jak będzie. "

Hmm, zobaczymy co z tego będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby w CoD7 był Wietnam, i robiłby to IW, to byłaby to najlepsza gra wojenna jakakolwiek wyszła IMO. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 13:37, St1m napisał:

Jakby w CoD7 był Wietnam, i robiłby to IW, to byłaby to najlepsza gra wojenna jakakolwiek
wyszła IMO. ;D



byłoby fajnie;) Chociaż ja bym wolał może Afganistan i tamte klimaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować