Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2010 o 18:07, wiader napisał:

Wiecie moze czy bedzie prestiz? Bo wolalbym zeby go nie bylo, a zamiast tego wiecej lvli
i generalnie unlockow.


Lvl jest tylko 50 więc prestiż jest niemal pewny. Zresztą to on przedłuża żywotność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prestiż jest spoko. Mi nie przeszkadza. Ale jeżeli potwierdzi się to, że niektóre rzeczy (nie chodzi mi o emblemy itp. ale sprzęt np. dodatki do broni) będzie się odblokowywać dopiero na którymś prestiżu to... nie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:45, Sipso2008 napisał:

Prestiż jest spoko. Mi nie przeszkadza. Ale jeżeli potwierdzi się to, że niektóre rzeczy
(nie chodzi mi o emblemy itp. ale sprzęt np. dodatki do broni) będzie się odblokowywać
dopiero na którymś prestiżu to... nie fajnie.


Nic takiego nie słyszałem a czytałem chyba każdą możliwą wiadomość o nowym codzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:53, Jedimax napisał:

> Prestiż jest spoko. Mi nie przeszkadza. Ale jeżeli potwierdzi się to, że niektóre
rzeczy
> (nie chodzi mi o emblemy itp. ale sprzęt np. dodatki do broni) będzie się odblokowywać

> dopiero na którymś prestiżu to... nie fajnie.

Nic takiego nie słyszałem a czytałem chyba każdą możliwą wiadomość o nowym codzie.


Mogę się mylić bo czytałem o tym... gdzieś... tam... Mam nadzieję, że to zwykła pomyłka. A co do leveli - mogłoby być ich więcej... 70 jak w MW2 byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:07, Jedimax napisał:

> Wiecie moze czy bedzie prestiz? Bo wolalbym zeby go nie bylo, a zamiast tego wiecej
lvli
> i generalnie unlockow.

Lvl jest tylko 50 więc prestiż jest niemal pewny. Zresztą to on przedłuża żywotność gry.


Zamiast prestizu wolalbym wolniejszy rozwoj no i jakby dodanie mozliwosci rozwoju w pewnym kierunku. Np "o chce napiprzac z smg to je lvluje". Cos takiego. Z tym ze taka opcja odpada, bo CoD jest casualowy i taki pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednej ze stron znalazłem ciekawe informacie dotyczące GRANATNIKÓW:
- będzie to najdroższy dodatek możliwy do kupienia w karabinach
- powróci perk Flak Jacket, zmiejszający obrażenia wybuchowe
- nie będzie można wybrać granatnika jako dodatku w wypadku użycia perka Warlord (odpowiednik Blinga z MW2)
- Scavenger nie będzie odnawiał do "tuby" pocisków
- nie będzie perka zwiększającego obrażenia od wybuchów
- nie wróci perk One Man Army z MW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będą w ogóle levele? Tak naprawdę to już są bezużyteczne, skoro wszystko będzie się odblokowywało za punkty w dowolnej kolejności. Chyba, że coś innego zamierzają zrobić, jakieś ograniczenia typu "to da się unlocknąć dopiero od x levelu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 20:37, wiader napisał:

> > Wiecie moze czy bedzie prestiz? Bo wolalbym zeby go nie bylo, a zamiast tego
wiecej
> lvli
> > i generalnie unlockow.
>
> Lvl jest tylko 50 więc prestiż jest niemal pewny. Zresztą to on przedłuża żywotność
gry.

Zamiast prestizu wolalbym wolniejszy rozwoj no i jakby dodanie mozliwosci rozwoju w pewnym
kierunku. Np "o chce napiprzac z smg to je lvluje". Cos takiego. Z tym ze taka opcja
odpada, bo CoD jest casualowy i taki pozostanie.


Słuchaj czy levelowanie, czyli rzecz totalnie DRUGORZĘDNA w CoDzie świadczy o jego casualowości... to sorry... 3/4 ludzi nie dba o level bo woli podkręcać własne umiejętności. Poziom w grze to ..tylko kolejne unlocki... To nie RPG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 20:48, Outlander-pro napisał:

Chyba, że coś innego zamierzają zrobić,
jakieś ograniczenia typu "to da się unlocknąć dopiero od x levelu".


Dokładnie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz.... to nie doczekamy sie kontynuacji MW2?? tam gra konczyla sie budujac WIELKIE nadzieje na kontynuacje... i teraz bede musial czekac na MW3?
Czy moze bedzie tak jak poprzednio, ze wyjdzie World at war w tym samym okresie co MW??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 09:26, Rems napisał:

zaraz zaraz.... to nie doczekamy sie kontynuacji MW2?? tam gra konczyla sie budujac WIELKIE
nadzieje na kontynuacje... i teraz bede musial czekac na MW3?
Czy moze bedzie tak jak poprzednio, ze wyjdzie World at war w tym samym okresie co MW??


Powinieneś już wiedzieć, że Treyarch i Infinity Ward robią CoDy naprzemian. IW robi CoD4, rok później wychodzi WaW od Treyarch, rok później wychodzi MW2 od IW, rok później wychodzi Black Ops i możliwe, że za rok wyjdzie MW3. Chociaż uwzględniając to, że IW jest w rozsypce to ciężko stwierdzić jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 09:27, Baluk25 napisał:

Czuję, że ta gra pobije wszystkie dotychczasowe CoDy. ; >


. CoD powinien się zakończyć na Modern Warfare ;D. Ja do dziś piłuję jeszcze w "jedynkę" :D. Fakt gra jest warta uwagi, bo to Call of Duty w końcu, ale no zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CO-OP GAMEPLAY

* ZOMBIES RETURN! The fan favorite co-op mode made famous in Call of Duty: World at War is back as you and up to 3 friends use a multitude weapons to fend off endless waves of blood-thirsty Zombies. Fight to survive in one of the most thrilling and critically-acclaimed co-op experiences in gaming. Stay tuned as the mystery behind Zombies unravels...
* Combat Training allows you to play against enemy controlled AI with your friends, online and split-screen.
"
Na dodatek "4 additional co-op maps not included in the standard edition of the game" mówi nam że tylko edycje kolekcjonerskie dostaną 4 dodatkowe mapy z wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować