Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Po 1. CoD na konsoli dla każdego kto nie umie sterować padem to porażka ; ) Po drugie, ewidentny fanboj PS3 ; p

A co do Black Ops''a, to bardzo trzymam za niego kciuki. Z tego co do tej pory pokazywano zapowiada się kawał świetnej gry. Jedyne czego się obawiam, to możliwość tej bardzo dużej możliwości customizacji żołnierza, broni etc. Pytanie - czy aby nie zbyt dużej? Gracz zamiast normalnie grać, będzie bawił się w malowanki ; P Ale pewnie się mylę. W każdym razie - Treyarch - trzymam kciuki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah! Porażka, to dobre. Wczoraj dotarł mój MW1 na Xboxa, sterowanie ogarnąłem w... 2 godziny. Grafika chyba bez różnic, chyba że ktoś siedzi w bezruchu i dopatruje się mikro różnic. Do tego animacje wydają się lepsze. Poza tym CoD na konsolach to pełne 30fps jeżeli nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o MW1 względem Black Opsa, tak? Masz rację. Grafika tych dwóch gier jest bardzo podobna. Animacje, tak jak mówisz, są gorsze w Black Opsie. A co do Twojej niskiej ilości fpsów, to nie wiem o czym mówisz. Mi na Xboxie MW2 chodzi bardzo płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:38, Oloninho napisał:

Mówisz o MW1 względem Black Opsa, tak? Masz rację. Grafika tych dwóch gier jest bardzo
podobna. Animacje, tak jak mówisz, są gorsze w Black Opsie. A co do Twojej niskiej ilości
fpsów, to nie wiem o czym mówisz. Mi na Xboxie MW2 chodzi bardzo płynnie.


Nie mówię, że są niskie. Pisałem, że są wyjątkowo wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:50, zBiK93ck napisał:

A czy 30 fpsów to całkowita płynność?


Teoretycznie oko nie widzi wiecej klatek w ciagu sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę 30 bo z tego co wiem to przeciętna ilość FPS na konsolach. CoD, przynajmniej MW1 działa płynniej niż na moim obecnym kompie (lol). Tak czy siak, strzelanki na konsolach to normalna rzecz. Wystarczy pograć, opanować pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości klatek to MW i MW2 chodziły w 60 więc wydaje mi się,że Black Ops będzie działał w takiej samej ilości FPS na konsolach ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera zbliża się do nas szybkimi kroczkami :) Więc mam otóż pytanie:
119zł + przesyłka jest na gram.pl,a bez przeceny o 20zł jest 139zł
To w MM,czy Empik będzie też po 139zł :(? Nie chce mi się przepłacać dodatkowe 20 zł... Mimo,że to jest nic. Pamiętam,że mojego MW 2 na początek grudnia kupiłem za 119zł.A jak w przypadku tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 07:42, Bartex69 napisał:

Premiera zbliża się do nas szybkimi kroczkami :) Więc mam otóż pytanie:
119zł + przesyłka jest na gram.pl,a bez przeceny o 20zł jest 139zł
To w MM,czy Empik będzie też po 139zł :(? Nie chce mi się przepłacać dodatkowe 20 zł...
Mimo,że to jest nic. Pamiętam,że mojego MW 2 na początek grudnia kupiłem za 119zł.A jak
w przypadku tej gry?

To już jest naprawdę różnie. W empikach zazwyczaj jest po 129, wyjątkowo Cod 4 był po 79 (!), ale to było jeszcze przed rzekomym kryzysem, pare lat temu.
W mm czasami się trafia po 99 zł, ale zazwyczaj jest to kilkanaście sztuk które schodzą pierwszego dnia. I w dodatku nie we wszystkich oddziałach tak jest. Zarówno w Lublinie jak i w Kielcach nie zauważyłem żeby CoD, lub takie np. Gta 4 podczas premiery zeszły do 110 zł, mimo że chodziły słuchy że w innych miastach taka promocja była.
Parę stron w temacie był podany link do ciekawej oferty. Za 145 zł (kurier wliczony) dostaje się jeszcze koszulkę i nieśmiertelnik. Warte rozważenia.
Próbuj w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 05:34, Jedimax napisał:

> Strona 3 :D

W każdym MM będzie tak samo :)

Wątpię. Jakimś cudem taki Lublin czy Kielce są omijane przez rzekome promocje MM. Nie wiem jak z innymi miastami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 05:34, Jedimax napisał:


Proponuję obczaić najnowsze gazetki w Waszych marketach. Faktycznie na PC cena wynosi 99 zł, jednak na konsole jest juz gorzej - 199..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z zamowieniem black ops pc ze sklepu callofduty.pl. Mianowicie nie ma w zamowieniu promocji czyli koszulki i dogtagu. Oraz nie ma innej metody dostawy niz poczta polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj powyzszy post jest niewazny. Natomiast mam pytanie odnosnie sklepu callofduty.pl a mkanowicie po wyborze przesylki ups za pobraniem - 25zł nadal w wyborze płatnosci mam przelewy24 i przedpłata na konto bankowe, a chciałbym zapłacic przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 21:48, wiader napisał:

Teoretycznie oko nie widzi wiecej klatek w ciagu sekundy.

Co ty. Między 100 a 200 nie ma praktycznie różnicy, ale między 30 a 60 różnica jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować