Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2010 o 23:33, Outlander-pro napisał:

Proof or it didn''t happened.


Happen. Czas przeszły już masz w "didn''t". Zresztą nie lepiej zapytać po polsku, zamiast "szpanować" (z błędami) językiem?

Co do dedyków, to już od jakiegoś czasu wiadomo, że będą. Od stosunkowo krótszego czasu wiadomo też, że będą pochodziły tylko od jednej firmy i tu nagle zaczyna pojawiać się problem, bo należy zadać istotne pytanie: czy firma ta będzie miała też serwery w Europie, czy tylko na terenie Stanów (co może prowadzić do poważnych problemów z pingiem).

Zresztą cała zabawa zalatuje tu leciutko monopolem (nie mylić z monopolowym) i tylko patrzeć, jak nasza kochana UE zwróci na to uwagę. Do czasu ogłoszenia powyższej informacji, BO wyglądało zbyt pięknie, by było prawdziwe. Teraz do beczki miodu Acti dolało łyżeczkę dziegciu... Oby tylko na łyżeczce się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 06:21, Ring5 napisał:

Od stosunkowo krótszego czasu wiadomo też, że będą pochodziły tylko od jednej firmy i tu nagle zaczyna >pojawiać się problem, bo należy zadać istotne pytanie: czy firma ta będzie miała też serwery w Europie, czy tylko >na terenie Stanów (co może prowadzić do poważnych problemów z pingiem).

Czytałem, że Gameservers.com ma filie w całej Europie, a także w Polsce, czyli problemów z pingiem nie będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2010 o 06:21, Ring5 napisał:

Happen. Czas przeszły już masz w "didn''t". Zresztą nie lepiej zapytać po polsku, zamiast
"szpanować" (z błędami) językiem?


Kolego, to nie szpan, a bardzo popularny internetowy zwrot, więc nie będę go po polsku pisał. I błąd jest, lecz nie jestem alfą i omegą.

Się przyczepił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 09:52, Baluk25 napisał:

Serwery będą na zasadzie CoD4 czy MW2?

Na zasadzie Cod4 :)

Dnia 10.09.2010 o 09:52, Baluk25 napisał:

Będzie levelowanie perków?

Nie do końca wiadomo. Nikt temu nie zaprzeczył, ale na filmikach prezentujących perki, nie widziałem ich ulepszonych leveli.

Dnia 10.09.2010 o 09:52, Baluk25 napisał:

Wiadomo ile max osób na serwie?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 09:52, Baluk25 napisał:

Serwery będą na zasadzie CoD4 czy MW2?
Będzie levelowanie perków?
Wiadomo ile max osób na serwie?

Bedą na zasadzie BC2. Do tego okrojonej. W BC2 skutkowało to dużymi pingami.
W CoD7 Serwer można wykupić u tylko jednej firmy - gameservers.com. Mam nadzieję, że admini będą mieli dużo opcji konfiguracji. Co prawda jest siedziba w Warszawie, ale na 1000% nie będzie to tak, że jedne serwer = jedna gra ja w COD4. Pewnie będzie to tak, że 10 serwerów będzie w Warszawie będzie obsługiwać 100 gier w Europie Wschodniej. Czyli Darkstar181 bzdury gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 09:52, Baluk25 napisał:

Serwery będą na zasadzie CoD4 czy MW2?
Będzie levelowanie perków?
Wiadomo ile max osób na serwie?

Bedą na zasadzie BC2. Do tego okrojonej. W BC2 skutkowało to dużymi pingami.
W CoD7 Serwer można wykupić u tylko jednej firmy - gameservers.com. Mam nadzieję, że admini będą mieli dużo opcji konfiguracji. Co prawda jest siedziba w Warszawie, ale na 1000% nie będzie to tak, że jedne serwer = jedna gra ja w COD4. Pewnie będzie to tak, że 10 serwerów będzie w Warszawie będzie obsługiwać 100 gier w Europie Wschodniej. Czyli Darkstar181 bzdury gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 09:52, Baluk25 napisał:

Serwery będą na zasadzie CoD4 czy MW2?
Będzie levelowanie perków?
Wiadomo ile max osób na serwie?

Bedą na zasadzie BC2. Do tego okrojonej. W BC2 skutkowało to dużymi pingami.
W CoD7 Serwer można wykupić u tylko jednej firmy - gameservers.com. Mam nadzieję, że admini będą mieli dużo opcji konfiguracji. Co prawda jest siedziba w Warszawie, ale na 1000% nie będzie to tak, że jedne serwer = jedna gra ja w COD4. Pewnie będzie to tak, że 10 serwerów będzie w Warszawie będzie obsługiwać 100 gier w Europie Wschodniej. Czyli Darkstar181 bzdury gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czyli

Dnia 10.09.2010 o 20:36, byverter napisał:

Darkstar181 bzdury gadasz.

Sam gadasz niczym potłuczona porcelana. Z tego co wiem w BC2 jest w ...uj firm u których można wynająć dedyki, wiem, bo sam gram w od początku premiry, i tak sie składa że gameservers ma jedne z lepszych. Na ich serwerach pingi miałem rzędu 50-80. Jeżeli ty narzekałeś, to prawdopodobnie masz po prostu słabsze łącze od mojego. Ale co tam, lepiej chrzanić głupoty o tym, jak to serwery firmy wynajmującej są do niczego :)

I co ma tutaj w ogóle fakt że firma ta ma siedzibę w Warszawie ? Oni mają po parę filii w Europie, i serwerów im raczej starcza do obsłużenia takiego BC2. Podejrzewam że nie są idiotami, i dla Cod BO przygotują jakieś dodatkowe.
Może i będą mieli monopol na Cod, ale tym bardziej nie będą mogli sobie pozwolić na fikcje w stylu 100 gier w Europie Wschodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też grywałem na serwerach gameservers.com i problemów nie było. Ping rzędu 40 - 50 to była normalka.
Co do filii - europejskie znajdują się w Warszawie, Moskwie, Frankfurcie, Paryżu, Amsterdamie, Kopenhadze i Londynie. Czyli IMO to Moskwa weźmie na siebie "ścianę wschodnią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 21:28, Darkstar181 napisał:

Może i będą mieli monopol na Cod, ale tym bardziej nie będą mogli sobie pozwolić na fikcje
w stylu 100 gier w Europie Wschodniej...

I myślisz, że będą kupować cały serwer na obsługę jednej gry (w sensie 18 graczy = gra), jasne... Nie mówiąc o braku możliwości konfiguracji ilości graczy, modach itd. itd. Ale i tak się cieszycie jak dzieci. To jest kolejny krok po bc2. Następne gry będą miały "dedyki" bez admina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pingów. Na serwerze CoD4 Logitecha miałem 40-50. W BC2 nigdy nie miałem mniej niż 150. I nie widziałem, żeby inni gracze mieli mniej niż 100. Chodzi mi o ping w grze, a nie w wyszukiwarce serwerów. Gdzie wszystkie serwery miały po 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 16:08, Outlander-pro napisał:

> Preview swietnego trybu gry w multi - Wager Match.
> http://www.youtube.com/watch?v=kg_8mPoloBo

Miło, że dajesz linka do filmiku sprzed ponad dwóch tygodni.
Wyjdź z jaskini czasem.


Przejrzalem poprzednia strone i filmiku nie zobaczylem. A ze tryb bardzo mi sie podoba to go udostepnilem. Nie spinaj sie stary, 1 link wiecej premiery coda nie przedluzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować